Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hura! Mamy już meble kuchenne :) Brakuje jeszcze wielu rzeczy między innymi lacobela nad blatem. Myślimy o czarnym. Czy myślicie, że będzie pasował???

http://images40.fotosik.pl/1717/c1897f7bd5539b53med.jpg

ale super!!! :jawdrop:

a nie będzie z czarnym lacobelem za ciemno?

z czego masz korpusy szafek? bo fronty to mdf na wysoki połysk, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, proszę doradźcie mi rozplanowanie mojej małej kuchni by nie strzelić bubla.... za miesiąc/dwa mam wypłatę książeczki mieszkaniowej wraz z premią gwarancyjną i chcę tą gotówkę przeznaczyć na kuchnie. Proszę podpowiedzcie co i jak rozplanować? chciałbym by kuchnia była biała w połysku bez uchwytów/frezowane uchwyty ...marzy mi się także piekarnik w słupku, co do lodówki może być zabudowana lub nie.... Poniżej wymiary kuchni: odległość parapetu od podłogi: 85cm, jeśli chodzi o ściany to: ----40cm---[ okno ]----53/55cm-----

 

http://img140.imageshack.us/img140/6335/kuchniat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura! Mamy już meble kuchenne :) Brakuje jeszcze wielu rzeczy między innymi lacobela nad blatem. Myślimy o czarnym. Czy myślicie, że będzie pasował???

Milady pięknie - gratuluję :)

Pesteczka już zaczarowała Twoją kuchnię zgodnie z Twoim życzeniem :).

Pamiętaj, że takie czarne tło zobowiązuje, bo bardziej podkreśli wszystko co stanie na jego tle :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wizualizację, rady i miłe słowa :) Jutro zamawiamy czarny lacobel :) Teraz się zastanawiamy czy nie zamówić jeszcze szafek, aby szły do samej góry :) Jesteście wielcy! Bez Was i tego Forum ta kuchnia wyglądałaby inaczej- na pewno nie tak dobrze ;) Kuchnia jest połączona z salonem, parapety w całym mieszkaniu są takie i niestety też mi zgrzytają z kuchnią. Założenie jest takie, aby na blacie nic nie stało-dzięki dużej ilości szafek wszystko się mieści, tylko ekspres i czajnik mają prawo być na schowanej z boku części blatu, mam nadzieję, ze zachowamy dyscyplinę. Podłoga to dąb tasmański Balterio (Joliśko, jeszcze raz dziękuję!).

edit: lampy będą musiały niestety jeszcze poczekać na swoją kolej, ale skoro już jesteśmy przy temacie naszej kuchni- co to za lampa na wizualizacji? I czy możecie jeszcze coś zaproponować???

Edytowane przez milady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wizualizację, rady i miłe słowa :) Jutro zamawiamy czarny lacobel :) Teraz się zastanawiamy czy nie zamówić jeszcze szafek, aby szły do samej góry :) Jesteście wielcy! Bez Was i tego Forum ta kuchnia wyglądałaby inaczej- na pewno nie tak dobrze ;) Kuchnia jest połączona z salonem, parapety w całym mieszkaniu są takie i niestety też mi zgrzytają z kuchnią. Założenie jest takie, aby na blacie nic nie stało-dzięki dużej ilości szafek wszystko się mieści, tylko ekspres i czajnik mają prawo być na schowanej z boku części blatu, mam nadzieję, ze zachowamy dyscyplinę. Podłoga to dąb tasmański Balterio (Joliśko, jeszcze raz dziękuję!).

edit: lampy będą musiały niestety jeszcze poczekać na swoją kolej, ale skoro już jesteśmy przy temacie naszej kuchni- co to za lampa na wizualizacji? I czy możecie jeszcze coś zaproponować???

 

Milady, to nic, że kuchnia salonem połaczona – ten parapet kuchenny będzie mniej zgrzytał czarny, niż tak jak masz bieły do czarnych blatów. Jest po prostu bliżej czarnego. Przemyśl to jeszcze. :rolleyes:

A nadbudowa, zawsze się przyda na schowanie, czego nie używasz często :wiggle:

 

W sprawie lamp zajrzyj do Julianna16, Tatarak, Barbar74 i Malkul, one są teraz lampowo na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się do Was moje drogie uśmiechnę o pomoc :rolleyes::)

 

Mam problem z kuchnią :( Kompletnie załamałam ręcę jeśli chodzi o pomysł na jej zagospodarowania :( Uważam, że jest nieustawna :(

Bardzoooooo Was proszę o rady...

 

Chciałabym kuchnię białą (wysoki połysk). Marzę o takiej zabudowie jak np. ma Gumisiowa po prawej stronie (ale z 2 sprzętami) tylko nie wiem czy u mnie to miałoby ręce i nogi :eek:

 

Zabudować prawą stronę sprzętem tak jak na 2 zdjęciu, lewą stronę pod oknem zlewozmywak, okap jak na ostatnim zdjęciu na ściance o szerokości 59 cm, a ścianę na wprost zostawić pustą?

 

Wcześniej dostałam taki wstępny projekt ale nie jestem do niego przekonana (nie sygerujcie się kolorami ścian, mebli czy lacobelem itd.)

 

 

Elfir - Twoja kuchnia.... wow :) Podziwiam :)

 

Gumisiowa mam nadzieję, że mi wybaczysz, że użyłam tutaj zdjęcia Twojej kuchni :)

 

Pozdrowionka :)

nasza kuchnia wymiary.jpg

dsc02369i.jpg

nasza kuchnia rzut 1.jpg

nasz kuchnia rzut2.jpg

okap rulon.jpg

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanko, fajnie by wyglądała ta zabudowa na wprost, ale potrzebujesz min 58 cm na głębokość, a tam przy oknie masz 54, więc odpada. No chyba, żeby wbić się trochę w ścianę:rolleyes: A ile tych słupków potrzebujesz?

 

Edit: Domyślam się, że Elfir będzie miała piękną kuchnię, ale chyba chodziło Ci kuchnie Efilo:rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanko, fajnie by wyglądała ta zabudowa na wprost, ale potrzebujesz min 58 cm na głębokość, a tam przy oknie masz 54, więc odpada. No chyba, żeby wbić się trochę w ścianę:rolleyes: A ile tych słupków potrzebujesz?

 

Edit: Domyślam się, że Elfir będzie miała piękną kuchnię, ale chyba chodziło Ci kuchnie Efilo:rolleyes::)

 

:bash: Przepraszam :) Efilo Efilo ;)

 

W ostateczności trzeba by było się wysunąć o te kilka cm... ale wtedy trzeba by było odsunąć szuflady czy szafki o te kilka cm w bok aby można było je otwierać.

 

Wciąż marzę o takiej dużej zabudowie na całą prawą ścianę :) Coś takiego jak na moim nieudolnie przerobionym zdjęciu ;)

zmodyfikowanan zabudowa.jpg

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...