Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mmm814, koniecznie płytę gazwą usuń ze swiatła okna. Jeśli dasz czarny blat i czarną płytę (są takie), to spokojnie możesz ją przesunąć o jakieś pół szafki w kierunku półwyspu (czyli będzie nad dwiema 60-kami). Nie dawałabym płyty gazowej na tym półwyspie, jeśli ma tam być także kącik "szybki kęs" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziekuje za sugestie :)

 

moniss tak wlasnie myslalam, ze te plyte albo odsunac od okna, a teraz na tapecie jest kuchnia gazowa na tym polwyspie, tylko nie wiem, czy jak sie doda miesce na nogi to nie bedzie strasznie ciasno w samym srodku. Ogolnie nie planujemy szafek wiszacych, mamy to okna narozne bardzo duze i w sumie chyba dziwnie by wygladalo kilka szafek wiszacych, a tak naprawde sa nam niepotrzebne, bo w tych dolnych jest wystarczajaca ilosc miejsca.

 

Elfir, czyli myslisz ze 60 cm na nogi zrobic tylko wtedy miedzy polwyspem a szafkami pod oknem jest odleglosc 120 cm i tu sie boje ze za malo zeby sie swobodnie ruszac w klika osob....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, forumowiczów.

Nie wiem czy dobrze umieszczam post :)

Jesteśmy w trakcie remontu maleńkiego mieszkania. Kuchnia można powiedzieć że jest mikroskopijna :)

Chciałabym w niej zmieścić pralkę, indukcje, zmywarkę 45 cm zlew 1.5 komorowy.

Plan mam taki zeby zabudować kuchnie ze wszystkich stron. Całe mieszkanie też jest małe wiec chciałabym mieć jak najwiecej półek i schowków zeby pomieścić nasza 3 osobową rodzinkę :)

Proszę o pomoc :)

Poniżej zamieszczam pogladowy szkic kuchni .

i41.tinypic.com/2rz2s13.jpg

Probowałam skorzystać z wizuzalizacji Ikea ale się do tego nie nadaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie wszystko pomieścić:)

Może tak-od prawej lodówka (tutaj rozważyłabym taką pod blatem),potem płyta,zwywarka pod oknem,a od lewej zrobić węższe szafki na 45cm,schować pralkę i umieścić zlew)

 

http://img20.imageshack.us/img20/4617/bbz9.jpg

Edytowane przez kinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie ja mam głowę, :)

wpisałam pralkę bo oczywiście mam z nią problem ale będzie ona w szafie w przedpokoju prawdopodobnie bo łazienka też mikroskopijna :)

 

w sumie to myślalam o takim ustawieniu tylko indukcje chciałam dać na wprost lodówki ale faktycznie mój zamysł architekta jest zerowy bo oczywiście ten blat po lewej stronie dobrze by było ujednolicić a tak to by wystawały obydwa sprzety na wejściu.

 

ale twoje też ciekawe ustawienie, tylko czy płyta koło lodówki to dobry pomysł?

Edytowane przez weronikaa86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej sobie mysle o tym ustawieniu i chyba nawet lepiej wyglądały by na górze zabudowane szafki po jednej stronie w ciągu a chyba chciała bym takie podwójne.

Tylko zastanawiam się jak była by otwierana szafka na rogu, Musiała by mieć drzwiczki pod indukcją i taki system wysuwanych półek metalowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia jest za wąska na zabudowę "U" bo zostaje 88cm przejścia,to za mało,dlatego nie da się inaczej umieścić płyty jak koło lodówki.Można wybrać taką na 2 pola wtedy masz więcej blatu.Po lewej proponuję zabudowę 40cm.

 

Można umieścić płytę po przeciwnej stronie niż lodówka. Są płyty o głębokości np 28 cm http://www.agito.pl/plyta-elektryczna-teka-tr-941-hz-3074-830884.html

albo na 2 pola zamontować wzdłuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :)

Faktycznie taka kuchenka elekr była by fajnym rozwiązaniem ale niestety to mieszkanie w bloku. za duża moc tej kuchenki.

Teraz nie pamietam ale kuchenka chyba z amica może być do naszej mocy.

A czy nie ma przeciwwskazań do płyty obok lodówki?

Jeśli chodzi o piekarnik to nie będzie go , kupujemy samą płytę indukcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew :)

Faktycznie taka kuchenka elekr była by fajnym rozwiązaniem ale niestety to mieszkanie w bloku. za duża moc tej kuchenki.

Teraz nie pamietam ale kuchenka chyba z amica może być do naszej mocy.

A czy nie ma przeciwwskazań do płyty obok lodówki?

Jeśli chodzi o piekarnik to nie będzie go , kupujemy samą płytę indukcyjną.

kuchnia bez piekarnika??? nie mialabym co jesc bo polowe dan w piekarniku robie ;) juz nie mowiac o innych slodkich pysznosciach :) to juz bym wolala mniejsza lodowke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy moc 4 kw a Teka miała coś 6,4 kw.

Ja nie piekę , nie nadaję się do tego :) w razie w mam niezawodny piekarnik "szczekociński" teściowej nigdy w kuchence gazowej nie wyszła taka karpatka jak w tym piekarniku. :)

uwiez mi...jeszcze nie pieczesz ;) ale przy dzieciach sie nauczysz :) 5lat temu tez nie piekłam ;) teraz nie wyobrazam sobie zycia bez pieczonego lososia, kurczaka, zapiekanek makaronowych czy ziemniakow ;) no ale to twoja kuchnia ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...