Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super, tylko ta kuchenka na rogu jest bee, nie podoba mi się, poza tym marnujesz miejsce za nią ale to twoja kuchnia. Ile masz miejsca pomiędzy ścianą a stołem? Jak masz możliwość to ustaw sobie ten stół w tym miejscu i zobacz najpierw czy będzie wygodnie. I dałabym szafki wiszące wszystkie na ścianę z oknem, żeby ta jedna tam samotnie nie wisiała, jak się da oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 60 cm jest tam za stołem więc powinno wystarczyć, co do ustawieni aprzed kupieniem blatów jak najbardziej sie zgadzam :) Za chwilę się właśnie biorę za przestawianie. Ta szafka też tak nie bardzo mi pasowała własnie taka samotna :) przemebluje i zobacze czy sie da gotowac i jesc w takiej kuchni :) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARIKO

kuchnia ma 320X480 CM. Jedno okno 120x150cm od podłogi na wysokości 85 cm.. Mała ścianka oddzielająca kuchnię od salonu ma 70 cm szerokości. Tam też chciałabym mebelki tylko trochę płytsze, żeby bardzo nie wyjechały na kuchnie. Rozstawienie sprzętu t.j. w wizualizacji.

74e383933e837f.jpg2011big_rzut1.jpgwizualizacja_3_da_rozeta_3.jpg

Edytowane przez askab80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka a nie może stać stół na środku,przecież zostanie ci po 110cm z każdej strony to wystarczająco na przejście.

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/197/4wu4.jpg

 

 

hm... no tak tez mogłoby byc musze wyprobowac tak jak ja ułożyłam wcześniej też nie było żle siedziec ale tu przynajmniej była lodówka i blat w całości z szafkami :) poza tym odnalazłam wilgoć za szafkami :(( i nie wiem czy nie lepiej wynieść sie z szafkami z tej sciany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak dostanę pieniądzę z zwrotu to dopiero się zabiore za remont kuchni. Wtedy pojdzie nowe okno plastikowe, blaty drewniane, tapeta na ściane z imitacja cegły np.http://allegro.pl/alle-tapety-pl-factory-tapeta-kamien-lupek-mur-i3820546798.html 438413 do wysokości górnych szafek reszta na biało, malowanie szafek na biało i wymiana uchwytów np na takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70222559/ i chcialam do szafek przykleic listewki ozdobne. Pod oknem jest kaloryfer wieć o szafce nie ma mowy ale chciałam tam wstawić półki i np poukładać pudełka :) Co do krzeseł to uszyłabym im sukienki co do ich odmalowaniu to sie jeszcze zastanowie bo nie wiem czy sie ze wszystkim wyrobie :p taborety bym chciała tez przeszlifować i pomalować na nowo. Jeszcze zostaje zakup okapu co to też nie mały koszt :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi proszę gdzie przy takiej zabudowie kuchni umieścić szkło nad blatem?Tylko po lewej stronie okna? Po obu stronach? Na bocznych ścianach też? Blat po prawej stronie to część jadalna i robocza (tam będzie się odbywało np.miksowanie ;) więc jakaś osłona ściany by się przydała) ściany są białe, szkło też planujemy białe, więc chyba nie przytłoczy kuchni jeżeli będzie po obu stronach, co o tym myślicie?

kuchnia popielów2.jpg

kuchnia popielów2a.jpg

kuchnia popielów2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko jadalnia być musi - mam dosyć towarzystwa z kanapkami w pokoju - całkowity zakaz wstępu do nowego salonu z jedzonkiem!:no: Tak jak już wcześniej pisałam mam problem z wizualizacją mojej kuchni. Może ktoś pomoże i wrzuci ją w jakiś program???:confused: Z góry za pomoc dziękuję!

 

Proszę

S2cV_71FuSpi_iZagCzN1clT7k_Pjw-UqX36RnxgvEI=w607-h403-no

kuchnia2.png

Nie znałam wszystkich wymiarów ale mam nadzieję że wystarczy by sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało. Meble nie są te same co pisałaś że ci się podobają ale robiłam w programie ikea a tam tylko meble z ikea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie.. Próbowałam w innym temacie ale nikt nie odpowiedział.

Jestem przed generalnym remontem kuchni. Przy okazji nowe meble. Chciałabym zmienic układ tych mebli w kuchni. Obecnei wygląda to mniej więcej tak:

stara układ.jpg.

To na środku to stół :)

Marzy mi się coś ... krótkodystansowego :p, bez biegania przez całą kuchnię z garnkami i talerzami. Nie zmienię ustawienia kuchenki bo mój prywatny, osobisty, własny fachowiec powiedział "gazu nie ruszam!".

Nie jestem dobra w rysowaniu ale wymyśliłam cos takiego :

malgor.jpg

Nie wiem gdzie tam zlokalizować kącik jadalny. Nie wiem czy w sąsiadujących słupkach mogę umieścić zabudowaną lodówkę i piekarnik elektryczny obok. Myślałam żeby pod blatem na środku schować niską lodówkę (żeby pod ręką) ale boję się, że mała nie wystarczy na potrzeby 4 osobowej rodziny... Doradźcie coś, proooszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest dobre rozwiązanie. Zagracisz sobie dużą kuchnię. W tym ustawieniu panuje straszny chaos. Takie jest moje odczucie.

Zapytaj fachowca czy można przesunąć kuchenkę o 40-60cm, żeby nie stała bezpośrednio przy drzwiach. Dobrze jest mieć po obu stronach troszkę blatu i bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam. Coś tam o elastycznym wężu pomamrotał i stwierdził,że właściwie to by się dało przesunąć tę kuchenkę.

Ale wtedy nie mam szans na zmieszczenie zmywarki obok kuchenki. Chyba że ją ustawię z drugiej strony zlewu. Będzie po lewej. Zastanawiałam się tez czy nie zrezygnować z układu U i nie zostać przy L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...