Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

shara shayba


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No zyje, cholera jedna, żyje :D:D

ja fotki jak fajne też chętnie obejrzałabym :D

no Ciebie tam nie ma, to nie posyłałam... Czy fotki fajne? No z Edzią na pweno, nie wiem tylko jak ze mną bo ja generalnie niewyjściowo wychodzę ;)

Jak chcesz to daj na priva ludzkiego maila :)

 

 

Mogę Jej Edzia posłać, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przychodzą do mnie powiadomienia o nowych wpisach do szarej:???::evil: Dlaczego,skoro zaznaczyłam ,aby przychodziły:bash:

 

cze kochana :) nie wiem czemu nie przychodzą :( Może ja zbanowana za skandaliczne zachowanie jestem albo co? ;)

 

Powiem Ci tylko że mnie tez nie przychodzą różne rzeczy :( Tyle, że ja juz przestałam się dziwić ....

 

A wogóle to co słychać laseczka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz opowiadaj, gdzie byłaś i co robiłaś, jak Cię nie było :)

 

Moja droga imienniczko :)

 

Nazbyt wiele żądasz. Życia by mi nie starczyło ;)

Powiem tyle, że praca, praca, praca. Blisko, daleko, czasem zdalaczynnie. I niestety pieniędzy z tego nie tyle na ile liczyłam :( Z tego wniosek, że albo muszę wyjść bogato za mąż, albo pracować jeszcze więcej. :( Ewentualnie znaleźć zwierzę dzikie leśne porośnięte rozgałęzionym porożem (występujące w Polsce ) które zgodzi się finansować moje budowlane zachcianki ;)

Tak czy siak przesrane... ;)

 

PS Fajnie ze ciągle tu jesteś :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ciebie tam nie ma, to nie posyłałam... Czy fotki fajne? No z Edzią na pweno, nie wiem tylko jak ze mną bo ja generalnie niewyjściowo wychodzę ;)

Jak chcesz to daj na priva ludzkiego maila :)

 

 

Mogę Jej Edzia posłać, nie? ;)

 

Jestem, czy nie, pooglądać chcę :D:D

ale mi się zrymowało, hihihi

[email protected]

 

ps. pozdrów Chłopa swego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano ja już po kawce, jestem typem skowronka, no dobra, skowrończycy :D:D

przez kilka lat pracowałam od 6 rano, pobudka była o 5.30 bo nie miałam daleko do roboty, plusy takiego wstawania sa takie, ze sie nam fajnie dzień wydłuża, mamy poczucie że można więcej zrobić, ale ja jestem śpiochem i to niepoprawnym, byłam ciągle zmęczona, wiecznie ziewałam, przed spotkaniami towarzyskimi co do których miałam pewność że się przedłużą do późnych godź wieczornych, albo nocnych musiałam golnąć sobie red bula, a czasami i dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze skowrończyce i niepoprawne sowy :D

 

Co do spania - to jest to jedna z moich namiętności :D Uwielbiam 8) Tak jak leżenie z zimnym drinkiem nad gorącym morzem czy łażenie po górach i dzikich ostępach z fajnymi ludźmi i plecakiem pękającym w szwach od Żywca... No, ale to, że uwielbiam nie znaczy, że bez przerwy uprawiam :(

K sażaljeniju ... No bo co?

Bo najpierw przymusowe przedszkole, z uwagi na fakt rodzice mieli aspiracje zawodowe ;), potem szkoła, instytucja nie wiedzieć czemu uważająca, że wiedza wchodzi dzieciom do głowy o jakiejś koszmarnej godzinie świtania. Później własne dzieci budzące się między 2 a 6 rano ze strasznym rykiem, domagające się karmienia, zmiany pieluch czy niewolniczego noszenia... Studia też wybrałam sobie koszmarne - bo zaoczne. Dzięki temu, po całym tygodniu wstawania rano do pracy, w weekendy zafundowałam sobie sprint na pociąg w ciemności ledwie rozproszonej obietnicą poranka...

Teraz, kiedy dzieci odchowane co nieco, a ścieżka edukacji zaliczona w całej rozciągłości ;) przyszło mi pracować od siódmej rano. :bash:

A że jestem sową nieuleczalną, żądną nocnych rozrywek, świętego spokoju i blasku księżyca przy książce, TV, necie, sprzątaniu i czym tam jeszcze - to teraz mam :evil: Chroniczne niewyspanie, zmarchy pod oczami i codzienny poranny stres kończący się zmułą i zmęczeniem materiału około godziny jedenastej. Potem jest już trochę lepiej, zaczynam przypominać człowieka, yyy, znaczy się kobietę 8), ale to tylko dzięki makijażowi, przemysłowym ilościom kawy i adrenalinie jaką uprzejmie dostarcza mi szefostwo .

 

No... to tyle a propos prób życia zgodnie z własnym ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś w stanie wszystko opisać w niebanalny sposób.:DNie wiem czy Cię to pocieszy ale ja też pracuję od 7, czasem wcześniej.:hug:Egipskie ciemności zima mamy do ok 10:bash:i o 15 znowu ciemno, teraz natomiast jasno jak diabli i niebawem wogóle nie bedziemy miec nocy:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna :o

 

23:57!

Musze się ewakuować do łóżka zgodnie z instrukcją: "jak nie przemienić się w stare tracące zbutwiałą trumną próchno" ;)

Zostały tylko trzy minuty na umycie zębów i nakarmienie kremem czyhających na rozpasanie po mojej twarzy zmarszczek :o Ożesz! :evil: Niedoczekanie! Będę pierwsza :D

 

Pa kochane! Albo ja albo zmarchy. Trzymajcie kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...