Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To nie wiem teraz czy ten długi czas to NA PEWNO zaleta:):)

ps. a o naklejkach juz też myslałam;)

 

He he - ja od klasycznej kuchni na jednej ścianie + stolik przeszłam przez mega odjechana koncepcję aż do ponownie "zwykłej" ale jakże podobającej mi się kuchni :-) I chyba o to chodzi :D

 

Ale teraz to już chciałabym ją mieć naprawdę a nie tylko na wizualkach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyjełam Wasze sygestie i powstało mi coś takiego:

 

http://img268.imageshack.us/img268/3985/69741298.jpg

 

http://img84.imageshack.us/img84/6069/94953947.jpg

 

http://img43.imageshack.us/img43/2918/73755722.jpg

 

 

Teraz tylko doradzcie co zrobić z ta ściną przy płycie - zostawić tam tylko okap, czy moze dołożyć jakieś szafeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naberia, Madzia pewnie liczy każdy cm bo pisała wcześniej że ta ściana ma 200 cm tylko...

Ale może faktycznie jakby ta zabudowa na ścianie z oknem był przesunięta o 20 cm to akurat kończyłoby się na blacie, hmmm tylko wtedy to bez sensu byłoby tam zostawiać blat bo ciężko będzie z niego skorzystać...

Sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie proszę o pomoc jeśli się ktoś zainteresuje: nie wiem co położyć na sciane w okolicy płyty indukcyjnej, kolorystyka to szara podłoga Affron, białe lakierowane fronty, star galaxy na blacie i czarny sprzęt, meble na drugiej stronie (szafa) będą z mdf w kolorze mniej wiecej merbau plus czarne słoje gdzie niegdzie, dodam ze to pusta sciana i nie ma szafek wiszących, i tu mnie zgryzło bo nie wiem co na sciane ? proszę o pomoc

 

ktos gdzies mial plytka czarna gladka Macjeja Zienia - Tubadzin; a u mnie bedzie czarna magma polpoler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thewizzo wydaje mi się że 15 cm to za mało, nie masz możliwości odstawienia czegokolwiek z prawej strony.

Może zrób od ściany cargo 30, potem 60 na płytę i narożnikowa szafka 90 cm.

 

Tak też zrobiłem: 30 cargo, 60 szuflady pod płyte, 90 narożna, 45 pod zlew, 45 zmywarka, 60 zabudowa piekarnika i kuchenki, 60 zabudowa lodówki.

Kuchnia została obkrojona z długości bo okazało się że przy starej wersji było by bardzo mało miejsca pod stolik i krzesła, aby dodać trochę miejsca dodałem blat z murku wychodzący na salon o wymiarach 40 cm x 120 cm, przy wysokości 100 cm.

Nie wiem jeszcze czy płytki zrobić na całej długości czy zakończyć na kąt prosty przy zakończeniu lodówki, lub czy robić jakieś zaokraglenie płytek przy łaczeniu z podłogą ... ??

http://i401.photobucket.com/albums/pp95/thewizzo/jhgfdsasdfghj.jpg?t=1296676406

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie będziesz miał ociekacza, pomyśl może o zaaranżowaniu szafki nad zlewem w formie suszarki. choć jedną półkę .

ja mam taką szafkę i jestem z niej bardzo zadowolona. duże gary, patelnie i rzeczy, których nie można prać, po umyciu bunkruje skutecznie :yes:

zdjęcie.jpg

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie będziesz miał ociekacza, pomyśl może o zaaranżowaniu szafki nad zlewem w formie suszarki. choć jedną półkę .

 

Wiesz mi chodziło o ociekacz zlewozmywakowy (płaskie nablatowe przedłużenie komory) którego tu raczej nie widzę przy wymiarach tej kuchni. Natomiast jeśli chodzi o ociekacz do szafki, to tej kwestii nie rozpatruje, bo przy zlewie będzie zmywarka, i w zlew służyć będzie do szybkiego spłukania naczyń (z sosu itp.) przed włożeniem ich do zmywarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...