Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybielanie zębów........


Paty

Recommended Posts

Ja zrobiłam , efekt rewelacyjny. Robiłam na nakładki z żelem.Efekt lepszy niż laserowo, bo stopniowo a laserem używają mocniejszych stężeń. A tak po tygodniu miałam olśniewający efekt. Trochę boli, podczas wybielania zęby są baardzo wrażliwe, dosyć mocno żel podrażnia dziąsła, wiadomo jak sie robi laserem daja osłonę na dziąsła. No i przez dwa tygodnie można zapomnieć o czarnej kawie, czerwonym winie i innych takich tam mocno barwiących rzeczach. Efekt utrzymywał sie długo, zresztą ja mam dosyć jasne zęby więc efekt był długo trwały. Teraz na wiosnę zrobie powtórkę. Aha ważne , ząbki absolutnie muszą być zdrowe i wyleczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam , efekt rewelacyjny. Robiłam na nakładki z żelem.Efekt lepszy niż laserowo, bo stopniowo a laserem używają mocniejszych stężeń. A tak po tygodniu miałam olśniewający efekt. Trochę boli, podczas wybielania zęby są baardzo wrażliwe, dosyć mocno żel podrażnia dziąsła, wiadomo jak sie robi laserem daja osłonę na dziąsła. No i przez dwa tygodnie można zapomnieć o czarnej kawie, czerwonym winie i innych takich tam mocno barwiących rzeczach. Efekt utrzymywał sie długo, zresztą ja mam dosyć jasne zęby więc efekt był długo trwały. Teraz na wiosnę zrobie powtórkę. Aha ważne , ząbki absolutnie muszą być zdrowe i wyleczone

 

można pic przez rurkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam , efekt rewelacyjny. Robiłam na nakładki z żelem.Efekt lepszy niż laserowo, bo stopniowo a laserem używają mocniejszych stężeń. A tak po tygodniu miałam olśniewający efekt. Trochę boli, podczas wybielania zęby są baardzo wrażliwe, dosyć mocno żel podrażnia dziąsła, wiadomo jak sie robi laserem daja osłonę na dziąsła. No i przez dwa tygodnie można zapomnieć o czarnej kawie, czerwonym winie i innych takich tam mocno barwiących rzeczach. Efekt utrzymywał sie długo, zresztą ja mam dosyć jasne zęby więc efekt był długo trwały. Teraz na wiosnę zrobie powtórkę. Aha ważne , ząbki absolutnie muszą być zdrowe i wyleczone

 

 

 

Zęby mam idealnie zdrowe, wiem że wszystkie wypełnienia trzeba będzie powymieniać bo będą ciemniejsze niż wybielone zęby, jeszcze na dwójce górnej będę miała zakładaną korekcyjną koronkę porcelanową, więc najpierw muszę wybielić a potem robić kosmetykę .

Kasiorku jak długo utrzymywał Ci się ten efekt............czy potem wróciły do naturalnego koloru tego z przed wybielenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybielałam też, ale zupełnie inną metodą- nosiłam kiedys aparat ortodontyczny, później zaliczyłam zapalenie okostnej na jedynkach- zęby stały się martwe i zszarzały.

wybielanie moich martwiaków odbywało się od środka- oczywiście najpierw wydarcie starych wypełnień, później trzykrotnie w tygodniowych odstępach stomatolog w miejsce plomb wciskał mi żel wybielający. Na koniec nowe plomby i nowy jasny, naturalny kolor zębów. Ten efekt powinien się utrzymać do 3 lat, więc jeszcze z półtora roku z uśmiechem od ucha do ucha :lol:

a potem kolejne wybielanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam zalozony aparat, to nic nie moge zrobic, ale moja corka i siostra wybielaly specjalnymi pastami i rzeczywiscie efekt niesamowity.

Najpierw kupilam im blanx med, w ogole myje tylko tymi pastami. Sa naprawde super. Szczegolnie do wrazliwych zebow.

Pozniej kupilam im biala perle. Baardzo dobra.

Po blanxie w ogole dziasla nie sa wrazliwe. Nie pamietam, jak po bialej perle. Chyba byly i uzywaly jej co drugi dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

ja też wybielałam ząbki ... metoda identyczna jak Kasiorek

 

tylko mi stomatolog od razu powiedział, że mam wrażliwe zęby i co drugi dzień nakładałam żel

 

robiłam w marcu 2008 i dziś widzę, że potrzeban powtórka. teraz jak już mam te wkładki to tylko żel sobie dokupię :wink:

 

metoda lepsza od laseru - wolniej ale delikatniej wybiela się ząbki choć efekt końcowy identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłam jednorazowo u dentysty, żel i lampa, ale na pewno nie laser :) Parę godzin dwa dni pod rząd, ale w gabinecie na fotelu.

