Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam nadzieję, że linki się otworzą, bo zdjęć nie umiem wstawić

 

bardzo proszę o opinie, o tej wizualizacji

 

uchwytów nie będzie, tylko metalowe listwy, zlew będzie prostokątny 1 komora+ociekacz

 

mieszkanie ma 2,90 m wysokości

 

i chciałabym się przywitać, czytam forum już jakiś czas, ale nic nie pisałam, bo nie miałam odwagi, ale jutro przychodzi pani od kuchni i muszę uwzględnić ewentualne poprawki

 

wywaliłam te linki, bo coś z nimi nie tak, b. przepraszam, niżej dałam zdjęcia

Edytowane przez bbd2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wg mnie to malo praktyczne rozwiazanie...jesli juz, to lepiej umiescic na wyspie plyte...

co do szafek wiszacych - to w jednym rzedzie i cala dlugosc sciany - lepiej by sie to prezentowalo :)

 

 

początkowo, też tak myślałam, ale przeraziły mnie ceny okapów wyspowych i mam trzy koty, jak w centralnym miejscu będzie płyta, to one na niej i chlapanie tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o takim pomyśle:

 

przesunąć płytę w stronę okna , dać tylko długie pojedyncze, ze szkłem mlecznym i małą, szklaną nad okapem, ch....., muszę iść zobaczyć ile mam ściany przy oknie, z tego co pamiętam szafki nie mogą być do samego okna, bo jest za mało miejsca przy ścianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u kogo by sie sprawdziło?

 

u mnie nie było innej opcji więc wzięłam z dobrodziejstwem inwentarza. tak jak pisałam już wcześniej. latanie z kapiącymi rzeczami nad podłogą jest mocno upierdliwe. choć na szczęście da się jakoś to czasem ominąć (np. przenosząc nad pokrywką) i nie jest to problem nagminny ale jednak specjalnie to ja bym sobie tego nie fundowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okap chciałam teleskopowy (mniej mycia) , a jak je zmienić (te szafki wiszące)?

 

Zastosuj okap do zabudowy podszafkowej np. taki http://www.ceneo.pl/2607496s.

 

Nie wiem ile cm ma ten blat roboczy z płytą , ale po szafkach dolnych policzyłam, że ok 350-360 cm. Jeśli tak, to zrób wszystkie szafki po 60 cm i zrezygnuj z tych wąskich, pewnie po 20 cm szafek cargo. Górne szafki proponuję pociągnąć od okna 5 szafek po 60 cm w dwóch rzędach. I może nie rób ich ciemnych. Może lepsze będą białe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBD2

 

A JA POSZŁABYM PO BANDZIE!!

na scianie z tyłu sama wysoka zabudowa: słupek, sł z piecem, sł z mikro , lodówa

i na srodku ogromniasta wyspa: z jednego końca płyta z drugiego zlew a posrodku blat roboczy

 

ma tak moja kolezanka i to jest jak dla mnie mega genialny układ ja niestety na tej scianie mam okno i duuupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Od wczoraj mam niemały problem. Po burzliwych naradach z projektantem otrzymałam dwie wizualizacje kuchni - nie mam jednak pojęcia, który projekt wybrać?

 

Na pierwszym zdjęciu wysoka zabudowa tradycyjnie znajduje się obok siebie.

Na drugim jest rozdzielona, co ma kilka plusów:

- ściana przy zlewie nie będzie zachlapana (szafkę zawsze łatwiej wytrzeć),

- jeśli chodzi o ergonomię, wystarczy tylko się obrócić, żeby ze zlewu przerzucić coś na płytkę lub z płytki do zmywarki,

- nie do końca podoba mi się ta gruba listwa przy ścianie po lewej stronie na pierwszej wizualizacji, natomiast na drugiej jest symetrycznie po dwóch stronach zabudowy i dużo cieńsza, choć to właściwie najmniej ważne, a ja pewnie jestem zbyt drobiazgowa.

 

Mój narzeczony twierdzi jednak, że taka symetryczna zabudowa może wyglądać kiczowato.

 

A co Wy o tym sądzicie? Proszę o rady :)

Kuchnia-9a..jpg

Kuchnia-13..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...