Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zakończenie blatu, po zamianie miejscami wysokiej zabudowy z płytą, można przesłonić dobudowanym murkiem o wysokości np. 150 cm.

 

Wklejałam w drugim wątku:

http://img-pl1.b-dn.net/upl/xl/zdjecie_9538_kuchnia_jadalnia_salon_projekty_jadalnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie blatu, po zamianie miejscami wysokiej zabudowy z płytą, można przesłonić dobudowanym murkiem o wysokości np. 150 cm.

 

Wklejałam w drugim wątku:

http://img-pl1.b-dn.net/upl/xl/zdjecie_9538_kuchnia_jadalnia_salon_projekty_jadalnia.jpg

 

 

 

fajny pomysł, tylko u mnie salon jest po na lewej stronie kuchni , wiec płyta bedzie widoczna z przodu i te gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj rzut kondygnacji, to pomyslimy jak to załonić. Ja mam wrażenie, że nadal nie rozumiesz o czym ja piszę :D

 

Elfir mowisz i masz :D tylko prosze nie patrz jak ten rzut bardzo technicznie zrobiony-poprostu taki mialam na ta chwile pod reką

przerywana linia to wejscie do salonu

http://images47.fotosik.pl/1736/9803e1105c7bdd17gen.jpg

 

p.s dziekuje bardzo za chęć pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeglądam, patrzę, podpatruję :) I proszę o pomoc w projekcie kuchni połączonej z salonem.

Szkic z wymiarami w załączniki.

kuchnia-salon.jpg

Wejście ma 180 cm i chyba takie chciałabym zostawić. Od wejścia do kominka jest 320 cm i tego już nie zmienię. Okno tarasowe będzie przesuwne (wymiary 200x220, chyba, że przekonam mojego mężczyznę do większego - w końcu będzie w nim widać zachód słońca ^^ ) Pozostałe okna 150x150. Co bym chciała...

W kuchni bardzo chciałbym wyspę (umieszczenie zmywarki - jeśli to dobry pomysł?), nie chce płyty/kuchneki na wyspie. Piekarnik w wysokiej zabudowie, szafka cargo.

Zastanawiam się, czy dałoby się jakoś fajnie zabudować w ciągu mebli kuchennych tą wnękę 60 cm, czy zostawić pustą.

 

Proszę o wszelakie pomysły i pomoc.

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym abyście wklejały rzuty z planów technicznych. Niestety, po niektórych rysunkach trudno się zorientować co jest narysowane :)

 

Kurczak81 - ta kuchnia to gdzie dokładnie ma być - w tej wnęce? Jakie są wymiary ścian - od narożnika do okna?

Jak zrobisz wyspę to już nie wiem gdzie chcesz mieć kanapę i stół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir

no tak zapomniałam dopisać. Tak - kuchnia we wnęce. Od narożnika do okna jest po 115 cm. Serio nici z wyspy?

Bliżej wieczoru wrzucę skana projektu.

 

Dorzucam skan.

rzut.jpg

Jeśli zachodzi potrzeba wrzucę całość rzutu. Kominek jest przesunięty w prawą stronę.

rzut.jpg

Edytowane przez kurczak81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam dla siebie tkaniny marimekko, więc jestem w kolorowych klimatach, aczkolwiek tkaninę to łatwo zmienić, z szafkami chyba gorzej :)

 

Lodówka be , musisz mieć ten typ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...