Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ankieta dla kobiet :)


Przedział wiekowy  

626 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przedział wiekowy



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 244
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie,

 

Uznałam, że to najlepszy temat, żeby zacząć:-D

Ja 26, Talbot 26.

Wg papierologi inwestorem jest Talbot, a ja tylko żoną :wink:

Po za światem wirualnym obowiązki dzielnie dzielimy po równo.

Co kto może i umie ten robi.

 

Pozdrawiam,

Wera13

 

Ja tam nie wiem, ale mnie z metryki wychodzi po 27 lat :)

Ale fajnie mieć żoną która się czuje młodziej, nawet jeśli to tylko rok :D

Oby tylko tego typu błędów obliczeniowych nie było przy pracach nad kosztorysem ;)

 

Pozdrawiam

Talbot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale mnie z metryki wychodzi po 27 lat :)

Ale fajnie mieć żoną która się czuje młodziej, nawet jeśli to tylko rok :D

Oby tylko tego typu błędów obliczeniowych nie było przy pracach nad kosztorysem ;)

 

Pozdrawiam

Talbot

 

 

Taka wpadka w pierwszym liście :oops:

Wszytsko ta trema:-D

 

Pozdrawiam

Wera13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 25 lat za miesiąc, mąż ma 27 lat. Budujemy razem, tzn. bardzo chcemy, ale jeszcze problemy z papierologią - konkretnie drogą...na mapie jest a w realu pole :cry: Ale jesteśmy dobrej myśli, bo sprawa ruszyła, czekamy na odpowiedź. Jak dobrze pójdzie, to chcociaż fundamenty w tym roku :)

 

Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki - od nas zależy wystrój i ciepło domowego ogniska :D

Czyli jak "baba się uprze" to potem będzie ładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mężem obydwoje mamy po 25, a to nasze budowanie wygląda mniej więcej tak:

jak mi nie przeszkadza to wszystko idzie OK :lol:

A tak zupełnie serio to w papierach ja jestem inwestorem i w rzeczywistości to ja tą budowę prowadzę, wyszukuję i kupuję materiały, umawiam wykonawców itp. Ba, nawet całą papierologię po urzędach to ja wychodziłam - mąż ciągle w pracy, na wyjazdach itd... a jak wraca to tylko muszę mu wszystko tłumaczyć co to i dlaczego tak, a co dalej...

 

Nie wiem jak Wy drogie budujące Panie, ale ja czuję, że się realizuję w tym co robię :D

 

No i zapomniałam jeszcze nadmienić, że w tym całym inwestorowaniu pomagają mi dwaj wspaniali mężczyźni:

Wojtuś (prawie 3 latka) co prawda od dwóch tygodni przedszkolak ale wcześniej, tzn. od marca do sierpnia cały czas dzielnie ze mną, no i

Jaś (roczniaczek) nieodstępujący mamusi nawet na minutkę i do tego ciągle jeszcze na cycusiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj przedział to piąty, ale jak to ktoś już tu pisał - życie zaczyna się po 40-tce. I ja sądzę że lepiej późno niż wcale. Buduję dom sama, męża nie inetresuje budowanie, dostarcza tylko kasę. Domek ten będzie dla nas dwojga, bo liczę, że zanim się wprowdzimy, to dzieciaki (chłopcy w wieku 20 lat) pójdą już na swoje.

Jestem na etapie szukania wykonawcy, ale myślę, że jeszcze w tym roku zacznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Paulina lat 32, męza lat 35. budujemy razem,wszystkie etapy budowy są uzgadniane wspólnie :D Podział w zasadzie mamy standardowy czyli ja od tematow wykonczeniowych oraz umawiania i szukania fachowców, mąż od kupowania i szukania, np. teraz kleju do elewacji zew, styropianu oraz welny do ocieplenia poddasza. I jakos nam na razie idzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja nie mam meza i buduje sama. Jakoś daje rade, moze wolniej ale chatka powoli pnie sie do góry, tyle ze teraz chyba musze wziąść kredyt zeby nie budowac przez 10 lat:)

aha i drugi przedział, a dokładnie jego koncówka:)

pozdrowionka dla budujacych kobietek

 

Przyjmuje pozdrowienia, poniewaz tez solo zaczynam budowac, choc juz wiecej niz 40 :( a tu prawie sama mlodziez :wink:

Poki co "papierologia", szukanie projektu, itd, itp... mam nadzieje, ze sie nie zniechece.

Wszystkich budujacych pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...