Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki polecacie samochód?


alfa36

Recommended Posts

Heh, ale stary kotlet ;-)

 

Żeby nie było OT z używanych aut poleciłbym Hondy. Trzymają cene ale raczej są bezobsługowe czego o niemcach bym nie powiedział.

 

Zgadzam się Honda to dobry target. Jedyną bolączką jest zbyt cienka i podatna na korozję blacha. Unikać samochodów sprowadzonych z Niemiec z nad Morza Bałtyckiego. W swojej historii obcowania z czterema kółkami ograniczyłem się do aut wyprodukowanych za zachodnią granicą. Od siedmiu lat jeżdżę bemką z trzylitrowym dieslem. Leję i grzeję:p. Oczywiście olej wymieniam co 12k km, dbam o auto jak mogę, wymiana oleju w skrzyni biegów, serwis EGR itd. Przyzwyczaiłem się do bemki tak bardzo, że sprowadziłem ją z wysp i zarejestrowałem w kraju. To nic, że kierownica po chu..wej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też cenie sobie japońskie samochody. Co jak co, ale niezawodności nie można im odmówić.

Dotyczy to zarówno wspomnianych przez kolegę wyżej Honda, NIssanów, Toyot i Mitsubishi.

Mi podoba się ten Verso dla rodziny z jednym bądź dwóją dzieci jest to super opcja.

Z rodzinnych fajne są jeszcze VW Touran: chociaż ta Toyota Verso, za te pieniądze wydaje się być ciekawszym wyborem.

Edytowane przez lskw
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 year później...
  • 4 weeks później...
  • 5 weeks później...

Przymierzam się do zakupu mojego pierwszego auta, ponieważ niedawno uzyskałam swoje prawo jazdy. A to wszystko dzięki pomocy mojego instruktora oraz strony :spam:dzięki której mogłam przygotować się do testów na prawo jazdy. Chciałabym kupić nieduże auto typowo do jazdy miejskiej - czy możecie mi coś doradzić? :)

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez Tomaszs131
Link reklamowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też cenie sobie japońskie samochody. Co jak co, ale niezawodności nie można im odmówić.

Dotyczy to zarówno wspomnianych przez kolegę wyżej Honda, NIssanów, Toyot i Mitsubishi.

Mi podoba się ten Verso dla rodziny z jednym bądź dwóją dzieci jest to super opcja.

Z rodzinnych fajne są jeszcze VW Touran: chociaż ta Toyota Verso, za te pieniądze wydaje się być ciekawszym wyborem.

 

Tu bym polemizował. Parę lat temu kupiłem Lancera, miał wtedy 6 lat i 130tys na liczniku. Kupiłem go od kolegi, który to kolega był pierwszym właścielem, polski salon. Przy około 140tys zaczął brać olej jak szalony - no trudno, po wymianie uszczelniaczy ok. Natomiast kolejną niespodzianką było wypalenie się zaworu na głowicy, również koło 140tys. i żeby było ciekawie, nie było w tym aucie nigdy gazu. Natomiast po remoncie silnika przejechał narazie kolejne 100tys bezawaryjnie - to fakt.

 

Za to chetnie potwierdzę, że we francuzach pada elektronika, w Capturze padł mi czujnik zapięcia tylnego pasa. Jakoś tak 2-3 mies po wyjechaniu z slaonu.

Edytowane przez Robaczywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nadal nie ma kierunkowskazów nawet w opcji ;(

bo w serii M i np 335i a w "kolkach" R to jest rzecz zbedna.... malo co Cie zepchnie z lewego :p i malo co gdy zaczynasz wyprzedzac jest w stanie ogarnac to w krotszym czasie, wiec kierunki jako dekoracje sie w tym montuje :)

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...