Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Troche chyba za wcześnie, bo skubany sam chce po zakupy chodzić, a zwykle są ciężkie... :)

 

liczą się intencje :)

wymyslij więc go po ... mydło :D albo chleb :)

 

 

i gratki za nową pralkę :)

No właśnie po chleb chce chodzić! Ale do sklepu mam 400m w jedną stronę. Dlatego to ciężkie jest, bo siostrom nie odda zakupów jak idą razem. Dowlecze się zdyszany, z jezorem do pasa, ale jaką ma satysfakcję, jak mu oczy swiecą, gdy sie go pochwali :roll: :wink: Tylko szkoda mi jego kręgosłupa, dlatego mu zabraniam.

 

dzięki za gratki, zobaczymy jak podłączymy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spadam dziewczynki z bólem serca, bo miło się gawędzi, ale obiadek dobry muszę upichcić, bo z Dużym pojedziemy po telefon dla mnie :lol:

 

Ja nie dostanę zaśw. o dochodach, a abonament kończy się w piątek.

 

Gdzie najtaniej rozmowy wychodzą? Ktoś poradzi? Mam na razie Plusa i się zastanawiam nad Play. Ale w Plusie są darmowe do 5 nr, a w play taniej ogólnie.

 

Pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam dziewczynki z bólem serca, bo miło się gawędzi, ale obiadek dobry muszę upichcić, bo z Dużym pojedziemy po telefon dla mnie :lol:

 

Ja nie dostanę zaśw. o dochodach, a abonament kończy się w piątek.

 

Gdzie najtaniej rozmowy wychodzą? Ktoś poradzi? Mam na razie Plusa i się zastanawiam nad Play. Ale w Plusie są darmowe do 5 nr, a w play taniej ogólnie.

 

Pomocy!!!!

 

u mnie wszyscy mają Plusa, ogólnie jestem zadowolna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba za wcześnie, bo skubany sam chce po zakupy chodzić, a zwykle są ciężkie... :)

 

liczą się intencje :)

wymyslij więc go po ... mydło :D albo chleb :)

 

 

i gratki za nową pralkę :)

No właśnie po chleb chce chodzić! Ale do sklepu mam 400m w jedną stronę. Dlatego to ciężkie jest, bo siostrom nie odda zakupów jak idą razem. Dowlecze się zdyszany, z jezorem do pasa, ale jaką ma satysfakcję, jak mu oczy swiecą, gdy sie go pochwali :roll: :wink: Tylko szkoda mi jego kręgosłupa, dlatego mu zabraniam.

 

dzięki za gratki, zobaczymy jak podłączymy :roll: :wink:

 

 

to weź mu plecaczek na plecki

będzie ciężar równo rozłożony :)

 

a chłopak jak to chłopak, fajnie jak siostrom pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helou :D

 

Telefon już mam :D O taki. Mnie wystarczy

http://202.131.4.24/modules/MyAnnonces/images_ann/nokia-2630-mobilephone.jpg

 

I Duży też :lol: /no przecież nie może być tak, że żonka ma a ja nie :wink: / a na kartę zostanie w domciu :wink:

Stanęło z powrotem na Plusie, bo dodatkowe minuty w sieci są, czego o Play nie można powiedzieć :wink: I większość znajomych też w Plusie.

 

Jeszcze czekam na praleczkę, a za chwilę na wywiadówkę do przedszkola polecę :roll: :wink: Czekam jeszcze na info od dziewczyny, co robi pazurki czy da radę mnie wcisnąć :roll:

 

A Synuś chol..a jedna o plecaku na zakupy nawet nie chce słyszeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny telefonik :wink:

ja od lat jestem w erze i chyba czas mienic operatora :wink:

 

ja też w Erze ale chyba pora na rozwód : umowa mi się skończyła telefon sypie.... a oferta słabiutka, ale nie mam czasu na wybór iinego operatora może w sobotę :roll:

 

ja tez od lat e Erze i nie narzekam, może dlatego, że to Ł. płaci rachunki :lol:

A telefon mam taki:

http://www.digitgeek.com/wp-content/uploads/2008/09/nokia-6500-slide-black.jpg

 

Teraz często robię nim zdjęcia z racji awarii aparatu :evil:

Może bez rewelacji ale wystarcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Chwila przerwy na sniadanko (suchy graham, nie mam czasu posmarować czymkolwiek) i skrobnięcie swojego małego co nie co ;)

 

Zgrabna ta Nokia. Najważniejsze żeby był zasięg ;) poole :wink:

U nas większość w Erze bo mają takiego "plusa" że jak zapomnisz zapłacić to wysyłają wezwania a nie wyłączają od razu telefon. No i tańsze połączenia "między sobą" ale to ma każdy operator.

Z moim starym telefonem to przeżywam drugą młodość. Po skończeniu dwulatki abonamentu chciałam wymienić sony ericson K800i na samsunga i ..... pokochałam na nowo sonego :D. Samsung leży w pudełeczu i jest jak koło zapasowe ;) T.mówi że to szajsung :lol:

 

To teraz koniec śniadanka - to roboty ! To było do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...