Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Basi i Tomka krakowska przebudowa - komentarze do dziennika


Basia_KRK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Basiu krzesła które wybraliście strasznie mi sie podobają, fantasyyczna forma siedziska i piękne nogi:yes:

A dziękuję :) Dla mnie duży plus dla nich, że są wygodne. Na początku chiałam Calligaris Basil i w sumie do dnia zamówienia zastanawialiśmy się, które wybrać. Ale Basile mają mniejsze siedzisko i są sztywne ;)

 

To są Basile:

 

http://imageshack.us/a/img824/5361/basils.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basieńko, gratuluję pięknej kuchni :).

To chyba najbardziej wyczekiwana kuchnia na FM :).

Kiedy planujesz pierwszy obiadek?

julianna16 hehe, cóż Ty wypisujesz ;) Powoli znoszę całą porcelanę i wyposażenie. Do obiadku już naprawdę niewiele brakuje... Nie wiem tylko jak z krzesłami :( 8 tygodni się czeka i mają być przed świętami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiulka kuchnie jest Zaj...sta!!!!! :jawdrop:

 

Podoba mi się baaaardzo :yes:

 

Kolorystyka miodzio!!!!

 

No u mnie też maja być białe fronty i jasna podłoga drewniana, dumam tylko nad blatem czy jasno beżowy granit czy czarny, no i po wyborze blatu dopiero kolor ścian w kuchni ;)

 

W przyszłym domu chce szarości które bardzo lubię połączyc z beżami właśnie :rolleyes: Ciekawe czy sie uda........... narazie jakoś planowanie średnio mi wychodzi.... ;)

 

Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym zapytać się jak się sprawuje Valtti Expert na elewacji.

Czy zmieniła kolor od położenia?

 

Kilka miesięcy temu zrobiłem próbki przed pomalowaniem swojej elewacji, i wydaje mi się, że trochę się odbarwiły - kolor nieco wyblakł, a odcień zmienił się troszeczkę w kierunku czerwieni/fioletu. Co prawda malowałem szmatką i warstwy farby były bardzo, bardzo cienkie, więc uznaję, że popełniłem błąd i moje próbki nie są zbyt reprezentatywne.

 

Stąd moje pytanie - czy u ciebie kolor wciąż jest ten sam ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...