Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

już się złoszczę bo może sie okazać że z przesunieciem zlewu nie taka sprawa prosta, odpływy idą w podłodze a na podłodze płytki, jak tylko o tym wspomniałam, mąż chodzi obrażony, że wymyślam...

Martus samo doprowadzenie wody jest najmniejszym problemem , po nieważ ujście wody do pralki masz po drugiej stronie i równieżujście scieków więc nie ma najmniejszego problemu , więc wystraczy peksem dociagnąc ciepła wodę , i żlewozmywak bedzie jak napisałem idealnie na tej drugiej stronie , i wystarczy zamienić pralkę w miejsce zmywarki a zmywarkę dać koło zlewozmywaka na druga scianę i bedzie git , Ja to tak widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki ANSE72 właśnie rozmawiałam z ekipą która wykańczała dom i powiedzieli ze bez problemu zamienią,

 

a czy moze być tak od lewej: pralka, zlew, zmywarka i space corner i potem po prawej same szuflady ?

oczywiście , lecz jak napisałem ten space corner popsuje linie zabudowy i zmieni się układ i rozmiary szafek - Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do fachowców :D

proszę o poradę.

czy w kuchennych szufladach można zamontować tipony? czy jest może jeszcze jakiś inny system bezuchwytowego otwierania cięższych szuflad?

dzięki z góry!

 

Owszem są i ma je też Blum.Niestety są to dosyć drogie "siłowniki".

Tipon w zasadzie służy tylko do otwierania drzwi szafek, do szuflad się już nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się sprawują? orientujesz się jaki mniej więcej jest ich koszt?

 

sprawują się świetnie póki co - mam je w szafkach łazienkowych

 

ja zamawiałam system tandembox intivo (białe), komplet na jedną szufladę kosztował coś koło 150zł (prowadnice plus boki szuflad plus boxcovery, jakieś zaślepki, uchwyty i takie tam inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zdziwiło mnie to co 2112wojtek napisał, bo mam blumowskie tip-ony właśnie w szufladach...

 

Proszę przeczytać dokładnie + to o co pytała aricia.

Jej chodziło o ciężkie szuflady a moje użyte określenie " w zasadzie" nie było przypadkowe do tego akurat problemu.

Powinienem był dokładnie napisać :

Tipon w zasadzie służy tylko do otwierania drzwi szafek oraz lekkich szuflad , do ciężkich szuflad się już nie nadaje.

To mam akurat przerobione u siebie.

 

Tak zrozumiałem Jej pytanie i tak odpowiedziałem.

Jasne już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, jak sprawowały by się w cięższych szufladach kuchennych? ja w łazience w szufladach mam tipony blumowskie i jest super....

 

na stronie Blum jest napisane, że przy systemie Tandembox obciążenie dynamiczne do 50kg (ale chyba są też różne prowadnice dostosowane do różnego obciążenia) - i nie do końca dla mnie jest jasne co to znaczy "obciążenie dynamiczne" :rolleyes:

w każdym razie znajoma ma tip-on w szufladach w kuchni i też hula :)

 

jezeli najlepszy doradca na tym Forum [pisze ze tak jest TO TAK MA BYĆ

 

czasem i najlepszy doradca może mieć gorszy dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...