Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mogę polecić firmy: BERKER, OSPEL, SCHNEIDER.

Nie mogę polecić firm: LEGRAND, SIMON

 

KOSS nie montowałem i nie używałem.

 

mozesz dopisac kilka słów dlaczego, szczególnie dlaczego nie polecasz danych firm ?

tak coby bardziej swiadomie wybierac

 

ja na razie na czas wykanczania mam właczniki po 3 PLN z Brico ;) ale za 2-3 miesiące musze zminić na cos porządniego niezawodnego i estetycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 1 month później...
mam Ospel Impresja i własnie szukam innych po półtorej roku bo to g... ciągle wypada, nacięca na śrubkach się wyrabiają po 2 przkręceniach i już gniazdka nie można przykręcić albo odkręcić. Dno. Szukam jakiejś innej firmy niedrogiej ale w miarę dobrej. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Może mi ktoś polecić dobry sklep internetowy gdzie dostanę gniazdka Legrand z serii Niloe? Chciałbym jeden gdzie dostanę wszystkie potrzebne mi produkty. Standardowe elementy typu włączniki czy gniazda są dostępne wszędzie ale np podwójne gniazdo do ethernetu już jest problem dostać, jeżeli w którymś sklepie jest to znowu brakuje wyłącznika schodowego lub krzyżowego i tak w kółko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można zobaczyć zdjęcia gniazd i łączników w realizacjach na żywo? Planuję remont, chcę wymienić na coś nowoczesnego ale nie potrafię sobie wyobrazić jak to coś będzie wygladać na ścianie.

 

nie mogłam znaleźć nigdzie takich porządnych wizualek. tylko na stronie sklepu - link jest taki slajder, gdzie są wnętrza i dopasowane do nich kontakty i włączniki - ale osobno. także nie wiem, czy o to ci chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mechanizmy u wszystkich producentów są podobnej jakości. Trzeba wybrać po prostu to co pasuje do wnętrza i się podoba.

A tu ciekawostka - tego koloru nie ma na rynku ale fajnie na zdjęciu wygląda

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=547602738591069&set=a.547602218591121.126020.504320789585931&type=1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mechanizmy u wszystkich producentów są podobnej jakości. Trzeba wybrać po prostu to co pasuje do wnętrza i się podoba.

A tu ciekawostka - tego koloru nie ma na rynku ale fajnie na zdjęciu wygląda

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=547602738591069&set=a.547602218591121.126020.504320789585931&type=1&theater

 

Tyle, że niektóre szybko robią się żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...