Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

czesc

Ja dziś też zamawiam słupki :lol:

to znaczy mąż dla mnie zamawia :wink:

To chyba tak już mają baby budujące

 

Taaaa... ja to już przewlekle budująca... prezenty typu strop, czy okna lubię najbardziej :lol: :lol: :lol: .

Chociaż nie narzekam, dla ducha też coś wczoraj było :D

 

A mój zadzwonił żebym wczorajszego wina nie wypijała do końca sama

cos szykuje

 

jak chciał niespodziankę zrobić to i winko powinien przytargać, a tak... już wszystko wiesz :wink: :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie, winko otworzyliśmy wczoraj bo jakoś tak się zachciało nam, ale to winko jeszcze z naszego wesela, rocznik '99 :lol: :lol:

jest takie pyszniaste.... :p

 

no to nabrało trochę procentów :roll: ...

u mojej mamy na weselu było winko własnej roboty nastawione jak mama się urodziła :) . Szkoda, że nie było mi dane posmakować, podobno wspaniały soczek, po którym ciężko było wsać od stołu :lol: :lol: :lol:

 

Hmmm... to co ten Twój chłop kombinuje :-? :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, jak by tak nie liczyć ranków i wieczorów (tych to na dworku oczywiście) to w południe jest naprawdę przyjemnie :D ...

 

Wczoraj byliśmy cały dzień u nas :)

 

Rano gdyby nie słonko to nikt by mnie z wyrka nie wyciągnął, -12 było :evil: , komu wiosna?????, bo mi nie bardzo :-?

Zimno nie zimno, nie ma co narzekać najpierw ogłowiliśmy jedną mazowiecką brata... wierzbę oczywiście :wink: , zapakowaliśmy na przyczepkę i zawieźliśmy do siebie.

 

I w tym miejscu po raz pierwszy byliśmy zadowoleni z tego, że jest mróz... dojechaliśmy z tymi drągalami nad samą rzeczkę... zamarznięte było :)

 

Troszkę podumałam i wydumałam... jak my wjechaliśmy, to może by i tatra wjechała.... z piachem...

Jeden telefonik i załatwione... jak to dobrze, że one są :roll: ...

Wykorzystując to co właściwie najbardziej nam przeszkadza, czyli mróz, staliśmy się posiadaczami trzech kupek piachu... dwie do zasypki schodów wejściowych i tarasu, jedna na później na podsypkę ronda.

 

Niestety prognozy nie są przyjemne... ziiiiimno ma być też w przyszłym tygodniu. Może uda nam się załatwić aby strop dojechał, bo wiedzie... i jeszcze pospółkę do chudziaka trzeba przywieźć...

aaaa..... i prawie gruz załatwiliśmy :D , tylko nie miał na dziś transportu :( , bo bym tu nie siedziała i nie nudziła :wink:

 

Więc całe popołudnie było śliczne, cieplutkie i bezwietrzne.... chlastaliśmy trochę sadu... po 15 byliśmy umówieni z elektrykiem od RBT... nie przewidziałam tylko, że po 15 to jest o 18 :roll: ...

 

Zmarzłam jak cholera, baaaa... nie zmarzłam a zamarzłam :evil: ... tak, tak, wiosna :evil: :evil: :evil: ... 1,5 godziny się w saunie rozgrzewałam i nadal mi zimno :roll:

 

Na koniec zagadka, dla wtajemniczonych... wynalazłam już dwie rzeczy o których zapomniałam przy planowaniu prac, a które są niezbędne... zgadniecie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam jutro wieźć mężusia na dzialeczkę, coby kopał rowek pod przewód energetyczny, ale niestety. Kiedy tatko usłyszał, że ja taka chora chcę jechać to powiedział - nie ma mowy! :cry: . Ja pojadę. :(

I niestety przyjdzie mi tylko zdjęcia pooglądać. :evil:

Ale w sobotę, to choćbym miała się na czworaka tarabanić do auta to pojadę. Muszem i kcem. Bedom przepych robić w drodze na prund i wode i szambo montować :lol: . Ciekawe jak im to wszystko pójdzie skoro ma padać ŚNIEG :roll: :o .

CZY TA WIOSNA O NAS ZAPOMNIAŁA W TYM ROKU :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos w temacie kotłowni się zapomniało? Bo chyba hasło podgłogówka to miałaś na mysli tylko rurki w posadzce?

 

nieeee.... kotłowni nie liczę, bo zrobi się że tak powiem w międzyczasie :roll: . Piec zamówię, to przywiozą na miejsce, wstawić to chwilunia i hidraulik od podłogówki go podłączy... my i nasze rąsie niepotrzebne :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam jutro wieźć mężusia na dzialeczkę, coby kopał rowek pod przewód energetyczny, ale niestety. Kiedy tatko usłyszał, że ja taka chora chcę jechać to powiedział - nie ma mowy! :cry: . Ja pojadę. :(

I niestety przyjdzie mi tylko zdjęcia pooglądać. :evil:

Ale w sobotę, to choćbym miała się na czworaka tarabanić do auta to pojadę. Muszem i kcem. Bedom przepych robić w drodze na prund i wode i szambo montować :lol: . Ciekawe jak im to wszystko pójdzie skoro ma padać ŚNIEG :roll: :o .

CZY TA WIOSNA O NAS ZAPOMNIAŁA W TYM ROKU :o :roll:

 

Izuś trzaśnij to choróbsko ode mnie po łbie :wink: ... Hihihiiii, my też jutro rowek pod kabel kopiemy :D , wymyśliłam, że RBT-kę podłączę na docelowym kablu do późniejszego przyłącza. Słup mam na mojej działce, ale od domu to on jest ze 100m, więc damy już kabel i skrzynkę budowlaną w domu. Nie trzeba będzie przedłużaczy ciągać, a poza tym przedłużacz to jakiś mega musiał by być :roll: . Tylko.... Iza, ty chcesz chłopa zachetać? daj mu od razu siekierę, bo ze szpadelkiem to nie podskoczy tak zmarznięte... bynajmniej u nas :-? .

 

I jeszcze jutro gruz mają przywieźć na dojazd.... i będę mogła coś w harmonogramie odhaczyć, hahaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Noooo :roll: :wink: nie chcę go zaorać, ale w zeszłym tygodniu mieliśmy taką miekką ziemię, że zrobił łopatą porządki przed posesją, tam gdzie powyrywaliśmy koparką bzy. Poszło mu lekko i tylko jeden kawałeczek ziemi, z którego wyrastały 4 cm zielone cebulaste niewiadomojeszczeco była zamarznięta na skałę. Jak one to przebiły :o chyba siłą woli bo szpadel nie dał rady.

Mam nadzieję, że przez te mrozy nocne to ziemia jednak nie zamarzła ponownie, bo to wtedy będzie kłopot :evil: .

Bo KILOFFFFA NIE MAMY :evil:

Ale za to kcem kupić piłę elektryczną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...