Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Forumowe Ludki!!!

 

Oj pracuję, pracuję........tak mię ta praca pochłonęła, że nawet kompa w domu nie odpaliłam od tygodnia :roll:

 

Ale są plusy tej sytuacji. Mianowicie takie, ze Duży zobowiązał się do składania prania /czego ja solennie nienawidzę i takowe, wedle mnie, może leżeć odłogiem :oops: /No i robi codziennie obiady. A, że od jakiegoś czasu mamy pomoc kuchenną w postaci zmywarki, nie przeraża mnie już pobojowisko, jakie zostawia w kuchni. Moim obowiązkiem jest robić "układankę" /nikt inny nie upcha tyle w zmywarce co ja/

 

Ale bywam na prawdę zmęczona. Cóż, w branży handlowej o tej porze roku zaczyna się "szał pał", który kończy się równiutko we wigilię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala na budowie nie bywam, chyba, że do garażu po auto...nawet kwiatków jeszcze nie wykopałam...

kawika śniegu nie było, ale grad już dwa razy padał w słoneczny dzień. A u mnie...jakby się układał harmonogram działań w pracy. Nadal jesteśmy we trzy, ale jakby we dwie, bo co chwila muszę dawać wolne. Musimy wybrać wolne do początku grudnia, a jest tego trzy tygodnie w sumie :roll: :wink:

anetko-wedzieciaki maję obowiązki - posprzątać u siebie, naszykować coś do jedzenia, jeśli są głodne. Pod okiem Dużego dziś robiły obiad. Duży robi z nimi lekcje, Synusia odbiera od opiekunki. Jakoś się to układa :wink:

KamaG budowa stoi odłogiem i czeka na "lepsze czasy". Jakoś nie chce nam się cokolwiek tam działać. Nawet nie myślę o budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę wolnego i odpoczywam. A moje dzieci znalazły coś bardzo, bardzo, bardzo pociesznego. Aż dusza się podnosi i serce raduje. Zobaczcie sami

 

 

hej,

ja niestety nie moge otworzyć strony :(

 

Fajnie, że dzieci takie samodzielne i pomocne. Ja z Alicją to boje musze staczac o głupi porządek w pokoju :evil:

Pozdrawiam i buziaki przesyłam, weekend prawie więc może znajdziesz chwilkę i napiszesz jak tam w pracy i w ogóle.

Brakuje tu Ciebie, zaglądaj częściej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zalatana jak nie wiem co!!!

 

A tu święta za pasem... a u mnie zmiany asortymentowe po byku...

 

Ale co tam! Dziś dostałam pochwałę od najbliższego szefa.

 

Warto było.

 

Duży pojechał do szwagra do szpitala. A ja troszke się powłóczę po forumie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się odzywam....

 

Chora...

 

Grypowo....

 

Z gorączką...

 

Ledwo żywa...

 

Jak większość Polaków...

 

Tak po za tym wszystko OK.

 

Za wyjątkiem kwarantanny w domu i sylwestra zostawionego w aptece :evil:

Chol..a, jakby te podstawowe leki nie mogły być choćby na 50% zniżki.

 

Wiecie jak to fajnie jest, jak trójka dzieci ma gorączkę powyżej 38* jednocześnie... a do tego mamuśkę rozłożyło...

A z wielu przymiotów Dużego.......hmm.....opieka nad chorą żoną jest na poziomie.....-20 /w skali od 1-10/

 

Jak to jest, że faceci, gdy chorują są jak małe dzieci i każda czynność jest dla nich karą. Kiedy jednak kobieta choruje nie doczeka się łagodnego traktowania i opieki od męża. Prędzej od własnych dzieci.

 

Zdrowia życzę. Idę wyleżeć resztę gorączki, bo niestety jutro do pracy na cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...