Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

Siedem razy :bash: ...tyle razy muszę włączyć i wyłączyć kompa co by się "uwierzytelnianie" zrobiło.

Ja naprawdę nadwyraz szlachetny człowiek jestem bo normalny to zszedłby już na zawał ...albo wqrw.

 

A tak co by nam atrakcji nie ubywało Jeżyk wczoraj był w miłościwie nam panującym ZUS-ie. Tłumaczył się z choroby.

Na szczęście dał radę. Zresztą był tak śmiertelnie przerażony, że na zdrowego to nie wyglądał ... no i autyzm mu się włączył :yes:

Pan doktor nie miał szans ...

 

Odetchnęłam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uff - dobrze, że Jeżyk nie dał doktorowi ZUS-owi szans. :lol:

 

Ty sie nie wkurzaj, ja znam to uczucie, bo mam orange komórkowe od kilku lat - tylko to u nas ma zasięg. :bash:

Przy czym słowo "zasięg" jest sporą nadinterpretacją.

Włącz kompa, potem idż zrób sobie kawę albo włącz pranie albo coś tam jeszcze, w międzyczasie możesz co 5 minut sprawdzać stan logowania do sieci.

Po jakichś 20 minutach JUŻ BĘDZIESZ!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżysia, ubawiłam się setnie!!! Jeżykowi pogratuluj, nie każdy normalny, zdrowy na umyśle i inteligentny człowiek jest w stanie tak naturalnie zagrać autyzm :D

 

Na Orange to i ja się wkurzam, ale ogólnie śmiga nie najgorzej. Ty masz Free czy Freedom Pro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlatałam się jak ... jeż na wiosnę :rolleyes:

Do czego doszło żeby po nocach życzenia wklejać bo w dzień się zwyczajnie nie da !

 

Na koniec wszystkim odwiedzającym co to nie som bezdomne ...ale bezdziennikowe - wkleję i u siebie:

 

 

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

...spędzonych w ciepłym gronie rodzinnym,

smacznego jajka (bez niespodzianki )

i
zlanego
poniedziałku ... byle nie deszczem

życzą wszystkim odwiedzającym ... Jeże

 

 

.... nooo teraz mogę się walnąć obok Jeża ( i walnąć Jeża - bo
straśnie warczy
:rolleyes:
)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...