Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak budować SILKĄ?


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Co do ogrzewania podłogowego to tam gdzie będziesz miał podłogę w płytkach zastosuj podłogówke, a tam gdzie podłoge z drewna tylko grzejniki.

Pozatym zarówno jedno jak i drugie warto wyliczyć nie wiem czy ktoś z was wyliczał moc grzejników i podłogówki w swoich domach ale chyba taka kalkulacja nie jest zbyt droga. Myslę że nawet sam byłbys w stanie to zrobić a naprawde warto to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich.

Co do ogrzewania podłogowego to tam gdzie będziesz miał podłogę w płytkach zastosuj podłogówke, a tam gdzie podłoge z drewna tylko grzejniki.

Pozatym zarówno jedno jak i drugie warto wyliczyć nie wiem czy ktoś z was wyliczał moc grzejników i podłogówki w swoich domach ale chyba taka kalkulacja nie jest zbyt droga. Myslę że nawet sam byłbys w stanie to zrobić a naprawde warto to zrobić.

 

Przychylam się. Mieszkam od 3 tygodni i dokładnie takie rozwiązanie mam - podłoga ciepła tam gdzie płytki, reszat domu deski i bez podłogówki. Drewniana podloga jest wystarczająco ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 4 metrów, nie pamiętam dokładnie, bo projekt jest u architektów, ale mogę Ci podać link http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m410794850837b&intra=971df02774c0494bf8deb20d359cf414&crc=8c191505dda38577e8b791339cd978d0&lang=pl

 

budynek jest poszerzony o ok.90cm (60+30) + garaż jeszcze o 60, w celu uzyskania miejsca na drugie autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 4 metrów, nie pamiętam dokładnie, bo projekt jest u architektów, ale mogę Ci podać link http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m410794850837b&intra=971df02774c0494bf8deb20d359cf414&crc=8c191505dda38577e8b791339cd978d0&lang=pl

 

budynek jest poszerzony o ok.90cm (60+30) + garaż jeszcze o 60, w celu uzyskania miejsca na drugie autko

 

Podobny do mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, a ma ktos z Was ściany z silki nieotynkowanej (chocby fragment)- jako element dekoracyjny?

 

Ja mam cały dom! - jako element dekoracyjny - z silki gładkiej i łupanej.

 

 

Jakie macie stropy na ścianach 18cm z silikatów ?

 

Ja mam monolit krzyżowo zbrojony wylewany na budowie (grubość 22 cm.). Ale środkowa ściana konstrukcyjna jest z bloczka 24 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...