Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witammmmmmmmmm....

 

A pisałam dziewczyny:

 

TOPIĆ MARZANNĘ

 

Mój grudnik pięknieje z dnia na dzień, ale juz nie ma za dużo pąków :wink: To z tydzień takiego ochłodzenia i będzie cieplej :wink: :D

 

Wigila po lodzie (była!) to Wielkanoc po lodzie ( :evil: ne ne)...

:-?

 

Budziet charszo :wink:

 

A właśnie, z tamtego roku miałam hiacytengoi... słabiutko mi zakwitł :roll:

Czyzby z tymi kwiatami jak z tą pietruszką Arctici?????????? :lol:

 

Arctica a ja myslałam, że tam w budynku masz tak jak na zewnątrz...

 

To sporo pracy... faktycznie, ja wiem ile czeka nas, aż czasami głowa mnie boli od tego myslenia, a jak Misiek mi wyskoczy z pomysłami to w ogóle mam kogel mogel w łepetynie :lol:

 

A z tymi smsami to mnie rozbawiłaś do łez -bo widzę Ciebie i męza, który na ich dźwięk się pręży i krzyczy - co tam znowu zamówiłaś... :lol: :lol: :lol:

Ale serwis super, nu to kubki do niego, to w ogóle super :wink:

Rozchoruję się przez Ciebie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny... właśnie wróciłam, zadek ma zmarzł okrutnie :roll: , zaraz zwiewam do sauny, ale wpadłam się pochwalić :D ...

 

Dwie pozycje z tych na liście mogę już połowicznie odhaczyć :D ... Rowek wykopany pod RBT-kę, całe 140 metrów :D , i droga dojazdowa do chałupy zagruzowana.... prawie :roll: :-? ... bo piasek na podsypkę pod ten gruz nie dojechał i zagruzowane to co było wysypane, jakieś 50 metrów.

Rondo będziemy rzeźbić jak już naszego ciapka ściągniemy na budowę, ale piach i gruz czekają :D

 

Poza tym wyrwaliśmy (jak to ładnie brzmi :D , koparka wyrwała :roll: ) drzewa przeszkadzające winnicy i parę karp. Obok winnicy mam zamiar nasadzić malin, borówek, poziomek, agrestu i wszelakich warzyw... ale te ostatnie dopiero w przyszłym roku. Całość będziemy musieli dodatkowo ogrodzić, a jest tego bagatela jakieś 5000 m2 :-?

 

Aaaa... jeszcze miałam napisać o czym zapomniałam na liście prac :roll: ...

 

Ano domek bez szamba i bez komina/kominów to chyba nieteges :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze to to że jak ja już coś wymysliłam pewna że jest oki to on mi propozycję inną dawał i znowu :evil: . tylko na małża spoglądałam a jego twarz coraz to bardziej marsowa się robiła.

Jego do rozpaczy doprowadza moje niezdecydowanie.

to już hydraulicy zauważyli i jak coś wynegocjowali to zaraz rysowali na ścianie cobym się nie rozmysliła :-?

 

Jak to dobrze, że sama będę sobie te gniazdka robić :roll: ... i tak zawsze wszystko na mnie jest :wink: ... cała ta zabawa w budowanie domu :lol: :lol: :lol:

 

ale z wyłącznikiem schodowym na wyłączanie w łóżku to dobry patent... chociaż z tego co wiem jakaś tam konfiguracja nie działa, czasami nie można akurat tym bliżej włączyć/wyłączyć :-?

 

To fajne łobrazki na ścianach masz... aż szkoda tynkować :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialni zrobiliśmy włączniki do kinkietów po bokach łóżka biorąc pod uwagę TYLKO upatrzone łóżko. I jakbyśmy chcieli zamienić je na inne, trochę szersze to niestety zakryłoby włączniki :evil:

 

W wiatrołapie mamy lampę na czujkę ruchu - co prawda bardzo ograniczyło nam to wybór (choć można kupić oddzielnie lampę i podłączyć do niej czujkę ruchu), ale mamy tam 3 drzwi (zew, do garażu, wew) i nie chciałam 3 włączników. A tak jak ktoś tylko wchodzi to światło zapala się, potem gaśnie samo. Sprawdziło się super.

 

Witaj...

Jak to dobrze, że mam już wyrko :roll: , a czujkę ruchu zciągam do siebie... zawsze po ciemku muszę do kontaktu lecieć, ja to wiem gdzie, ale wychodzący goście :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi smsami to mnie rozbawiłaś do łez -bo widzę Ciebie i męza, który na ich dźwięk się pręży i krzyczy - co tam znowu zamówiłaś... :lol: :lol: :lol:

Ale serwis super, nu to kubki do niego, to w ogóle super :wink:

Rozchoruję się przez Ciebie :wink: :D

 

:lol: :lol: :lol: to chyba najmniej lubiany dźwięk... albo płacę rachunki, albo coś zamówiłam i reguluję należności :roll: ...

 

jak by nie patrzeć zawsze w złą stronę kasa płynie :-?

 

Ps. nie choruj... tylko se kup :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem :-? , bardzo mi przykro :(

 

Tak to już u nas jest, że nie szanuje się cudzej własności i cudzych uczuć :-? . Dlatego my nie liczymy nawet, że możemy cokolwiek zostawić. Właśnie wykorzystując mróz chcemy ściągnąć strop i też się mocno zastanawiam, czy nóg nie dostanie :roll: .

 

Wierzę, że wiosna, taka prawdziwa przyniesie Ci nowe chęci do działania :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

wiolasz, nie strasz, mam nadzieję, że Opole jest wystarczająco daleko i te twoje śnieżyce do nas nie dotrą :-?

Kurcze, doczytałam na onecie - od soboty do poniedziałku śnieg :evil:

A tulipany i narcyzy tak ładnie wychylają się spod ziemi...

 

WIDZIAŁ KTOŚ WIOSNĘ??? DAWAĆ JĄ TU PRĘDKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...