Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy potrafisz zachować idealny porządek w kuchni, by gdy siedzisz na kanapie nie drażnił cię bałagan w kuchni i nie wstydziłabyś się wprowadzić niezapowiedzianego gościa na salon.

 

Ja wiem, że mam z tym problemy, więc zwykle projektuję ludziom kuchnie przesłonięte w mniejszym lub większym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzis takie cos powstało, od prawej: lodówka 60 cm, blad roboczy 40 cm, kuchenka 60cm, zlew narozny 90 cm razem 250 cm. Na wprost : zlew 90 cm narozny, zmywarka pod oknem 60cm, i cala lewa strona blad roboczy , szafki nad i pod nim...

kuchnia3.jpg

Edytowane przez t@dzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis takie cos powstało, od prawej: lodówka 60 cm, blad roboczy 40 cm, kuchenka 60cm, zlew narozny 90 cm razem 250 cm. Na wprost : zlew 90 cm narozny, zmywarka pod oknem 60cm, i cala lewa strona blad roboczy , szafki nad i pod nim...

[ATTACH=CONFIG]366420[/ATTACH]

 

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Nie dość, że niewygodny zlew narożny, to jeszcze przytulony do kuchenki. No i jeszcze lodówka w tym samym rzędzie. Reszta kuchni "goła i wesoła".

Zlew wrzuć pod okno, a kuchenkę na drugą stronę kuchni (w miejscu obecnej zmywarka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na dniach będziemy budować ścianki działowe, chętnie posłuchałbym jakiejś opini/alternatywnego ułożenia ścian w obrębie kuchni/jadalni.

Wrysowana wnęka ma być zabudowanym piekarnikiem + szufladami+jakieś cargo itd. Pozdrawiam5.jpg

 

edit:

ciut lepsza jakość :

kuchnia

Edytowane przez Sorc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja kuchnia jest już gotowa, a moje pytanie dotyczy wyspy kuchennej. Czy w takiej kuchni jak załączona jest sens wstawiać wyspę? Generalnie chodzi mi o taką 100x60/70 pełniąca funkcję barku i blatu roboczego. Teoretycznie biorąc pod uwagę odległości od mebli byłoby ok. Ale może ktoś ma doświdczenie z takim rozwiązaniem. Czy to się sprawdza czy nie? Proszę o radę .[ATTACH=CONFIG]365556[/ATTACH]

 

Witam, ponawiam moje pytanie, wiem że schemat nie jest najwyższych lotów, ale przedstawia widok pomieszczenia. Prosze o radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...