Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Parametry które podłem to nie wszystko.Osobie która zadała to pytanie napisałem wiadomość na PW i prosiłem o tel z dodatkowymi informacjami

Nie używam badziewnych kalkulatorów, mam profesjonalny, a dodatkowo certyfikaty wiodących firm w branży.Nie bawie się w wróżenie z fusów jak ty mondrusiu, jak nie wiem to nie zabieram głosu cwaniaczku jeden.Więc wbij to sobie do malutkiej główki, gdybać możesz sam , ja z tego kożystam na codzień i na dzień dzisiejszy nie mam reklamacji ( po 5 latach pracy z podłogówką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

"profesjonalny kalkulator" :lol: koń by się uśmiał :lol:

aha, odbijając piłeczkę: wbij sobie do tej DUŻEJ główki że uponor nie jest wcale taką wiodącą firmą w branży, takimi certyfikatami to sobie można ... no, nie dokończę :wink:

jeżeli masz zamiar na takim poziomie publikować tu swoje wypowiedzi to zmykaj fliziarzu na swoje forum glazurnicze może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Uponor, nigdy nie opieram się na jednej wersji. A płytki to moja prywatna pasja. Jeśli jesteś taki cwaniutki to przedstaw swoje inne umiejętności oprócz kłapania dziobem

 

uprawiana zawodowo i reklamowana gdzie popadnie, "Glazurniku Legnica i okolice" ?? żenada

 

http://forum.muratordom.pl/post3981411.htm?highlight=#3981411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry które podłem to nie wszystko.Osobie która zadała to pytanie napisałem wiadomość na PW i prosiłem o tel z dodatkowymi informacjami

Nie używam badziewnych kalkulatorów, mam profesjonalny, a dodatkowo certyfikaty wiodących firm w branży.Nie bawie się w wróżenie z fusów jak ty mondrusiu, jak nie wiem to nie zabieram głosu cwaniaczku jeden.Więc wbij to sobie do malutkiej główki, gdybać możesz sam , ja z tego kożystam na codzień i na dzień dzisiejszy nie mam reklamacji ( po 5 latach pracy z podłogówką)

 

Prosze by fachowiec Pablo lca poprawil bledy ortograficzne. I ciekawa jestem jaki cios we mnie wymierzysz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry które podłem to nie wszystko.Osobie która zadała to pytanie napisałem wiadomość na PW i prosiłem o tel z dodatkowymi informacjami

Nie używam badziewnych kalkulatorów, mam profesjonalny, a dodatkowo certyfikaty wiodących firm w branży.Nie bawie się w wróżenie z fusów jak ty mondrusiu, jak nie wiem to nie zabieram głosu cwaniaczku jeden.Więc wbij to sobie do malutkiej główki, gdybać możesz sam , ja z tego kożystam na codzień i na dzień dzisiejszy nie mam reklamacji ( po 5 latach pracy z podłogówką)

 

Prosze by fachowiec Pablo lca poprawil bledy ortograficzne. I ciekawa jestem jaki cios we mnie wymierzysz;)

 

Ja nie mam zamiaru wymierzać żadnych ciosów. Wymierzyłaś go sobie sama, a zobaczysz to na jastrychu i potem na płytkach.Jak będziesz już mieszkać to sama się przekonasz.

A tak dla jasności nie mam zamiaru nikogo pouczać i wymierzać ciosów. Arogancja niektórych osób wystarcza, a za błędy zapłacą sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo lca alez ja juz dawno mieszakam :) :) Nie znam sie na budowlance, bo mam inne wyksztalcenie. Na marginesie - nie mam pojecia co to jest jastrych. Firmie ufam, bez wzgledu na to, czy Ci sie podoba to cos w podlodze czy nie i nie zamierzam dyskutowac czy dobrze, czy zle rurki poukladali. Robili mi poprzedni dom, ten dom i nastepny takze zrobia:)

Pozdrawiam i dziekuje za troske:) Bez zadnych podtekstow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
jaksie co to za głowice do każdej idzie przewód ? masz sterowanie w pokojach jak możesz daj foty ?

Już wiem to siłowniki a nie głowice tylko teraz do zawodowców pytanie jeżeli mam kabel sztuk 1 z pokoju do rozdzielacza a siłowniki potrzebuje dwa to na jeden regulator daję dwa siłowniki tak? Choć się zastanawiam czy jest sens to dawać ? Przypuszczam że po regulacji na rozdzielaczu do pogodówki siłowniki nie będą miały sensu jak myślicie.

 

U nas tak właśnie jest zrobione, że każde pomieszczenie ma niezależne sterowanie temperaturą za pomocą siłownika w skrzynce i termostatu w pomieszczeniu.

Sprawdza się doskonale. Nasze ustrojstwa z KanThermu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=968692126 cos takiego są dwie wersje bezprądowo otwarte i bezprądowo zamknięte ,ale jest potrzebny jeszcze termostat do pomieszczenia --to wg. gustu mozna zalozyć systemowy wchodzący do ramek osprzetu elektr. lub najzwyklejszy za pare zł Edytowane przez jacekaqua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

mamy mala kuchnie, do tego wszystkie sciany obstawione sa meblami (ok 40%). Nie znalazlem tego w watku w zwiazku z tym mam pytanie: czy pod meblami na calosci ich powierzchni zakladamy podlogowke..? czy raczej blizej krawedzi mebli w taki sposob zeby ich nie podgrzewac od spodu?

z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam trolik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam Wszystkich !

Poszukuje namiarów na sprawdzoną osobę/firmę która wykona projekt, obliczenia i instalacje ogrzewania domu jednorodzinnego powierzchnia ok 200m2 (ogrzewanie wodne podłogowe, gaz, piec kondensacyjny, rekuperacja z wodnym wymiennikiem GWC glikolowy).

Oczywiście w przystępnej cenie :)

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam

 

Zastanawiam sie nad wyborem producenta wodnego ogrzewania podłogowego. Chciałem zastosowac ogrzewanie podłogowe z termostatami pokojowymi na parterze oraz na pietrze w łazience i pralni, czyli grzejniki w sypialniach. Jakiego producenta polecacie Uponor, Purmo a moze jeszcze innego. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania poprzednika - jakiego producenta polecacie?

 

I jeszcze pytanie techniczne - na parterze nad lekko ogrzewaną piwnicą mam przepiwdziane 12 cm styropianu i 4,5 cm wylewki jak właduję w to podłogówkę to o ile cm podniesie mi się poziom podłogi tak +/-? Czy da się ją tu wcisnąć kosztem np. 2cm styropianu (piwnica ogrzewana) czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie techniczne - na parterze nad lekko ogrzewaną piwnicą mam przepiwdziane 12 cm styropianu i 4,5 cm wylewki jak właduję w to podłogówkę to o ile cm podniesie mi się poziom podłogi tak +/-? Czy da się ją tu wcisnąć kosztem np. 2cm styropianu (piwnica ogrzewana) czy nie?

 

Można to zrobić na macie z wypustkami o gr. 11mm + 20mm wypustki. Wypustki zatopione są w warstwie jastrychu, stąd nie wlicza się ich do grubości izolacji. Pomiędzy wypustkami układa się wężownicę.

http://www.kan.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...