Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Umieszczam link do sklepu Nexterio: http://nexterio.pl/0,16335,Tasmy-LED.html - jakiś czas temu zamawialiśmy tam z mężem tasmy led . Robiąc porównanie ze sklepami stacjonarnymi tam jest najtaniej.

Generalnie do samego sklepu nie mam zastrzeżeń. Zamówienia realizowane bardzo szybko, zawsze można zadzwonić i się dogadać. Przy większych zamówieniach da się negocjować rabaty.

ceny mają dobre ale realizacja zamówień słaba

zamówiłem 2 razy i 2 reklamacje

1- wanna narożna zamiast lewa przyszła prawa i inny model niż miał być

2- schody strychowe przyszły bez drążka do otwierania

2 reklamacja to mały problem ale wanna spowodowała spore opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 669
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja z nexterio zamawiałam ostatnio lampę zewnętrzną - żadnych problemów nie było.

Z resztą raczej nie mam problemów przy kupowaniu przez sieć w dużych sklepach - jedynie z GP Buduss był problem.

 

A kupowałam już w nexterio, oleole, neonet, lampywcentrum, lampyiswiatlo, topmet i wielu innych: sprzęt agd, lampy, płytki, drzwi, styropian, farby, tynki, kleje i fugi

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
jeżeli chodzi o armaturę i ceramikę sanitarną to większość kupowałam na lazienkaplus.pl - dobrze zaopatrzony sklep, pomocna obsługa. wiadomo że wcześniej był mały reaserch w sklepach stacjonarnych!:) ale taniej w necie

Też korzystałam z ich usług przy zakupach armatury i wyposażenia do łazienki.

Edytowane przez śmig_śmigalska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkogabarytowe zakupy materiałów budowlanych robilismy z reguły w hurtowniach lokalnych. W necie kupowaliśmy dachówkę Robena, rynny, TUTAJ wiązary kratownicowe z montażem TUTAJ

Ze sklepów internetowych korzystaliśmy przy zakupie osprzętu elektrycznego. Dobre ceny za ramki, włączniki io gniazdka Ospela mieli TUTAJ

Przy okazji tzw. ciepłego montażu okien znaleźliśmy sklep, w którym można zakupić i samemu zamontować taśmy paroszczelne i rozprężne (dystrybutor okien chciał za nie 1000 zeta)TAŚMY

W necie kupowaliśmy też elementy do skrzynki elektrycznej LCTEC ELEKTRYKA, części wentylacji mechanicznej i rekuperator.

Podczas wykończeniówki korzystaliśmy z usług łazienkiplus, zielonej i niebieskiej lazienki (to chyba spółki-córki tej pierwszej.

Ani razu się nie nacięliśmy. Było terminowo, solidnie, rzeczowo, bez problemów z kontaktem klient-firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam płytki do łazienki w

 

dekordia.pl.

 

Po raz pierwszy coś tak delikatnego przez internet, miałam mnóstwo obaw, ale ten sklep polecam z czystym sumieniem, na ok. 20 m2 chyba dwie płytki pęknięte, transport zabezpieczony odpowiednio, i wysyłka ekspresowa. Ogólnie jeśli chodzi o ten zakup, jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Polecam sklep z płytkami glazura24h.pl, ostatnio tam kupowałam płytki do łazienki, w czwartek wieczorem zamówiłam, w poniedziałek kurier firmy spedycyjnej zapukał do drzwi z 0,5 tonową przesyłką, poprzednie płytki zamawiałam w nexterio.pl i również polecam. Częściowo sprzęty w agito.pl. Szybko i sprawnie, bez pomyłek.

Nie polecam natomiast oleole.pl i electro.pl - sprzedaż ok, ale późniejsze reklamacje to dopiero porażka. Oleole kupowałam zmywarkę. Po 3 miesiącach zmywarka electroluxa padła. Reklamacja zgłoszona 2 lutego, zmywarka nie naprawiona nadal...ciężki kontakt, nie ma kompetentnych ludzi na infolinii.

Electro.pl - kupiłam płytę gazową, czarną teki. Przysłali inox. Dział reklamacji pracował baaaaardzo opieszale, gdyż twierdzili, że pomimo wysłanych zdjęć, że jest inox, to po kodzie ona jest czarna i fakt ten sprawdzali na magazynie ponad tydzień!. Prawie dwa tygodnie czekałam na zwrot pieniędzy i kupe nerwów tylko straciłam.

Dla zainteresowanych mogę przesłać korespondencje prowadzone z tymi firmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja swój sprzęt AGD zamówiłam na http://www.oleole.pl/agd-do-zabudowy.bhtml ...zamówienie i dostawa OK. Ceramikę kupiłam...może to nie jest sklep internetowy....http://www.kolo.com.pl/gdzie-kupic/salon-w-warszawie/ Najpierw zapoznanie z ofertą później porada architekta i złożenie zamówienia u handlowca, a wszystko to w jednym miejscu w jeden dzień. Jeśli jest ktoś z Warszawy to polecam ten adres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Większość dużych sprawdzonych sklepów internetowych jest OK. Jedynie MIZAR zrobił brzydką niespodziankę i nie przyjął pomimo obietnicy zwrotu towaru po uzgodnionym dłuższym terminie niż 14 dniowy. Zostałem z niepasującą baterią do odsprzedaży na wolnym rynku. Za niedotrzymywanie obietnic mój WIELKI NEGATYW DLA MIZAR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniższym sklepie kupiliśmy plafony natynkowe do łazienki (większy) i przedpokoju (dwa mniejsze). Sprawiają wrażenie delikatnych i współgrają z białymi listwami przypodłogowymi z subtelnym frezem. W dodatku światło, jakie się z nich wydobywa, doskonale rozjaśnia wnętrze. Przesyłka błyskawiczna, towar perfekcyjnie zabezpieczony.

 

 

http://www.energomania.pl/pol_m_PANELE-LED_plafony-natynkowe-LED-172.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Polecam sklep z płytkami glazura24h.pl,

 

Też polecam ten sklep.

Kupowaliśmy tam 70 m płytek. Pięknie zapakowane, zakup, dostawa, kontakt z firmą wszystko ok.

 

Nie polecam natomiast oleole.pl.

 

Podpisuję się pod tym. Jeśli zakupy odbywają się bez komplikacji jest ok, ale w przypadku reklamacji to istna droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam swoja Firme http://www.emnutrino.pl/ , jesli bylby ktos zainteresowany zrobieniem sobie fajnego prezentu w postaci kosmetyku czy suplementu diety czy tez komus z najblizszych to serdecznie zapraszam do Nas . :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...