Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

shara shayba


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pierwszorzędne, jak mawiał dziadek mojego małża... Mimo iż drugiego gatunku.. 8) :D Jakoś bez żalu mogę sobie wyobrazić pożegnanie z pierwszą klasą za niemal stówkę za każdy metr... :lol:

Cześć szaybo :)

Ja mam signum-y w drugim gat. na balkonie - są super, zupełnie jak pierwszy. Ani jedna płytka nie była niewiadomojaka.

Zdecydowanie polecam ten drugi gat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Szajbiasta. Mialas do mnie wpasc... Daj znak kiedy, bo ja sie do Wrocka wybieram w przyszlym tygodniu, cobysmy sie nie minely...

 

Cze Małgo :)

 

Wpadnę, wpadnę nie bój żaby, tyle że na razie nie. Jedź se do tego Wrocka, wrócisz to będzie pewnie AKURAT :) Bo nie na bardzo długo jedziesz na te gościnne występy? :) A swoją drogą, Ciebie to nosi... :D Karton se do torebki na drogę weź :D Bo daleko trochę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Małgo :)

 

Wpadnę, wpadnę nie bój żaby, tyle że na razie nie. Jedź se do tego Wrocka, wrócisz to będzie pewnie AKURAT :) Bo nie na bardzo długo jedziesz na te gościnne występy? :) A swoją drogą, Ciebie to nosi... :D Karton se do torebki na drogę weź :D Bo daleko trochę... :)

 

Zebys wiedziala, ze wezme. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak marzenia się spełniają... Powolutku, ale zawsze :) Mam wreszcie szarą kuchnię. :) Dokładnie rzecz biorąc dwie ściany, ale i tak czuję się z tym bosssko :) Najważniejsze że małżon jak już gotowe zobaczył, to musiał, aczkolwiek z oporami :mad:, przyznać że ładnie to wygląda. Alleluja! jest nadzieja zatem na więcej szarości w nowym domku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak marzenia się spełniają... Powolutku, ale zawsze :) Mam wreszcie szarą kuchnię. :) Dokładnie rzecz biorąc dwie ściany, ale i tak czuję się z tym bosssko :) Najważniejsze że małżon jak już gotowe zobaczył, to musiał, aczkolwiek z oporami :mad:, przyznać że ładnie to wygląda. Alleluja! jest nadzieja zatem na więcej szarości w nowym domku :D

 

Czy będę zbyt nachalna jak poproszę o zdjęcia;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WAY jak mawiał...Alf :) :p

 

To jest mieszkanie, tymczasowy syf w którym się gniotę, ani czym się chwalić, ani czego zazdrościć 8) Poza tym cały czas próbuję pozostać anonimowa, miej to na uwadze.... ja Cię bardzo proszę :) Kto na zdjęciu zobaczy to co jest u mnie na - teraz - szarej - ścianie w kuchni - będzie wiedział że to u MNIE. A tego bym sobie nie życzyła... Otwarty raczej dom prowadzę...

 

Uwierzcie...dużo mi lepiej z ta bielą i szarościami teraz niż tymi ciepłymi kolorami wcześniej... :)

 

Małgoś, Asia, fotę - jak zrobię - mogę Ci wysłać na prywatnego maila, jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy tu zaglądają i czasem ciepło o mnie myślą...

 

http://alesssia.wrzuta.pl/audio/0BDn8HZWXxg/04._florence_the_machine_-_heavy_in_your_arms

 

Moja ostatnia miłość i natchnienie do trwania. W obliczu ogólnej beznadziei we wszystkich innych aspektach :(

 

Zwróćcie proszę uwagę na fakt że Jej (mojej ukochanej Flo :))miłość na concrete feet - znaczy chyba butki, jak się to u nas i sycylijczyków mówi ;) Ale może co źle zrozumiałam i kto bardziej biegły mnie uświadomi? Proszę? :)

Ważne że betonowe są i beznadziejnie nostalgiczne... Cała ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witaj malmuc w tym dziwnym i opustoszałym ostatnio miejscu ;) :D

 

Nooo, ja WIEM że moja druga połowa również pożałuje niewydania pozwoleństwa :evil: Nie wiem tylko czy zadowala mnie taka mściwa satysfakcja... :rolleyes: Hmmm... zadowala :p :D

Wiesz, co do mnie, to jak jadę na budowę i widzę te białe okna, to szlag mnie rzetelny trafia.... Co będzie jak się wprowadzę?:jawdrop:

Life is hard and full of zasadzkas... ;)

 

pozdrawiam cieplutko :)

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...