Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kuchnia nadal jest urocza i wcale a wcale skomplikowana :) Od wyboru stylu należy zacząć. Orzech amerykański i szary to zdecydowanie kuchnia nowoczesna. Trzeba się z tym przespać. Poczuć się w projekcie. I poznań możliwości firmy wykonawczej. Jak czegoś nie będą umieć zrobić lub będzie to dla nich niedostępne będą to odradzać. Taki urok. Ja wiem, że wszystko da się zrobić z tego co zaproponowałam. I pamiętaj, że ta kuchnia ma być fajna i od strony salonu i jadalni. Taki wbudowany regał jest bardzo teraz na czasie. Niestety nie wiem o jakiej wnęce na lodówkę piszesz. Chyba się pogubiłam.

 

Skąd jesteś??? Gdzie będziesz rozpijać te trzy butelki szampana? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam z pytaniem - na ile szuflad najlepiej podzielić jedna szafkę? Na swoim projekcie mam narysowane 3, jedna płytka i dwie głębokie. Ale zastanawiam się też nad takim podziałem [ATTACH=CONFIG]265250[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]265251[/ATTACH]. Jak myślicie, który podział lepiej się sprawdzi?

 

A możesz powiedzieć coś więcej o tym swoim projekcie? Ten co masz w projekcie to podział tradycyjny, dobrze wygląda przy zabudowanym pod blatem piekarniku, bo górna niższa szuflada zgrywa się z panelem sterującym. Panel odkryty zmywarki również jest tego rozmiaru.

Firma BLUM zaczęła stosowac podział na 6 jako najbardziej optymalne wykorzystanie miejsca w szafce. Wszystkie swoje sortowniki, wkłady do szuflad, organizery mają takiej wysokości, aby z powodzeniem mieściły się do tak niskich szuflad. Przeważnie łączy się to ze stylem nowoczesnym i wąskimi uchwytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć coś więcej o tym swoim projekcie? Ten co masz w projekcie to podział tradycyjny, dobrze wygląda przy zabudowanym pod blatem piekarniku, bo górna niższa szuflada zgrywa się z panelem sterującym. Panel odkryty zmywarki również jest tego rozmiaru.

Firma BLUM zaczęła stosowac podział na 6 jako najbardziej optymalne wykorzystanie miejsca w szafce. Wszystkie swoje sortowniki, wkłady do szuflad, organizery mają takiej wysokości, aby z powodzeniem mieściły się do tak niskich szuflad. Przeważnie łączy się to ze stylem nowoczesnym i wąskimi uchwytami.

 

Nie wiem, co byś chciała wiedzieć ;) Ale oczywiście nie miałam pojęcia o zgrywaniu się linii szuflady z panelem sterującym, zmywarka będzie miała panel zintegrowany.

O jakim podziale na 6 piszesz? Masz może jakieś zdjęcie poglądowe?

Uchwyty będę miała frezowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flawia, wejdz na strone oficjalna blum.com i tam zobaczysz jakie maja rozwiazania :)

 

u mnie bedzie na 3 szuflady :)

 

 

No, tak. Pisałaś wcześniej że będziesz miała meble KAM a jeśli oni mają wyposażenie blum więc przyjęli również blum-oski typoszereg frontów. Mnie osobiście bardzo się podobał od początku jak zobaczyłam, ale przy jakichś ramiakach gdzie jeszcze trzeba zmieścić uchwyt te 2 cm robi czasami różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flawia, wejdz na strone oficjalna blum.com i tam zobaczysz jakie maja rozwiazania :)

 

u mnie bedzie na 3 szuflady :)

 

Patrzyłam, i właśnie mają takie fajne rozwiązanie 2 płytkie i 2 głębokie szuflady, natomiast nie mogę znaleźć, jakiej są konkretnie głębokości.

Czyli tak standardowo 14-28,3-28,3 cm, tak?

 

Takie?

 

images?q=tbn:ANd9GcQi-LC1Db2HY1JqScoROJK7NPMHHSF_n0MKP5mMslocyEVvHwhZeA

 

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzet czarny siemens...

 

uchwyty beda po dlugosci

http://zobal.com.pl/galeria/produkty/big/20131707074108U-10_D_[800x600].jpg

 

juz sie dogadalam... omowilam te okropne szczegoly (ja na odleglosc to robie wiec trudniej mi z tym..jestem w NO) a czas nas nagli.. bo termin montazu ustalony na ostatni tydzien lipca...mamy 6tygodni, wiec akurat na fronty lakierowane na polysk...

cokoly zamowione inox, ale podczas montazu moge sobie wybrac inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O ile ta czerwona to zwykła ramiak malowany na czerwono to zrobienia tej szarej nie każdy się podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...