Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomysły na prezenty mikołajkowo- gwiazdkowe dla dzieci :)


Karollinka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przeczytaj sobie fajny artykuł: http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/zabawy-dla-dzieci.html i zobaczcie sobie w co dzieci się lubia bawić w róznym wieku i idąc tym tropem dostosujcie prezent do dziecka albo rzeczywiście zapytajcie wprost rodziców dziecka co mu potrzebne aby uniknąć sytuacji niepotrzebnych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej jest zapytać, bo może się okazać, że jakąś rzecz dziecko już ma. Ja swojej kupowałam lalkę, puzzle, i rolki, ale ona ma już 3 latka. Do tego generowałam wideo od Mikołaja z [moderowano] które małej bardzo się podoba. Taka odpowiedź na list, który do niego wysłała. Z tego co pamiętam to jak miała około roku to dostała stoliczek do karmienia, matę edukacyjną (ale to wcześniej, jak miała około 6 miesięcy), no i zabawki edukacyjne z melodyjkami, lub prostymi słowami typu "rączka", "nóżka", "mama", "tata". Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 2 weeks później...
Roczne dziecko to chyba bardziej wystraszy się Mikołaja, niż zaciekawi :D już nie mówiąc o tym, że nic nie zapamięta. To bardziej prezent dla rodziców. A dla takiego malucha fajna będzie zabawka edukacyjna, sorter klocków czy pchacz, jeśli uczy się chodzić. Rodzina może też złożyć sie na bezpieczny fotelik, ten drugi po nosidełku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...