Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

A ja odkąd przemalowałam włosy z bląd na ciemny i do dzisiaj nie umalowałam odrostów znalazłam sobie sama na swoim czubku głowy jeden biały :o . Ciekawe a ponoć zaczyna się siwieć od skroni :roll: .

 

:oops: :oops: :oops:

 

Nie ma się co wstydzić :lol: - żadna w tym moja zasługa, że mam - sorki miałam (bo go zaraz wyrwałam) tylko jednego siwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!!! :p

Arctica............dziekuje , że robiłaś taki plan działania!!!!!! 8)

jak go przeczytałam.....to też ciśnienie mi sie podniosło do działania u nas!!!!

.....bo tak szczerze mówiąc.....dotychczas nie przebudziłam sie jeszcze ze snu zimowego :lol: :lol: ale po Twoim poście.......zabieram sie do roboty!!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzmam mocno kciuki za wszystkie spisane cele budowlane!!! Z Waszym zapałem, pracowitością i zdolnościamy na pewno wszystko się uda!

 

My też mamy w dzienniku ze 2 takie "listy życzeń" jak ja to nazywam :wink:

Bardzo się przydały, mało tego do tej pory je konsekwentnie realizujemy :wink: :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko... dziękuję za wiarę w nas... damy radę, co mamy nie dać :wink:

 

Zuzka... tak naprawdę, to nowe życie zacznie się dopiero następnej wiosny, jak będziemy mogli zająć się tym o czym marzymy :) ... to że zamieszkamy, nie znaczy, że będzie to koniec budowy, a właściwie wykańczania :)

 

Kaluś... cieszę się, że Cię obudziłam... jeszcze tylko się wykuruj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w dniu najbardziej komunistycznego święta jaki nam pozostało. Nieee, zapomniałam, jeszcze Święto Pracy mamy :-?

 

Ale wróćmy do Dnia Kobiet... nigdy go nie obchodzimy, mąż znając moje podejście do sprawy nawet nie próbował wyskakiwać z kfiotkami :roll: ... a w tym roku... najpierw wczorajszy cudowny koncert,

 

a dziś dostałam ooooooooogromny bukiet, 130 sztuk, 2 metrowych.................................................................... słupków ogrodzeniowych :lol: niestety bez wstążeczki :( :wink: :lol: :lol: :lol:, ale za to z daszkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w dniu najbardziej komunistycznego święta jaki nam pozostało. Nieee, zapomniałam, jeszcze Święto Pracy mamy :-?

 

Ale wróćmy do Dnia Kobiet... nigdy go nie obchodzimy, mąż znając moje podejście do sprawy nawet nie próbował wyskakiwać z kfiotkami :roll: ... a w tym roku... najpierw wczorajszy cudowny koncert,

 

a dziś dostałam ooooooooogromny bukiet, 130 sztuk, 2 metrowych.................................................................... słupków ogrodzeniowych :lol: niestety bez wstążeczki :( :wink: :lol: :lol: :lol:, ale za to z daszkami :wink:

 

no wiesz coś pożytecznego dostałaś :lol: :lol: :lol: ,a pózniej razem zaczniecie sobie grodzic waszą działeczkę ihhiihi i jak tez może być przyjemnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w dniu najbardziej komunistycznego święta jaki nam pozostało. Nieee, zapomniałam, jeszcze Święto Pracy mamy :-?

 

Ale wróćmy do Dnia Kobiet... nigdy go nie obchodzimy, mąż znając moje podejście do sprawy nawet nie próbował wyskakiwać z kfiotkami :roll: ... a w tym roku... najpierw wczorajszy cudowny koncert,

 

a dziś dostałam ooooooooogromny bukiet, 130 sztuk, 2 metrowych.................................................................... słupków ogrodzeniowych :lol: niestety bez wstążeczki :( :wink: :lol: :lol: :lol:, ale za to z daszkami :wink:

 

no wiesz coś pożytecznego dostałaś :lol: :lol: :lol: ,a pózniej razem zaczniecie sobie grodzic waszą działeczkę ihhiihi i jak tez może być przyjemnie :wink:

 

to się M postarał....... :wink: miał nosa!!! 8 marca taaaaaaaaaaaaaaaki bukiet!!! nawet jesli go nie obchodzisz, to i tak miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochana

az mnie zatkało jak wszystko konsekwentnie napisałaś ,życzę Ciu z całego serducha oby Ci się udało wszystko zrealizowac ,to bedziemy swietować razem Twoja przeprowadzkę !!!! na koniec wakacji :wink: :wink: :D :D :D pozdrawiam gorąco

 

Dzięki... przeprowadzka będzie na tyle rooooooozciąąąąąągnięta w czasie, że nawet się nie zorientuję, że to już :roll: :wink: :lol: ... z racji odległości wcześniej będziemy pomieszkiwać :)

 

A napisałam nie wszystko... trzeba jeszcze sad dokończyć czyścić. Trochę już późno, ale podobno lepiej późno niż wcale :wink: .

 

a pózniej razem zaczniecie sobie grodzic waszą działeczkę ihhiihi i jak tez może być przyjemnie

 

mało później... jutro zaczynamy :wink: , co prawda jeszcze nie słupki, ale widoczne przygotowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...