Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodziło o kominek w salonie. Bez niego można zmienić układ kanap.

 

Daj wysoką zabudowę bliżej salonu a resztę kuchni w niskich szafkach w U (także niskie szafki we wnęce za spiżarką)

 

Można też tak (przejście 90, wyspa 100, przejście 110, wysoka zabudowa 60):

http://images49.fotosik.pl/1729/121ccdcad60a095b.jpg

Nie spiesz się z rozwiązaniem z wyspą. Wolniej, narobisz sobie kosztów z ciągłymi zmianami wersji. Postaram się jeszcze dzisiaj pokazać Tobie wersję Twojej kuchni w rzucie. Nie musisz akceptować, ale warto zwolnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspa, fajna rzecz, ale moja kuchnia za mala... jednak propozycja U bylaby lepsza... niestety spizarka musi zostac... wszystko mamy juz rozprowadzone i nie chce robic kolejnych przerobek..(garnki moge tam pochowac lub inne rzeczy), lepiej zwolnic to prawda, dlatego pytam o wizualizacje duzo predzej..

a moze tylko ustawic we wnece za spizarka tylko lodowke... i sam dol w ksztalcie U... tylko gdzie piekarnik? nadal rozwazam okap wysuwany z blatu, wiec pod kuchenka nie moge go umiescic..

Rozwazam kazda propozycje powoli, bez pospiechu... :)

 

Dziekuje za kazdy odzew i pomoc:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir oczywiscie, ze rozwazam Twoj pomysl z tym U i zabudowa blizej salonu... :) ale jednak zabudowe chcielibysmy umiescic we wnece;)

 

Lelik super propozycje... dziekuje :)

 

Pokazalam wszystko mojemu M... i podobaja nam sie propozycje od Lelik nr 1, 3 i 4...

 

...podoba mi sie ustawienie stolu i jest dostep do okna w kuchni, bo akurat przy wnece obok spizarki mamy czesc otwierana..reszta okna nie...

 

jezeli chodzi o salon w propozycji to TV mamy w planie juz na sciane z wneka a kominek na rogu przy kanapach (tam znajduje sie komin)

 

 

Nie wiem co bym bez was zrobila :) teraz to trzeba jakos zrobic w rzucie...ale juz sie ciesze...z tego co tutaj zobaczylam... :)

 

dziekuje Wam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna, o ile nie przeszkadza ci urwanie lini zabudowy w 2/3 długości okna.

 

Wydaje mi sie ze 1/3 dlugosci okna... teraz moze mi nie przeszkadza..ale pozniej kto wie..pewnie tak...

Ja sie uparlam o ta zabudowe we wnece ale teraz im dluzej mysle tym bardziej przekonuje mnie Twoja propozycja z umieszczeniem jej blizej salonu i reszta w ksztalcie U... oj bede miala tego blatu ho ho:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za błąd, nie zauważyłam wymiaru wnęki na rysunku, robiłam na szybko, jeżsli tam jest mniej niż 180, to faktycznie odpada zabudowa dwóch sprzetów plus szafka narożna, jeśli brać pod uwagę plan 1, to w wysokiej zabudowie 2 sprzęty + wąska szafka cargo, coś w tym rodzaju

cargo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]153696[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153697[/ATTACH]

To pierwsza wersja z wyspą, uwzględniająca przygotowane już przyłącza oraz ukryte wejście do spiżarni. Póżniej wgram drugą wersją z troszkę inną wyspą, na której jest płyta oraz zlew. Lampa na wizualizacji to okap. Płyta oczywiście nie musi być gazowa, nie mam indukcji w biblotece. Zlew pod oknem o ile na to pozwala wysokość. Są specjalne baterie podokienne, ale one również potzrebują kilku centymetrów do otwartego skrzydła okiennego. To tak na szybko, jeśli chciałabyś sprecyzować szczegóły zapraszam do kontaktu poprzez formularz. W takiej kuchni pomieścisz się z wszystkim. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspa, fajna rzecz, ale moja kuchnia za mala... jednak propozycja U bylaby lepsza... niestety spizarka musi zostac... wszystko mamy juz rozprowadzone i nie chce robic kolejnych przerobek..(garnki moge tam pochowac lub inne rzeczy), lepiej zwolnic to prawda, dlatego pytam o wizualizacje duzo predzej..

a moze tylko ustawic we wnece za spizarka tylko lodowke... i sam dol w ksztalcie U... tylko gdzie piekarnik? nadal rozwazam okap wysuwany z blatu, wiec pod kuchenka nie moge go umiescic..

Rozwazam kazda propozycje powoli, bez pospiechu... :)

 

Dziekuje za kazdy odzew i pomoc:bye:

 

Jak napisałam wcześniej, wysyłam drugą wersję z wyspą. Pod oknem masz blat do pracy, zlew pod ręką, wystarczy się obrócić, na wyspie również jest blat roboczy pomiędzy zlewem a płytą, dodatkowo niewielki blat wysunięty w stronę salonu, który można potraktować jako stolik, barek, aby móc przysiąść przy nim i poplotkować.[ATTACH=CONFIG]153699[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153700[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...