Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość GOSC12_3

Hej dziewczyny,

napiszcie mi proszę jakie wymiary powinna mieć wyspa i jakie odległości od ścian i mebli, aby sie wygodnie siedziało i robiło. Na zdjęcie te czerwone kreski to te rozmiary o które mi chodzi.

[ATTACH=CONFIG]193377[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, fajna kuchnia. A powiedz mi czy mi się wydaje czy zlew jest dosyć niesymetrycznie względem okna ? ale to tylko wizualka :)

 

Biały piekarnik / mikrofala z czarnymi wstawkami nie gryzie Ci się ? co do zlewu to nic srebrnego chyba więcej nie masz. może czarny ? Z tymi zlewami w kolorach to trzeba uważać czasami ;/ siostrze pękł na dnie... może pecha miała :)

 

W tym miejscu chciałbym podpytać co i Moni się przyda, czy zabudowane okapy (szafki) w przypadku białych kuchni nie "zużywają" się za szybko ? (ciepło, para nad płytą) Pewnie byście nie polecały gdyby tak było :) (mi też zabudowane się bardziej podobają)

Riri: nie za mało miejsca na wyspę w zamkniętej kuchni ? może półwysep? - odwrócić wyspę o 90 stopni?

 

takie tylko wolne przemyślenia :), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GOSC12_3
Riri: nie za mało miejsca na wyspę w zamkniętej kuchni ? może półwysep? - odwrócić wyspę o 90 stopni?

 

takie tylko wolne przemyślenia :), pozdrawiam

cos takiego?

[ATTACH=CONFIG]193410[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loos zlew będzie czarny - wpadłam na to w weekend będą w Castoramie:)

dokładnie taki http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/franke-sid-611-78-tectonite-on.html

Tak zlew nie jest centralnie pod oknem ponieważ na środku chcę zmywarkę 60cm i wtedy po bokach zostają mi szafki też 60cm i mam dostęp do rogów/kątów szafek.

 

mikrofala ma być srebrno-czarna taka: http://allegro.pl/kuchenka-mikrofalowa-whirlpool-amw100ix-okazja-i3286717019.html

 

optima Okap zostaje:P rzecz gustu;)

Zabudowy raczej nie pociągnę pod okno, ponieważ to mała kuchnia i nie chce przytłoczyć taką wielką szafą:/ Poza tym mało mam blatu roboczego i każdy skrawek cenny;)

 

Mimo to dziękuję Wam za uwagi i opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...