Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Minimum nie oznacza wygody. 80 cm to szerokość drzwi do pokoju.

IMHO wygodnie jest 100 a bardzo wygodnie 120 cm.

 

Może zlew daj pod ścianę i na zmniejszonej o 40 cm wyspie zostaw tylko płytę?

 

Niestety zlew musi zostać tam gdzie jest, jak pisałem mamy w kuchni stare meble i zrobiona pseudo wyspę, przyłącza już są w tych miejscach a kafle na podłodze. Teraz mamy wyspę krótszą od docelowej i jest tak ustawiona że od lewej strony jest 90 cm przejścia, przyzwyczailiśmy się już i nie przeszkadza nam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na wpisany adres - użyłaś złego nawiasu na samym końcu :)

 

Adres obrazka powinen kończyć się na .jpg (lub analogicznym rozszerzeniem dla obrazków, np. .jpeg)

 

Ale kiszka:( a ja byłam przekonana że się załączyły bo u mnie są widoczne...

Elfir pomóż. czyli tu adres wklejam ?

Wiem że w drugim z kolei poście się pomyliłam w tym nawiasie i dlatego wysłałam trzeci.

Edytowane przez tundra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\Users\Anna\Pictures\kuchnia 10.jpg

spróbowałam jeszcze raz- widać teraz?

jeśli nie to proszę nich mi ktoś podeśle linkdo tematu o załączaniu zdjęć, bo nie chcę zaśmiecać wątku kolejnymi próbami.

A kojarzę że był taki temat tylko znaleźć nie mogę

Edytowane przez tundra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tundra

 

LINK musi się kończyć .jpg

 

Twój nie ma takiego zakończenia - http://zalacznik.wp.pl/0/d688/Mazur%20Anna%20kuchnia.jpg?tsn=1355765409826&zalf= Nowe&wid=1106&p=5&o2=247122&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkF TRTY0 (TU NIE MA JPG)

 

A wpisujesz go pomiędzy link

Dodatkowo zamiast zawiasu ] uzyłaś zawias }

 

A teraz użyłaś w nawiasach ipg zamias img.

 

Ludzie, przecież to nie jest skompliwane!

 

Nie mozesz wklejać linka do strony, który jest twoją galerią chronioną hasłem tylko link do zdjęcia!

 

TEMATY O ZAŁĄCZANIU ZDJĘCIA SĄ W KAŻDYM DZIALE. SAMA JE WPISYWAŁAM I WKLEJAŁAM NA GÓRZE DZIAŁU. POZA TYM JEST FAQ.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir

Myślę że wklejanie zdjęć nie jest skomplikowane a jeśli już raz mi się uda to na pewno będę o tym przekonana:)

Ale jeśli ktoś tego nigdy nie robił to może mieć trudności(można nie wiedzieć np. co to jest FAQ) i wiele osób je ma na tym forum ale żeby od razu krzyczeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wydawało mi się, że temat "jak wklejać zdjęcia" trudno przeoczyć - jest na samej górze każdego spisu tematów w danym dziale. Więc napisałam dużymi literami, skoro był przeoczony, bo to trudno przeoczyć :)

 

 

tu jest temat do ćwiczeń:

[http://forum.muratordom.pl/showthread.php?51245-Jak-doda%C4%87-zdj%C4%99cia-%C5%BCeby-by%C5%82y-widoczne-na-forum/page86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir rzeczywiście znalazłam i przegryzłam temat:)

Nie wiedziałam że muszę zamieścić zdjęcie gdzieś na zewnątrz(np.na onet.foto) i to był problem.

 

No teraz już musi się udać:

http://foto1.m.onet.pl/_m/c228754dd3d0cc5c034ec6b6ca0fe8ad,10,19,0.jpg

Jest prawda?

Edytowane przez tundra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Elfir za pomoc w zamieszczaniu zdjęć.

 

Mam tylko rzut z wizualizacji bo w projekcie kuchnia była w innym miejscu.

 

Część salonu przysłania podwieszany sufit ale nie umiem tego zdjąć:)

I podwieszany sufit jest też nad kuchnią ale dokładnie w kształcie blatu.

 

Wejście jest od lewej strony. Po prawej od wejścia jest kuchnia,po lewej jedne drzwi do łazienki a drugie do piwnicy, nad nimi schody na górę. Miejsca się więcej chyba nie ugra dla kuchni ale może coś można pozmieniać na korzyść w ustawieniu.

 

http://foto1.m.ocdn.eu/_m/328dd86531a28c9a9abc66af614430c1,6,19,0.jpg

Edytowane przez tundra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobiła tak:

http://images48.fotosik.pl/534/b7c55c7d05711327.jpg

Czerwony kolor oznacza mleczną szybę lub wąską ściankę o wysokości ok 30-40 cm od blatu osłaniającą z salonu kuchenny nieporządek.

 

To będzie wyglądało mniej więcej tak:

http://www.inventive-interiors.com/wp-content/uploads/2012/08/kuchnia-070.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że polecasz blat szerszy, krótszy i bez zaokrąglenia. Podoba mi się.

I na tej ściance wąski blat, do wysokich krzeseł? Dobrze rozumiem? Pewnie że dobrze byłoby trochę bajzelek osłonić:lol:

 

O i mam tu dużo blatu roboczego w jednym kawałku, począwszy od lodówki-robiłabym swobodnie makaron:)

Nad zlewem też się zastanawiałam -w Twojej propozycji jest w oknie a w mojej narożny, nie wiem jak lepiej..

 

A okapy wiszące, nie przytwierdzone do ściany bardzo mi się podobają:)

Edytowane przez tundra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy i jeśli mogę to proszę o pomoc, remontuje stary dom, który doprowadziłem do stanu surowego, jest to dom z 1938 r., zbudowany z czerwonej cegły. Mam problem z zaprojektowaniem kuchni, chciałbym żeby znalazła się w niej wyspa lub półwysep, ale nie jest to konieczne gdyby okazały się lepsze rozwiązania. Do wpisu załączam plan kuchni. kuchnia bez mebli.jpg

Chcę zaznaczyć, ze w kuchni znajdzie się pralka. Większe okno jest z widokiem na przyszły ogród, chcemy żeby przy tym oknie znalazł się zlew. Na tej ścianie jest odkryta czerwona cegła, którą może zostawimy. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się układ nr 1 z wysoką zabudową, ale brakuje mi małego stolika na szybkie śniadanie i kawę. Mamy małego chłopca, którego trzeba mieć na oku gdy je. Projekt nr 2 rozwiązuje nam ten problem, ale nie ma wysokiej zabudowy, która jest bardzo estetycznym rozwiązaniem. Układ nr 4 bardzo fajny, ale płyta grzewcza i stolik czy to bezpieczne rozwiązanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...