Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zlew mogę przenieść pod okno, ale... w obecnej kuchni tak mam i muszę przyznać, że bardzo tego żałuję... bardzo bardzo rzadko zmywam w zlewie, służy mi on tylko do mycia mięsa, warzyw, owoców, czy nalania wody do garnka... dlatego obiecałam sobie, że w nowej kuchni pod oknem będę miała długi blat roboczy z pięknym widokiem - u mnie na pola, łąki i lasy :D

jeśli chodzi o płytę indukcyjną, to przy takim umiejscowieniu zlewu, ona tylko i wyłącznie może być w tym rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

uważam, że lepszym miejscem dla zlewu byłaby ściana z oknem, blatu i tak jeszcze sporo zostanie.

 

Ja również mam problem z projektem kuchni, a właściwie małego aneksu kuchennego.

Proszę o sugestie (w szczególności propozycje rozmieszczenia górnych szafek i ciekawych kolorów mebli - ich zestawienia, jak na razie wnętrze biało-beżowe).

Wizualizacje mile widziane:)

 

Wklejam poglądowe projekty

- na niebiesko zaznaczona wnęka pod schodami- schowek, musi być do niego dojście

- pod skosem zmieści się zabudowa na lodówkę, wys. 200 cm,

- ciemna kreska na podłodze to barek (szer. 200 cm, wysokość ok.110 cm, nie wstawiałam go żeby było widać rozkład szafek), w najgorszym wypadku do zburzenia, ale wolałabym nie

 

kuchnia3.jpg

 

kuchnia1.jpg

 

kuchnia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suzzi

jeśli chodzi o rozkład to bym nic nie zmieniała. optymalnie byłoby zamienić kuchenkę ze zlewem (układ lodówka, zlew, płyta jest najbardziej ergonomiczny), ale to z kolei rodzi problem ze zmywarką - udałoby się może z 45, ale małą zmywarkę odradzam.

podwyższane bary mi się raczej nie podobają, więc obniżyłabym go do wysokości pozostałego blatu.

kolorystyka to sprawa mocno indywidualna i uzależniałabym ją od reszty wnętrza. ze względu na skos i sąsiedztwo schodów, unikałabym nadmiaru faktur i kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie, żeby zamiast tych moich tulipanków, ścianę pomalować np. na biało, albo szaro i umieścić na niej kilka (nie za dużo) czarnych napisów, coś takiego jak w załączeniu. Co myślicie?

 

[ATTACH=CONFIG]243900[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243901[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243902[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]243903[/ATTACH]

zdecydowanie lepszy pomysl :) jesli w formie naklejki to w moze takiej formie

napisy2.jpg

napisy.jpg

a jesli takie jak w zalaczniku to jeden wystarczy ew napisy w formie plakatu, np

dobre projekty sklep grafiki w ramkach napisy na sciane typografia loft .jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annNS2 a gdzie takie naklejki można kupic?bardzo mi sie podobaja...

 

aga2183 tulipany w zasadzie przełamują kolorystyke kuchni i nadaja jej zupełnie inny klimat.tez planuje jasna kuchnie i mocny akcent w postaci lacobelu z jakims nadrukiem od góry do dołu...ale napisy tez mi sie strasznie spodobału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepszy pomysl :) jesli w formie naklejki to w moze takiej formie

[ATTACH=CONFIG]244003[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]244005[/ATTACH]

a jesli takie jak w zalaczniku to jeden wystarczy ew napisy w formie plakatu, np

[ATTACH=CONFIG]244004[/ATTACH]

jak zwykle zgadzam się z moją-estetyczną-siostrą całkowicie.

taka "kartka z książki" na połowie ściany w głębi wygląda oryginalnie, ale nie jest aż tak oczywista jak tulipany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello dziewczyny :)

 

Potrzebuję pomocy w zaplanowaniu kuchni w sposób ergonomiczny i ładny

nie mam scanu projektu - hmmm

 

kuchnia

- prostokąt 4m/3m

- w lewym rogu okno panoramiczne 2m/0,70 m na ścianie 4m i okno 1,5m/0,70 m na ścianie 3metrowej

- kuchnia otwarta na salon (bok 4m)

 

Marzenia ?

- ściana po prawej w zabudowie lodówka side by side i piekarnik na słupku,

- półwysep od strony salonu z płyta a i z barkiem coby usiąść na hokerkach

- biały wysoki połysk - czarny granit - blacik

 

hmmmmm ma to sens??

 

pozdrawiam,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do takiej kuchni chcę ciemny granitowy blat. Star Galaxy ma złote drobinki. Będzie pasował? Czy lepiej African galaxy (srebrne drobinki) ?

 

[ATTACH=CONFIG]244093[/ATTACH]

u mojego kamieniarza star galaxy był i ze złotymi i ze srebrnymi drobinkami...dla mnie pasuje u ciebie ze srebrnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojego kamieniarza star galaxy był i ze złotymi i ze srebrnymi drobinkami...dla mnie pasuje u ciebie ze srebrnymi

 

też myślałam o srebrnych...

Mój kamieniarz ma u siebie Star Galaxy ze złotem, a ze srebrem jest jakiś African galaxy. Jest jeszcze Jest Black, który też mi się podoba, prawie jednolity czarny. Musze pomyśleć.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałam o srebrnych...

Mój kamieniarz ma u siebie Star Galaxy ze złotem, a ze srebrem jest jakiś African galaxy. Jest jeszcze Jest Black, który też mi się podoba, prawie jednolity czarny. Musze pomyśleć.

Dzięki!

 

mi sie podoba tez szwe(czarnobrazowy) i jesli uda mi sie go dostac to bedzie w mojej kuchni,a jak nie to chyba star galaxy ze srebrnymi drobinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy! wiem, że wątek nie ten , ale zaryzykuje ze względu na to iż zadlada tu dużo osób bedących w temacie i moze ktos będzie mógł mi pomóc:)

Poszukuję lampy kuchennej - jako że kuchnia jest otwarta na salon to chciałabym zeby klimatycznie tworzyły całośc. Kuchnia biała Lidingo+czarne uchwyty, w lampie zakochana jestem tej(lampa.jpg-solar- ale chciałabym zeby zdobienie bylo w czerni(pasujacej do uchwytow w kuchni) i zyrandola w salonie- bo ten mosiadz to mi do niczego nie pasuje...POMOŻECIE?:D Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...