Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moze lepiej bez cytatu :) - Wojtek przytłoczyłeś mnie :)

Przykro mi. Rozmowa zeszła na kolorystykę.

Niby kwestia gustu, ale zestawienia i efekt jakie tworzą nie są już tylko sprawą lubienia lub nie.Do czarnego fraka nie zakłada się białych skarpetek .

A ta kuchnia jest właśnie tak elegancka jak z klasą uszyty strój.

Pokazałaś moim zdaniem jeden z najładniejszych i mądrzejszych projektów , jakie pojawiły się na Forum.

Kuchnia ergonomicznie moim zdaniem bez zarzutów, jeśli o to Ci głównie chodziło.

Przy tak szerokiej wyspie możesz sobie z powodzeniem pozwolić nawet na umieszczenie na niej płyty, czyli zamianie miejscami ze zlewozmywakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem dla mycia okna może być łamana bateria.

Bardzo słuszna uwaga. Bateria przestała być problemem przy otwieraniu okna.

Oprócz baterii z uchwytem "łamanym", niestety dosyć drogich, są tańsze z uchwytem bagnetowym.

Na czas mycia okien wyciąga się ją jednym ruchem i wkłada do zlewu a po pracy wciska z powrotem w otwór,.w którym jest osadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to druga z wyspą:

 

Przy tak dużej kuchni, szafki wiszące są w sumie mało potrzebne. U Ciebie sprawiają wrażenie umieszczonych na siłę, żeby na ścianie czasami nie było pusto.

Szafka wisząca nad blatem jest najmniej wygodnym schowkiem.

 

 

PS. po_la_

Wyspa z płytą jest za wąska żeby ją zostawić otwartą przed bufetem.

Jak zacznie kipieć w garnku, osoba siedząca na hokerze może zostać poparzona.

Edytowane przez 2112wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po_la_ czy jesteś pewna, że płyta zawsze będzie idealnie czysta. Bo IMO takiei jej umiejscowienie tego wymaga, bez względu na okoliczności.

 

Ja bym zlewozmywak przełozyła na ścianę z oknem, po lewej stronie od okna. Sposób taki jak teraz, w rogu.

A płytę na ścianie z szafkami wiszącymi.

 

Ale ja nie lubię płyty AŻ TAK na widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po_la

 

jak już mowiłam płyta w tym miejscu absolutnie nie!!! Ale widzę, ze w zasadzie zadne porady Ci niepotrzebne i się uparłaś. zamiast mieć półwysep - barek i serwowac na nim winko znajomym, przygotowywać przekąski, odrabiac lekcje z dziećmi wolisz wystawiać największy rozgardiasz na pierwszy plan.. szkoda bo masz tam fajne możliwosci ale cóż, jak ktoś się uprze to nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALUTKA - widzę, że rzeczywiście jesteś zagorzałą przeciwniczką płyty na półwyspie :)

 

ANULEK

 

a widzisz nie zawsze ;) jeśli wyspa olbrzymiasta i są warunki to czemu nie? Np. u Efilo mi się podoba. Ale jak ktos pakuje na siłę w małej kuchni to mnie ciarki przechodzą!! I to w zasadzie tylko dla efektu "new designe'.. Załamka. Niektórzy się naoglądali pism wnętrzarskich i na siłę chcą sobie zrobić z domu katalog. Osobiści mam jednych znajomych, o których zdjęcia domu biją się magazyny i tam owszem wyspa 'jak Bornholm" ale oni mają 200mkw otwartej przestrzeni: kuchnia, jadalnia, salon!!!

W wiekszości domów i mieszkań trzeba jednak wyważyć co chcemy osiągnać funkcjonalność czy pogoń za exclusive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest raczej walka między "mogę otworzyć okno lub nie" - "mam trochę blatu lub nie" - "mam stół lub nie mam stołu" .... A wszystko przez to, że zachciało mi się spiżarki (bo o drobnym fakcie braku w projekcie toalety na parterze nie wspomnę :mad:).

 

Jak juz sobie pooglądam te cudne wielkie przestrzenie to na pocieszenie sobie mówię - a oni to wszystko muszą zimą ogrzać :evil: Zła kobieta jestem ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...