Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ankieta dla kobiet :)


Przedział wiekowy  

626 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przedział wiekowy



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 244
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja jeszcze 31, mężulek rok wyżej (jeszcze- do wiosny).

Pomysł budowy, zakup działki- ja. Pierwsze świstki- mąż. Teraz pałeczkę przejmuję ja- mąż podjął się jeszcze tylko załatwienia kredytu.

Wykańczać będziemy już razem- a potencjalni budowniczy już dostali cynk od męża, że to JA będę im szefować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze 31, mężulek rok wyżej (jeszcze- do wiosny).

Pomysł budowy, zakup działki- ja. Pierwsze świstki- mąż. Teraz pałeczkę przejmuję ja- mąż podjął się jeszcze tylko załatwienia kredytu.

Wykańczać będziemy już razem- a potencjalni budowniczy już dostali cynk od męża, że to JA będę im szefować.

 

Baba szef - to nocna zmora - wiem, bo szefuję od ładnych kiku (nastu) lat :) A ja uwielbiam być zmorą :):)

 

8) POzdrawiam wszystkie budijące kobietki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja zalapalam sie na trzeci przedzial. Buduje z malzowinkiem ;) On dostarcza funduszy a ja pomyslow ;) Budujemy pod Wawa, ale pewnie nigdy bysmy sie nie zdecydowali, gdyby nie moj dlugoletni przyjaciel, ktory ma firme budowlana. To on jest dobrym duchem tej budowy :D Tak wiec nie mamy na glowie zadnej papierologii, czy szukania wykonawcow... A poza tym mieszka dwa kroki dalej, wiec ma zaszczytna funkcje "ekipy szybkiego reagowania" w sytuacjach kryzysowych ;)

Pozdrawiam inne przedziałowiczki ;)

Tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przedział trzeci - jak sie okazuje najliczniejszy, budujemy razem z mężem, na samym początku czytałam o budowaniu wszystko co mi w ręce wpadło - gazety, internet plus doświadczenia nie zawsze najlepsze rodziny i znajomych, po czym stwierdziłam że chyba nam rozum odebrało, skoro chcemy się budować, a teraz zaraz zacznie się wykończeniówka :lol:

przyznaję że znacznie bardziej interesuję mnie wybór mebli, schodów, wyposażenia łazienek niz budowa przyłączy wod-kan i prądu i niech tak zostanie, ale ronież maluję ściany,kaloryfery oraz całkiem nieźle wyszło mi odnowienie stołu i krzeseł do kuchni, ręczne szlifowanie papierem ściernym trochę trwało ale efekt niezły :wink:

 

teraz pora na układanie paneli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedział piąty, mąż szósty ale chyba mogłabym Go pominąc, bo działkę kupiłam sama i za własne, buduję z ekipą bez Jego pomocy i w zasadzie finansuję taż sama. Jego wkład? Będzie tam mieszkał. :wink:

 

Właśnie się zorientowałam, że zrobiłam wpis w tym sondażu po raz drugi. Czyżby to Alzheimer? :wink: Bo na miażdżycę w tym przedziale wiekowym chyba za wcześnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czwarty przedział :lol: ,wspólnie z drugą połową.Wybudowaliśmy za duży dom-240mkw,dzieci rosną i uciekają w świat :lol: I teraz myślimy o sprzedaży :roll: Ale mam już działke na ew drugi dom.Kredyty ja przerobiłam,ekipy,wybór okien,sama projektowałam drzwi :oops:

Iga

Przy drugim pójdzie jak po maśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z mężem mieścimy się w 4 przedziale.

Ale nie żałuję, że nie mogliśmy wcześniej rozpocząć budowy. Mieszkamy w bloku koło szkoły i przedszkola, sklepy w około, okoloica fajna. Przeniesienie się do domu (chyba że ktoś ma działkę w dobrym miejscu) wiąże się z dowożeniem dzieci (już samo do szkoły nie pójdzie), z większą odległością do pracy.

Myślę, że teraz jest ten dobry czas. Większe dzieci, większe chęci do ciszy, natury.

A wracając do tematu, myślę, że też będę pilnującą babą na budowie (mąż dużo pracuje),ustalenia wspólne ale ja i to pewnie często z dziećmi będę przebywać częściej na budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchem mieszczę się w przedziale drugim, ale metrykalnie w ... piątym, wiec który powinnam zaznaczyc?

.........no właśnie ... co ważniejsze? Ciało czy duch?

 

DUCH oczywiście, ale zaznaczyłam dla "sprawiedliwości" piąty przedział :wink:

Budować będę, sama z wyboru, bez żalu :D

I tak trzymać:wink:

Ja jestem w 3 przedziale mąz też . I nawet może się nam uda nie wskoczyć do 4 prze przprowadzką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...