Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

duś a więc juz Ci odpisuje co i jak

1) tak jak pisałam nie mam możłiwości zmienić przyłączy:( a pod słupek mam wszystko poprowadzone czyli kable i rury bo tam bedzie tez pralka ... też kiedys myslalam zeby pozamieniac te dwie rzeczy może spróbuje pertraktowac w domu ...

2)więc jeśli chodzi o blat- jest nas tylko dwójka i chetniej nam bedzie jadac na takim krotkim odcinku nie wyobrazamy sobie zasiadania przy takiej landarze z kolei gdy przyjezdza rodzinka na niedzielne obiadki to nie ma ich gdzie posadzic:)

3) a płyta bedzie skośna tylko w ikea home planner nie moglam takiej odnalesc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

duś własnie to co mówisz o tej wysokiej zabudowie:) super rzecz!! też tak chciała bym ale widzisz te przyłącza:( cholera no sama nie wiem ale wczoraj juz mi powiedziano że żadna przyłącz zmieniana nie będzie:( ehh ci faceci..:) no a z lodówka chyba będę musiała ją tam zostawić bo naprawde nie mam na nia miejsca. A propo wyspy czy chodzi Ci o takie rozwiązanie żeby wyspa spełniała funkcje tez tego dużego stołu?? bo ja jeszcze się zastanawiam zamiast tego blatu (barku) wstawię właśnie wyspe szafkową z tym blatem wyzszym..dla nas dwójki ale ten stół by wtedy tez był tylko ewentualnie w miejszych rozmiarach.Co o tym myslisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc ad projekt asiulki :)

 

1. nie podoba mi się umiejscowienie lodówki - cofnięcie względem reszty szafek czyni korzystanie z niej niepraktycznym, więc zamieniłabym ją z piekarnikiem.

2. czy naprawdę potrzeba ci tego dwuosobowego blatu jeśli pół metra dalej masz stół?

3. rozważ umiejscowienie płyty w narożniku - jeśli już, to polecam jednak ściętą po kątem 45 st szafkę.

 

też to mi się bardzo rzuciło w oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka z Ina no juz to opisywałam heee dlaczego to wszystko tak wygląda a może masz jakiś pomysł ciekawy co by tu zrobić zeby było funkcjonalniej i najlepiej bez przenoszenia przyłączy, np te miejsce pod oknem czy da rade zagospodarować, wcześniej były sugestie zeby tam poprowadzić blat ale nie mam pomysłu jak to zrobić:(( bo wtedy problem ze słupkiem ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aka z Ina no tak jeśli chodzi o płytę to zapadła decyzja ze w narożniku bo w tej naroznej 90ce będą butle z gazem i wtedy łatwiej o podłączenie (jedna idzie na płyte w kuchni a druga przez sciane do junkersa w łazience) myślałam też że płyta mogła by byc po drugiej stronie od 90 czyli wg projektu na szufladach ale sama nie wiem:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś nie no co Ty nikt się nie uparł na takie rozwiązanie, niestety jesteśmy drugimi właścicielami tego domu i tak naprawde pomieszczenie na kuchnie było kiedyś pokojem:(( więc sama wiesz... aha ja rozumiem co chcesz mi przekazać z tą wyspą, czyli nie cudować tylko taka zwykła robocza wyspa tak? aha moja kuchnia ma dopiero nowe okna i te przyłącza o których ciągle wspominam niedługo wejdą tu tynki i wtedy bede musiala wiedziec jakie meble a żeby to wiedzieć to musze wlasnie sie uporac z rozmieszczeniem tego...dus w zasadzie ja na projekcie umiesciłam blat ale tak naprawde chcialam wyspe tyle ze ikea ma same duze landary i dlatego wstawiłam maly blacik:) czyli cos mi przychodziło na mysl z tych lepszych rozwiazan heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka z Malborka - wg mnie najprościej byłoby lodówkę zlicować z resztą szafek a słupek z piekarnikiem wstawić za lodówką (otwieranie mogłoby być niewygodne ze względu na drzwi wejściowe, no ale ...). Masz wtedy opcję "pociągnięcia" blatu pod oknami ...

 

No dziewczyny - biorę krytykę tego pomysłu "na klatę", ale przy braku możliwości zmiany przyłączy, to wydaje mi się wcale niegłupim wyjściem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja z moim projektem przychodze bo same problemy z ta nasza kuchnia - juz wymiekam.

to kuchnia blokowa, wielka plyta i np okno nas urzadzilo bo jest na wys 85 cm a my chcemy miec blat 92 (maz wysoki) - myslicie ze bedzie sie bardzo rzucal w oczy taki ustep wysokosci blatu?

cokol oczywiscie bedzie i zmywarka kryta - ale program Ikea mnie trzymal

http://lh3.ggpht.com/_dFtLXmm-Wig/THbRN9VR-_I/AAAAAAAABLU/nAE4iff0mss/kuchniaikea5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% z El_majster - fototapeta+szklo lub lakobel jest o wiele bardziej praktyczne niz plytki

 

Dzięki za poparcie. Na potwierdzenie słów mogę pokazać, że firmy zajmujące się sprzedażą i produkcją fototapet wychodzą do klienta same ;]. Jeśli chodzi o aranżację to można sobie sporo obaczyć np. u http://www.Pixers.pl . W sumie ich znam najlepiej i korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś i magda34 zaraz cos takiego stworze chodzi tyko o wymiary ścianek taaa??

Anulek2005 ale jak dam ten słupek za lodówką to właśnie zmienią mi się przyłącza:)) chyba że ja inaczej zrozumiałam Twoją wypowiedź ale chodzi Ci o to abym lodówkę podsunęła dalej do szafek?? a za lodówke włożyła słupek? tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...