Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mi też się podoba. nie wiem, jak się lukarna na kolory zapatruje, ale wprowadzenie tu drewna z bielą i czernią nadaje z jednej strony lekkości, z drugiej - trochę charakteru.

jedyny problem jaki widzę to okap a raczej jego brak na obrazku. czy szafka się będzie otwierać? a może lepiej szafki wiszące w narożnik i okap pod szafkowy? tyle, że to już kwestia techniczno-kosmetyczna tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden on tam moj i nic wiecej w zasadzie nie wprowadza ponad to co juz zostalo wymyslone ;) moze tylko to rozwiazanie jest bardziej estetyczne...sama nie wiem.

 

No wlasnie mam cos skopane w pro100 z okapami i dlatego go nie umiescilam myslalam o takim okraglym boilerze wyspowym lub kominowym wolnowiszacym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulek ten blato klocek (czarny na rysunku przy "wyspie") nie bylby do samej ziemi tylko mialby wysokosc / grubosc z przodu 15-20 cm zeby nie bylo zbyt ciezko i wystawal na tyle aby spokojnie talerz z jajecznica mozna bylo zmiescic, zawieszony bylby na wysokosci 5/6 od gory wyspy...jasniej troche?

 

A moze ja zle zrozumialam pogawedke z Dus :D

 

A teraz jak czytam to tak mysle ze to jednak moze lepiej by bylo gdyby ten klocek byl blato-blatem czyli grubosc 4-5 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img832.imageshack.us/img832/4889/blatoklocek.jpg[ATTACH=CONFIG]39719[/ATTACH]

oczywiście skali to to nie ma żadnej, ale widać chyba o co kaman (duś pokazała talent plastyczny i całkiem profesjonalną obsługę painta)

ten blat byłby takim parapetem otaczającym szafki na wysokości jak dla normalnego stołu. musiałby mieć szerokość ok 30 cm żeby móc tam postawić talerz (ta część z boku mogłaby być płytsza) i myślę, że super by wyglądał gdyby był z takiego grubego na te 6 cm kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie projekt podoba. jest ciekawy. miejsca ma sporo bo tylko z jednej strony bylyby krzesla, a nie tak jak w przypadku stolu z dwoch. w zaleznosci od wymagan technicznych moze ten blat moze byc szerszy niz talerz z jajecznica ;) tylko do tego juz musialyby byc raczej cos jak hokery a nie zwykle krzesla, zeby utrzymac klimat nowoczesnosci.

 

ale ladnie by to sie laczylo gdyby ten blat byl z tego samego materialu co fronty na gornych szafkach. :D

 

wiedzialam ze dziewczyny cos fajnego wymysla! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te krzesła, tyle że w takim ustawieniu "pośladki" nie będą widoczne. no i chyba więcej miejsca na nie trzeba, ale zapisuję inspirację do mojej przyszłej jadali hehe

 

ciekawe co dodatkowe ok. półmetra szafek, kamienny blat i zestaw eamsów powie szanowny minister finansów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...