Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej,

Mam narazie wizki od projektantki mojej kuchni, jest kilka opcji i oczywiście nie wiem co wybrać. Podoba mi się każda ;) Ale pod względem praktycznym, i może takiego pierwszego spojrzenia, to która wersja: z górnymi szafkami białymi czy dębowymi? Funkcjonalnością samej kuchni zajmie się późnej stolarz.

 

kuchnia01 szafki białe lacobel biały.jpgkuchnia01 szafki białe lacobel niebieski.jpgkuchnia01 szafki białe napisy.jpgkuchnia01 szafki białe róże.jpgkuchnia01 szafki dąb kwiatki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam narazie wizki od projektantki mojej kuchni, jest kilka opcji i oczywiście nie wiem co wybrać. Podoba mi się każda ;) Ale pod względem praktycznym, i może takiego pierwszego spojrzenia, to która wersja: z górnymi szafkami białymi czy dębowymi? Funkcjonalnością samej kuchni zajmie się późnej stolarz.

 

[ATTACH=CONFIG]228378[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]228379[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]228380[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]228381[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]228382[/ATTACH]

zdecydowanie no1!!!! :) i zadnych kwiatkow na scianie!! ;) ew ostatnia wersja ale z bialym lacobelem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak zamontowanej baterii nie ma szans na otwarcie prawego skrzydła okna

 

 

Da sie otworzyc, tylko trzeba kupic baterie za tysiaka;)

Sa na pewno i tansze, ale tak mi sie przypomnialo, bo moja kolezanka narzekala, ze wymyslila sobie zlew pod oknem i musiala potem wydac tysiac na baterie, zeby moc otworzyc okno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie otworzyc, tylko trzeba kupic baterie za tysiaka;)

Sa na pewno i tansze, ale tak mi sie przypomnialo, bo moja kolezanka narzekala, ze wymyslila sobie zlew pod oknem i musiala potem wydac tysiac na baterie, zeby moc otworzyc okno:D

Bzdura! Kiedy decydowalam sie na montaż baterii w świetle okna nikt mi nie sugerował jaka to ma być bateria żeby można było otworzyć okno!Kupilam taka która mi sie podobała i jest ok.Kosztowała niecałe 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Kiedy decydowalam sie na montaż baterii w świetle okna nikt mi nie sugerował jaka to ma być bateria żeby można było otworzyć okno!Kupilam taka która mi sie podobała i jest ok.Kosztowała niecałe 500 zł.

Pierwsze zdanie to byla ironia....:)

 

 

oliwkawawa ja tez mysle, ze nr 1 najlepszy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...