Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elfir może chce tak mieć ? nie kazdy chce miec nowoczesna, biala lakierowana, a czy rura jest ladna? no cóż - skoro jest w projekcie to chyba autorce się podoba

 

Pokaż taką chromowana rurę w klasycznej kuchni :)

Ja myślę, że autorka po prostu taki projekt dostała a projektant kuchni napchał różności, by sprzedać drożej meble.

Przecież gdyby była zachwycona i usatysfakcjonowana, nie dawałaby projektu tutaj do przedyskuowania

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam w pointcie zapisałam jak pdf i nie moge tego wgrać. Co robię nie tak?

 

Nie przeczytałaś MOJEJ INSTRUKCJI!

 

Ja napisałam: Jeśli chodzi o pliki nie-graficzne, to musisz zrobić zrzut ekranu (print screen), wkleić do painta, wykadrować i zapisać jako .jpg

 

Wgrywa się do fotosika czy imageshack tylko pliki .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annol - wgrać do zewnętrznego serwera w którym umieszcza się pliki graficzne - podałam nazwy post wyżej.

A potem wg instrukcji, która znajdziesz wszędzie na forum, w każdym niemal dziale - Anulek podawała linka:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?117333-JAK-WKLEI%C4%86-ZDJ%C4%98CIA

 

A tutaj jesczze więcej, wraż z możliwości testowania:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?51245-Jak-doda%C4%87-zdj%C4%99cia-%C5%BCeby-by%C5%82y-widoczne-na-forum

 

Jak będziesz robiła inaczej niż w instrukcji, to będziesz wklejała takie miniaturki, a powinno być widoczne tak:

 

http://img856.imageshack.us/img856/585/rahonca.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż taką chromowana rurę w klasycznej kuchni :)

Ja myślę, że autorka po prostu taki projekt dostała a projektant kuchni napchał różności, by sprzedać drożej meble.

Przecież gdyby była zachwycona i usatysfakcjonowana, nie dawałaby projektu tutaj do przedyskuowania

 

Kuchnia ma być 'bezstylowa" :) ani nowoczesna, ani klasyczna.

 

jak wynika z postu ma być bezstylowa :)

 

zobacz jak dużo osób przedstawia tu swoje projekty- co nie oznacza ze one się im nie podobają wg mnie Aga prosi porade w sprawie kolorów a nie stylu kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację. Tylko dlaczego nie chciało i nadal nie chce się odpalić? Muszę pokombinować. A że lenistwo? To raczej było by miłe spędzenie czasu z dala od domu. Ale dojdę do tego i postaram się wkleić moje wypociny. Może jutro już czymś się pochwalę.

 

No i niestety nie udało mi się odpalić tego Planera Kuchennego z Ikei. Najdziwniejsze jest to że wszystkie inne planery się otwierają a tylko kuchenny nie. Chciałem to wyrysować w sweet home 3D i tylko udało mi się ściany narysować bo tam nie ma żadnych szafek do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam klopoty z otworzeniem planera , w mozilli, na dodatek jak udalo mi sie otworzyć w explorer to nie mam żadnych zapisanych projektów:(

 

Ja tez tak raz mialam - zrezygnowałam i wyłączyłam wszystko. Po jakimś czasie otwarłam i było wszystko ok. Podejrzewam, że serwer IKEA czasami niedomaga ;) Mozilla musi być stara, żeby dało się w niej otworzyć plannera - w nowej nie dziala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która wersja będzie lepsza?

 

Wg mnie STRASZNIE dużo się dzieje w tym projekcie. Czy ja dobrze widzę jakąś mozaikę na kancie blatów? O ile jestem w stanie przełknąć lyżki i przyprawy wiszące po bokach płyty, o tyle rura napawa mnie wstrętem. Wybaczcie, ale taka rura nigdy i w żadnym ukladzie mi się nie podobała. Jednakże to wasza kuchnia i jeżeli ją chcecie, to ok.

 

W kwestii tego o co pytacie - ja uważam, że przy natłoku wszystkiego innego jedyną opcją jest jednolity kolor frontów i boków i jak najprostsze fronty. No i blat też nie za bardzo "ciapiaty" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...