Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ech te dylematy, skąd ja to znam. Nie kupiłam jeszcze mebli ale elektryka i inne takie zrobione a w głowie ciągle mi kołaczą jakieś zmiany. Czym bliżej zakupów albo gdy trzeba podjąć decyzję o rozmieszczeniu gniazdek i tym podobnych to od razu nabieram wątpliwości.

 

U mnie już zrobione bo kupione gotowe ale chcę mieć po swojemu i w razie wszystko przeciągniemy.

Tylko jak ? :) Z wyspą, bez wysypy, w kształcie U, w kształcie L - wszystko śni mi się po nocach :)

Edytowane przez Afera86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektujemy podwieszany sufit z oświetleniem halogenowym nad zabudową mebli wg projektu z załącznika. Mam wątpliwości jak rozwiązać oświetlenie nad czescią wysokiej zabudowy.(rys.44). Szczególnie prośba do Elfir.Na jaką głębokość tworzyć sufit podwieszany szczególnie przy tej stronie wysokiej zabudowy aby oświetlenie spełniłos woją rolę? czy 60-65 cm wystarczy? czy inne rozwiązanie oświetlenia tej części Forumowicze doradzą?

W centralnym miejscu będzie lampa, a proszę o poradę po ile halogenów rozmieścić na każdej ze ścian aby byłu funkcjonaie, dodam, że oswietlenie pod szafkowe tez będzie!!!

kuchnia.jpgrr 22.jpgrr 33.jpgrr 44.jpgrr11.jpg- może uda Wam się coś zaznaczyć na rzucie????

Edytowane przez rafstraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga wersja jest ze spiżarką. Nie chciałabyś spiżarki?

 

A kuchnię od jadalni mozna oddzielić:

http://www.lazienkowy.pl/obrazki2/111012kuchnia%20_%20salon2.jpg :)

 

 

Spiżarkę będę miec pod schodami, dwa kroki od kuchni, właściwie to zastanawiałam się, czy nie dac drzwi przy wysokiej zabudowie i wtedy miałabym juz nawet tylko jeden krok, ale mąż na razie nie wyraża chęci :( Nad rybkami też się zastanawiałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, śledzę ostatnio ten wątek bo muszę wymyślić ustawienie kuchni , wrzucam na predko zrobiony w planerze ikei dobrze ze mi sie udalo:)

i mam pytanko o ustawienie sprzetow nie sugerowac sie kolorami bo nie wnikalam w to jeszcze, nie zmieni sie tylko ustawienie plyty grzejnej a co do reszty to jestem otwarta na propozycje, poradzcie cos plisssss :):):)

Bez tytułu kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba może, nie słyszałam o przeciwwskazaniach ale mogę się mylić. Lepiej jak jest bezpośrednio przy zlewie a zlew w tym miejscu co masz na projekcie to nie jest dobry pomysł. Jak go przesunąć w inne miejsce to zmywarka będzie daleko. Podejrzewam że wszystko zostało tak ściśnięte żeby było więcej blatu roboczego w jednym kawałku ale według mnie lepiej jest go trochę podzielić niż dać zlew zaraz obok kuchenki. Mówię z doświadczenia, miałam już tak i tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekarnik w słupku odpada, nie chcę go widzieć od razu po wejściu do mieszkania. Koncepcja Doriko jest najlepsza. Nie wiem tylko czy pod zlewem zrobić szafkę czy szufladę? Zacząłem też się zastanawiać nad sensem sufitu podwieszanego w kuchni w którym miały być halogeny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze może ktoś rzuci jeszcze okiem na moją kuchnię, mam ciągły dylemat którą wersje wybrać.

Wiadomo to decyzja na lata i nie mogę dojść do porozumienia z sobą.

Może ktoś da mi jeszcze jakaś cenną radę, jestem zupełnym laikiem jeśli chodzi o projektowanie.

 

Wersja 1

kuch2.jpg

 

Wersja 2

bez1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...