Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Widzę że i Was robota dopadła:) Jak ściany rosną to aż się chce pracować!!!!

Święta racja

 

No to pooooszłooo :) Miło popatrzeć :)

No jasne

 

no gratuluje!!!!!! :)

widze, że u Was ...praca wre:)

szybko domeczek urośnie, zobaczysz!!

Miejmy taką nadzieję

 

Piękne widoczki.

Cieszę się ,że domek pięknie rośnie.

Miło, że Ci się podoba

 

No brawo, najważniejsze, że do przodu :)

I oby tak dalej

 

Już pewnie dach zrobiony ?

Blisko, ale jeszcze nie

 

Taaak, tylko chyba gospodyni masz od netu wcięło...

Maszt jest, ino czasu ni ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pracy, to spokojnie jest....żeby nie powiedzieć, że nudno;) zwłaszcza teraz we wrześniu. Na pewno się nie przepracuję, ale ile można sobie wymyślać robotę, jak Prezes jest na miejscu.:rolleyes:

 

...a mam ofertę pracy... i się zastanawiam, bo trzeba się narobić. Tyle tylko, że pomieszczenia z klimą więc nie ma skoków temperatur i zimą ciepło. Za to dużo bliżej /rowerkiem sobie dojadę w 15min/, za odrobinę lepszą kasę, na zmiany /czyli szybko w domu z rodziną albo obiadek z rana zrobiony/

Pójdę do Prezesa na rozmowę czy mi da więcej i zobaczymy. Ale z tego co wiem, to raczej nie daje podwyżek. No i do ręki wygląda inaczej niż na papierku, więc na emeryturkę też nie uzbieram. W nowym miejscu miałabym wszystko uczciwie na papierku i możliwość jeszcze premii.

 

Chyba dobrze to wygląda, zwłaszcza, że nawet na pieszo bym zaszła w razie awarii auta.

A wiem co mówię, bo pod koniec sierpnia naprawiałam swoje tico i Tatusiową fiestę. I jeszcze tico nie jest do końca zrobione, a fiesta czeka już na swoją kolej...echhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...