Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to się, koleżanko, nie dziwię że się wku........rzyłaś :wink: ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło. Znajdziesz lepsze i ładniejsze. Nie teraz to za jakis czas :p :p ( a tak naprawdę to co to były za mebelki ??? )

A te co pokazałaś - MIODZIO !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się, koleżanko, nie dziwię że się wku........rzyłaś :wink: ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło. Znajdziesz lepsze i ładniejsze. Nie teraz to za jakis czas :p :p ( a tak naprawdę to co to były za mebelki ??? )

A te co pokazałaś - MIODZIO !!!!!!

 

Małgoś... te ludwiczki to też była jadalnia... tylko do salonu...

 

Bo ja sobie wymyśliła, że muszę dwa komplety jadalniane kupić. W kuchni nie chcę mebli jako robionej na wymiar zabudowy, tylko wymuruję sobie stanowisko piecowe i stawię kredensik, komódkę, pomocnik i stół z krzesłami (ten zestaw właśnie kupiłam). A ten co mi czmychnął sprzed nosa miał być do salonu i był tam stół z krzesłami komoda i serwantka. Był.... :evil:

 

a myślałam, że już mi przeszła złość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odlotowe mebelki.Czekam na całość ,nie musisz chuchać :lol: :lol: :lol: Ładny kolor ,a ten wosk to na pewno widziałam w Nomi ,w casto też na pewno jest :wink:

 

Dzięki :p

Chuchać nie myślę... ale lubię sobie tak podopieszczać :)

 

Jutro, jak nas doszczętnie nie zasypie mam odebrać ramy w LM to może ten wosk kupię. Tylko którąś szufladę muszę ze soba zabrać, żeby kolorek dobrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrowieczorkowo :D :D :D :D

chwile mnie u Ciebie nie było a tu czytam o takich rzeczach :o ,ojojo co za swiat,aż scyzoryk sie w kieszeni otwiera :x :evil:

 

Witaj... dawno Cię nie było...

czytałam, choróbsko Was dopadło, mam nadzieję, że już dobrze :p

 

Zeźlica już mi przeszła :D ... to Ty nosisz w kieszeni scyzoryk :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się, koleżanko, nie dziwię że się wku........rzyłaś :wink: ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło. Znajdziesz lepsze i ładniejsze. Nie teraz to za jakis czas :p :p ( a tak naprawdę to co to były za mebelki ??? )

A te co pokazałaś - MIODZIO !!!!!!

 

Małgoś... te ludwiczki to też była jadalnia... tylko do salonu...

 

Bo ja sobie wymyśliła, że muszę dwa komplety jadalniane kupić. W kuchni nie chcę mebli jako robionej na wymiar zabudowy, tylko wymuruję sobie stanowisko piecowe i stawię kredensik, komódkę, pomocnik i stół z krzesłami (ten zestaw właśnie kupiłam). A ten co mi czmychnął sprzed nosa miał być do salonu i był tam stół z krzesłami komoda i serwantka. Był.... :evil:

 

a myślałam, że już mi przeszła złość :evil:

jeszcze znajdziesz, nawet może ładniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną dozą nieśmiałości mogę pokazać pierwszą część mojej kuchni.

 

Wydłubałam wstrętne szybsko... proszę sobie wyobrazić ładną, niewiemjaką szybkę i najprawdopodobniej zasłoneczki związane "w pasie" :roll: .

Będzie jeszcze woskowanie, bo właśnie takowy siuwaks dziś nabyłam :D .

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/2e95c7a281251dbb8441a0cc4d69a6b6,10,19,0.jpg

 

a to piękny dół 8)

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/67f49bf0957fcb6c7c853ca45d3972ae,10,19,0.jpg

 

 

W tle widać kolejny element, ale jeszcze niekoniecznie gotowy do pokazania :roll:

 

 

 

A tak w ogóle, to ........................... już nie mam miejsca w chałupie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...