 

Efekt doskonały, utrzymuje się w jakimś stopniu do dziś, czyli trzy lata, ale jednocześnie pojawiła się nieznana mi do tej pory wrażliwość zębów, pojawiła się i też została. Nie mogę gadać i uśmiechać się na mrozie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam robione to samo co Kasiorek i niestety bez spektakularnego efektu. Bolało jak nie wiem co - dostałam nawet jakiś specjalny specyfik na ten ból :-? Dentysta mnie uprzedził jednak, że nie ma co się spodziewać cudu bo mam i tak bardzo jasną kość i wielkiej różnicy nie będzie. Ze względu na ten ból już bym się nie zdecydowała na taki zabieg. :roll:

W moim przypadku wystarcza raz na rok porządne piaskowanie i usunięcie kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłam jednorazowo u dentysty, żel i lampa, ale na pewno nie laser :) Parę godzin dwa dni pod rząd, ale w gabinecie na fotelu.

 

Efekt doskonały, utrzymuje się w jakimś stopniu do dziś, czyli trzy lata, ale jednocześnie pojawiła się nieznana mi do tej pory wrażliwość zębów, pojawiła się i też została. Nie mogę gadać i uśmiechać się na mrozie :evil:

 

Witam! Ja w zeszłym roku ząbki wybielałam u dentysty tą metodą! Samo wybielanie nie bolało, po żelu i lampie zrobiono mi piaskowani - nie pamiętam czy to był dodatkowy element - i po tym zęby bolały strasznie!!! Zachwycona nie byłam - po zabiegu pani doktor mówi:

"Efekt prawie żaden, pani ma białe zęby, tylko przy pani cerze one tak wyglądają! Zamiast tego wybielania mógł pani mąż wakacje na Majorce zafundować!"

Skasowała mnie jak za wczasy na Majorce! Gdybym wcześniej wiedziała, że moje ząbki białe są (3 na tej zębowej skali porównawczej) zafundowałabym sobie karnet do solarium :lol:

Ważny jest też dobór odcienia pomadki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiłam jednorazowo u dentysty, żel i lampa, ale na pewno nie laser :) Parę godzin dwa dni pod rząd, ale w gabinecie na fotelu.

 

Efekt doskonały, utrzymuje się w jakimś stopniu do dziś, czyli trzy lata, ale jednocześnie pojawiła się nieznana mi do tej pory wrażliwość zębów, pojawiła się i też została. Nie mogę gadać i uśmiechać się na mrozie :evil:

 

Witam! Ja w zeszłym roku ząbki wybielałam u dentysty tą metodą! Samo wybielanie nie bolało, po żelu i lampie zrobiono mi piaskowani - nie pamiętam czy to był dodatkowy element - i po tym zęby bolały strasznie!!! Zachwycona nie byłam - po zabiegu pani doktor mówi:

"Efekt prawie żaden, pani ma białe zęby, tylko przy pani cerze one tak wyglądają! Zamiast tego wybielania mógł pani mąż wakacje na Majorce zafundować!"

Skasowała mnie jak za wczasy na Majorce! Gdybym wcześniej wiedziała, że moje ząbki białe są (3 na tej zębowej skali porównawczej) zafundowałabym sobie karnet do solarium :lol:

Ważny jest też dobór odcienia pomadki!

 

 

Matko to ile zapłaciłaś za to wybielanie 3 tys. :o :o :o :o i jeszce ból.............to chyba zależy od wrażliwości zębów........

ja mam kolor A2 tak powiedziała mi moja Pani stomatolog i powinny się wybielić o dwa tony ..........zupełnie nie znam się na tym oznakowaniu koloru zębów..........popatrzyła i powiedziała ze efekt będzie niesamowity, z ten żel powiedziała mi 580 zł tylko teraz nie wiem czy za górę i dól czy tylko za górę........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko kupię sam zel to koszt 120 zl za strzykawkę czyli na dwie nocne sesje wybielające

 

:o :o :o

Myślę, że można kupić znacznie taniej.

 

 

Samo wybielanie nie bolało, po żelu i lampie zrobiono mi piaskowani

 

Piaskowanie i usuwanie kamienia, jeśli jest, powinno być robione przed wybielaniem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...