Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

ależ sliczne te dekorki!!! :o :o

co to za producent???

 

Kaluś, to POLOCORIT... przewaliłam chyba ze sto stron z kuchenną glazurą, i wróciłam do tych (a były na drugiej chyba stronie).

Ten dekor co pokazałam jest na 6 płytek, a są jeszcze trzy małe, jednopłytkowe, które są wycinkami tej dużej.

Jak nie lubię się napalać, zazwyczaj da mi się cuś przetłumaczyć, to w tym wypadku nic z tego....

Ma być ta i tylko ta ... i basta!!! :wink:

 

No i cenę mają w porządku, bo ja rozsądna dziewczynka jestem przecie... :roll:

Wrzucę link to oblukasz sobie te małe dekorki, bo jak kopiuję i wklejam zdjęcia, to strasznie niewyraźne wychodzą.

 

http://www.eplytki.pl/polcolorit.html

 

A fronty... mogą być??? :roll:

z frontami jest coś dziwnego :lol: :lol:

bo mi generalnie nie podobają sie ciemne meble kuchenne!!!

..ale te co Ty wybrałaś odrazu mi się spodobały :lol: :lol: :lol: maja w sobie to "coś"!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :wink:

 

No proszę... pomysł na kuchnię już jest!

 

Jejku to ja tylko coś tam mam w tej łepetynie, ale jaki kolor :roll: A szafki itp. to w ogóle pustka... Jakoś bardziej skupiłam się na ogrzewaniu -ścianach, łazience -gdzie jest malutki zarys płytek.

Nu ale u Ciebie widzę już zarys -plan, jest!

 

A jak tam kaszel? Mija?

 

Tylko nie przezięb się!

 

A mi coś strasznie zimno już 2 dzień :o

Zaraz uciekam się popluskać -wygrzeję się i skoczę pod kołderkę...

A tak cieplutko w domku.. sama też chodziłam i podkładałam w końcu do pieca -teraz Misiek podkłada... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

No proszę... pomysł na kuchnię już jest!

 

Jejku to ja tylko coś tam mam w tej łepetynie, ale jaki kolor :roll: A szafki itp. to w ogóle pustka... Jakoś bardziej skupiłam się na ogrzewaniu -ścianach, łazience -gdzie jest malutki zarys płytek.

Nu ale u Ciebie widzę już zarys -plan, jest!

 

A jak tam kaszel? Mija?

 

Tylko nie przezięb się!

 

A mi coś strasznie zimno już 2 dzień :o

Zaraz uciekam się popluskać -wygrzeję się i skoczę pod kołderkę...

A tak cieplutko w domku.. sama też chodziłam i podkładałam w końcu do pieca -teraz Misiek podkłada... :roll:

 

Hej!

Pomysła mam, a właściwie to kluje się dopiero :roll: . Teraz jak mam czas to mogę pomyśleć, wybrać, rozesłać do wyceny, zamówić płytki, ..., ....

Później, jak ruszymy z budową, to do chałupki znów będziemy ściągać na niedzielę i to przy dobrych wiatrach, więc nie będzie czasu na pirdóły, tylko jeden telefonik i zamówienie się zrealizuje, ale wcześniej trza wiedzieć co jak i gdzie :D .

A że kuchnia babie najbliższa, to od niej zaczęłam :D, ale zaraz lezę do łazienek... chociaż tam muszę tylko instrumenta porozstawiać, bo glazury nie przewiduję :roll: , a terakota ta co na reszcie podłóg. A meble poustawiać muszę, bo projekt kanalizy i wody muszę zrobić, żeby też później się nie zastanawiać co i gdzie.

 

Kaszel nie mija jakoś, familia do lekarza goni :-? , a jak mi zimno to najczęściej do sauny właziłam, ale teraz z kaszlem to jeszcze bardziej mnie dusi i nawet porządnie wygrzać się nie mogę :x .

 

Pozdrowionka cieplutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę pięknie będzie w kuchni. Bardzom ciekawa, jak ten dekor się będzie z resztą prezentował.

 

Mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało... no, jakoś będzie, ale żeby jakoś nieźle :wink: :roll: :D :-? .

Narazie jakoś surowo i pusto w tej kuchni (projekcie), ale jak przyjdą firanki, zasłony (może :-? ), i krzaczory to może będzie dobrze :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może będzie dobrze :-?

 

Będzie na pewno dobrze

:wink: Ja jak dostałam projekt swojej kuchni ,to byłam początkowo zawiedziona :wink: Wydawało mi się za pusto ,za zwyczajnie.Później, tak jak mówisz, dojdą pierdółki,kolor na ścianie ,,oświetlenie,co dodaje uroku.Szkopuł w tym ,aby umiejętnie dobrać te elementy dekoracyjne.Sama widzę po sobie ,że nie jest to jednak takie łatwe ,jakby się wydawało. A jeżeli chodzi o upiększenie okna ,to ja u siebie zaplanowałam rolety rzymskie ,firan nie będzie w ogóle :wink: ewentualnie schuttersy ,ale chyba nie będzie mnie na nie stać,no chyba ,że będzie jakiś nieoczekiwany przypływ gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica juz dzisiaj przesylam Ci życzenia na nadchodzące święta :p

 

http://lh5.ggpht.com/_XawdS2UxV-E/Sy40T-qHIWI/AAAAAAAADCo/l6MqDGrqgEY/MiscChristmasCard-023A.jpg

 

Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy coffee82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy siądziesz do stołu w ten najpiękniejszy wieczór roku, w wieczór narodzin Syna Bożego, kolęd, płatków śniegu, ciepła i spokoju,

Pomyśl o człowieku, który jest od Ciebie na odległość myśli,

Odłam dla niego kruszynę opłatka, bo człowiek jest od Ciebie na odległość wyciągniętej ręki (...).

 

By w tę noc nie było samotnych, by krzywe stały się prostymi, by wszyscy byli dobrej woli, a nad światem panował pokój :D

 

http://img692.imageshack.us/img692/2844/choinka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYGRAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Właśnie kupiłam pierwszy mebel do nowego domu!!!!!!!

Nic wcześniej nie pisałam, coby nie zapeszyć, walka była ostra!!!!!!

Sprzedający pocieszył mnie informacją, że jest 32 obserwujących :evil:

Dałam rade 8) :D

 

Tadam.... szafa do mojego przedpokoju 8)

 

 

http://images39.fotosik.pl/242/1f543dffb8caf5cd.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/245/b376010d0ce00967.jpg

 

ach.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przepraszam, że tak wylałam swoje uczucia, ale jestem przeszczęśliwa...

 

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lamczyk.pl/wp-content/uploads/2007/12/zyczenia-swiateczne2.jpg

Przemiłej chwili podczas Wigilii,

marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia

wrażeń moc w Sylwestrową noc,

dużo uroku w Nowym 2010 Roku.

I najważniejsze: aby ten Nowy Rok był owocny w budowlane i wykończeniowe wrażenia :) a przede wszystkim życzę Ci Kochana, abyś spełniła wszystkie swoje marzenia!!!!

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...