Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[ATTACH=CONFIG]95638[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]95639[/ATTACH]

 

Myślę że jednak blatu roboczego jest dość dużo. A zlew dlatego w rogu że u góry będzie szafka z okapnikiem.Ale projekt jest wstepny moze zastanowie sie nad umieszczeniem zlewu tak jak w poscie wyzej.Może więcej osób sie wypowie propozycja z zlewem w rogu czy jednak nie.Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia jest półotwarta.Taraz lepiej?http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=95628&d=1326634640.jpg

 

:yes: lepiej ze względów ergonomii, ale jak rozumiem dwa głosy Cię nie przekonują ;). Czy ociekacz szafkowy oznacza, że nie planujesz zmywarki?

 

Annol Chodzi o bezpieczeństwo otwierania, wyciągania potraw i komfort, a także wentylację. Jeśli będzie bezpośrednio przy ścianie to może być z tym kłopot. Jakieś 5 cm powinno wystarczyć.

A może... zamontujesz piekarnik w ścianie spiżarki? Wówczas nie będzie konieczny ten słupek w rogu i kuchnia będzie spójniejsza.

Zobacz :)

http://kuchnie.pl/share/global/Gallery/upload/1/1294-.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się czyta o pracy we dwoje :), ale czy to jest u Was na porządku dziennym i to właśnie przy zlewie? :)

 

Ja po prostu odmawiam gotowania, gdy mi mąż nie pomaga - dlatego pierwotnie tak bardzo zależało mi na wyspie.

Właśnie skończyliśmy robić razem ciasto na muffinki - on mieszał mokre, ja suche.

W tej chwili w kuchni mamy trochę ciasno (zabudowa w L-kę) - jak jedna osoba stoi przy zlewie to druga ma problemy by podejść do kuchenki czy otworzyć piekarnik, dlatego ważne jest teraz dla mnie, by do każdego sprzętu w kuchni było swobodne dojście z dwóch stron.

 

W 3 wersji szafka na zlew ma tylko 60 cm szerokości (a więc zlew wypełnia ją w całości), więc ociekacz i tak byłby poza szafką, a więc to czy będzie z prawej czy z lewej, nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w doborze kolorów w kuchni. Dom jest w stanie wykańczania.

 

Po co ci ten chromowany słup i daszek nad bufetem? To moda z początku lat 90-tych i w dodatku idiotyczna.

Jak dla mnie ty masz tą kuchnię jakoś upstrzoną szafkami, a dodatkowo obudowa szafkami okapu niepotrzebnie powoduje, że kuchnia jest ciężkawa w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu odmawiam gotowania, gdy mi mąż nie pomaga - dlatego pierwotnie tak bardzo zależało mi na wyspie.

Elfir

Podobają mi się Twoje zasady :). Mam nadzieję, że mój M. tego nie przeczyta, bo inaczej zacznie odmawiać gotowania ;).

To znaczy, że jesteś bliżej opcji I czy II?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój projekt kuchni Co o tym sądzicie.Uwagi mile widziane.Może ktos ma podobny układ kuchni? Projekt jeszcze nie dokładny, a tam gzie piekarnik ma być płyta ale nie mogłem tego zrobic w moim programie.

 

Myślałes o tym, by lodówkę dac po drugiej stronie przy słupkach i tym samym wydłużyć blat przy zlewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci ten chromowany słup i daszek nad bufetem? To moda z początku lat 90-tych i w dodatku idiotyczna.

Jak dla mnie ty masz tą kuchnię jakoś upstrzoną szafkami, a dodatkowo obudowa szafkami okapu niepotrzebnie powoduje, że kuchnia jest ciężkawa w odbiorze.

 

Elfir może chce tak mieć ? nie kazdy chce miec nowoczesna, biala lakierowana, a czy rura jest ladna? no cóż - skoro jest w projekcie to chyba autorce się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zrobić w jakimś bardziej rysunkowym programie, np. w paincie?

 

Jeśli chodzi o pliki nie-graficzne, to musisz zrobić zrzut ekranu (print screen), wkleić do painta, wykadrować i zapisać jako .jpg

 

 

Elfir to nie jest brak chęci z mojej strony tylko kłopoty z nie znajomością niektórych programów. Możesz mi wyjaśnić jak zrobić zrzut ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...