Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość Rodzinka

Recommended Posts

Witam.

Pytanie z innej beczki moze.Czy na ogrzewanie podlogowe jest jakas specjalna fuga do plytek?Nie moge sie jakos doszukac :oops: .Moze wiecie?

 

.

 

Tak! Na podłogówkę trzeba dać specjalną elastyczną fugę (nie uelastycznioną, bo może pękać), np. z Mapei.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pytaj o odczuwalną a nie o temperaturę pomieszczenia!

 

Byłem w obiekcie, gdzie termometr leżący na stole pokazywał 15stC. Na podłodze 19stC. Łaziłem w krótkich rękawkach i było mi ciepło...

 

Nie jeden termometr! Trzema naraz sprawdzałem!!!

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o prawdziwą temperaturę w pomieszczeniu :) to ile mniej więcej? jaka jest różnica?

 

Jak wcześniej Adam próbował Ci wytłumaczyć, w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym odczuwalna temperatura jest wyższa, niż rzeczywista, ponieważ ciepło znajduje się w dolnej części pomieszczenia, bo w większości jest przekazywane przez emisję, a nie przez konwekcję (jak z kaloryferów) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadaje sie gdy ktos ma dzieci alergików poniewaz alergeny i kuz unosza sie do góry

 

:o :o :o

dobrze prawisz, :lol:

 

pisz, pisz, może się czegoś nauczę :roll:

bo wiesz,

człowiek to się uczy całe życie :lol:

zwłaszcza od takich znafcuf tematu :lol:

 

Już dawno zauważyłam pewną prawidłowość, takie opinie roztaczają osoby, które nie miały do czynienia z tym systemem ogrzewania i powtarzają zasłyszane mądrości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, co zostało udowodnione?

Pokaż?

Jakie fakty?

Wiesz co to jest fakt? zdarzenie? konkretny przypadek? casus?

 

Czy Ty bogusławie też uważasz że cyrkulacja powietrza ( tutaj i kurzu ) jest większa przy połogowym ??? Czy tylko negujesz stwierdzenie że zostało to udowodnione!

Bo Twoje zdanie na temat zdrowotny to ja znam ,,,, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczman

Powiedz mi, a jak duże są te ALERGENY? :roll:

A wiesz o tym, że alergeny znajdują się głównie w łóżkach i na podłodze obok nich?

 

Czy Ty bogusławie też uważasz że cyrkulacja powietrza ( tutaj i kurzu ) jest większa przy połogowym ??? Czy tylko negujesz stwierdzenie że zostało to udowodnione!

Co zostało udowodnione?

że cyrkulacja powietrza jest większa przy podłogowym? :roll:

 

A co to jest ta cyrkulacja i od czego zależy?

Nie masz jakichś fotek takiej cyrkulacji? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy wbrew wszystkiemu i wszystkim i tak "wiedzą lepiej".

Koronnym argumentem, dlaczego jakieś zjawisko przebiega tak, a nie inaczej, jest dla nich - BO TAK JEST! I to tłumaczy wszystko!

 

Dla mnie - nienaprawialni!

 

Niech - czynią co lubią!

Wolno im. Każdemu wolno.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...