Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mnie się podoba marsali projekt. Nie jest oklepany. Choć jak pisałam wcześniej bardziej mi się podobała pierwotna wersja frontów.

mam nadzieję że się nie obrazisz jak przypomnę wizki, jeśli masz coś przeciw to usunę.

kuchnia_marsali.jpg kuchnia_marsali2.jpg

A blat wybrałabym grafitowy ale wtedy szkło również w tym kolorze.

Edytowane przez Doriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jezu chyba mieszkam z 2m "starszakiem"... :rotfl:

 

ja z kolei wolę bardziej tradycyjnie - matowy orzech na dół, jasny lub ciemny połysk na górze :)

ja tez (nie wiedziec dlaczemu) :rolleyes: ale przy bialej wysokiej zabudownie jakos lepiej mi sie komponuje orzechowa gora niz dol ;)

poza tym projekt nie moze byc 'oklepany' :p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26alalala,

Czyli założenia są takie:

- Lodówka przy wejściu.

- Zmywarka 60cm - nie 45cm.

- Szafka narożna jakaś z drzwiczkami nie łamanymi.

- Szuflady szersze niż 60cm.

 

Co ja mogę wymyślić jak fachowcy przy tym ręce rozkładają? ;) Oczywiście możesz mieć swoje wymagania ale nie zawsze wszystko "da się". Ale spróbujmy - najwyżej dojdziesz do wniosku, że wolisz jednak z czegoś zrezygnować.

 

4) Zlew na szafce narożnej asymetrycznej z frontem 60cm ale bez magic cornera bo syfon i rury nie pozwolą. Musiałabyś się pogodzić z utrudnionym dostępem do przestrzeni w głębi tej szafki. Za zakrętem szuflady 90 lub 80cm - zależy ile miejsca potrzebują, żeby nie kolidowały z prostopadle ustawionymi szafkami.

kuchnia-4.jpg

5) Szafka ze zlewem na rysunku ma 80cm ale może być węższa. Szafka narożna asymetryczna z magic cornerem. Na środku kuchni wyspa z szufladami(np.90+60) i wystającym blatem służącym jako barek do szybkich posiłków.

kuchnia-5.jpg

6)Piekarnik pod piecykiem a płyta grzejna obok - na szafce 90cm z szufladami.

kuchnia-6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS

 

mysl o kuchni w moim nowym domu zaszufladkowalam gdzies gleboko.

Ten problem jednak musze w koncu rozwiazac.

Kuchnia jest duza ale cholernie malo ustawna (albo mnie pomyslow juz brakuje)

jest dlluuuga 5,7 m i waska 2,5

myslalam o wysokiej zabudowie na dlugiej scianie , o zlewie pod oknem i o kuchence w wyspie

tylko mam problem bo nie wiem gdzie ta wyspe mam wstawic:)

podpowiedzcie wierze w Was i wasze pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje Alicyji wykorzystują walory pomieszczenia. Wysoka zabudowa prawie na całej ścianie to ogrom miejsca do przechowywania i można sobie darować szafki wiszące nad blatem. Wszystkie sprzęty sensownie rozmieszczone.

Jedno co bym zmieniła to zmniejszyła wysoką zabudowę o jedną może dwie szafki i wstawiła kuchenkę koło lodówki ale ja nie lubię płyty na wyspie.

 

Wersje Kinki też ok ale w przypadku gdy chcesz stół w kuchni. Jeśli masz gdzie wstawić stół to wykorzystałabym całe pomieszczenie i tu wersja Alicyji.

 

ANKAg Twoje wersje pomniejszają kuchnię, dzielą na małe części i zagracają ją. Aby dojść do lodówki musiałabyś mijać półwysep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozumiec ze te kwadraty z iksem to wysoka zabudowa? nie z duzo tego przy wejsciu 5 po lewej 2 po prawej?

wiec myslalam rowniez o tym aby wyspe umiescic pomiedzy salonem a kuchnia nawet sa tam poprowadzone przylacza, ale maz mowi ze gotowac w salonie nie chce.

owszem calkowicie chce zrezygnowac z szafek wiszacych bo to mi sie nie podoba tylko nie wyobrazam sobie wtedy gdzie trzymac szklanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za daleko od witrymy do czajnika

gdyby wyspa byla posrodku tak jak myslalam to bym dala jakis jamnik na sciane na szklanki

1326893892_plak-6r.jpg

 

cos jak na tym zdjeciu, czy faktycznie posrodku wyspa pomniejszy kuchnie? i tez o takiej lekkiej wyspie myslalam

 

a cos takiego ?

alno_362278-49201.jpg

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...