Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość Rodzinka

Recommended Posts

Witam

Dowiedziałem się dzisiaj od kolesia sprzedającego grzejniki, że podłogowe ogrzewania jest szkodliwe dla zdrowia. Nie chodzi mi tutaj o unoszący się kurz, ale o wpływ ciepłej podłogi na układ krwionośny człowieka. Ponoć po dłuższym używaniu mogą pojawić się problemy z krążeniem. Gość nie miał interesu mnie okłamywać więc wydaje mi się, że nie ściemniał - wolę jednak się zapytać.

Pamiętajcie - pytam - NIE informuję.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu masz odpowiedź na pytanie... :lol:

 

od kolesia sprzedającego grzejniki

 

 

Ciepła podłoga jest super. Dzieciaki mogą się na niej bawić. Na boso można śmigać. W pomieszczeniu jest równomierna temperatura a nie "koło grzejnika". I w ogóle przyjemnie.

 

Mój układ krwionośny jest szczęśliwy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dowiedziałem się dzisiaj od kolesia sprzedającego grzejniki, że podłogowe ogrzewania jest szkodliwe dla zdrowia. Nie chodzi mi tutaj o unoszący się kurz, ale o wpływ ciepłej podłogi na układ krwionośny człowieka. Ponoć po dłuższym używaniu mogą pojawić się problemy z krążeniem. Gość nie miał interesu mnie okłamywać więc wydaje mi się, że nie ściemniał - wolę jednak się zapytać.

Pamiętajcie - pytam - NIE informuję.

 

Pozdro

 

Dlatego nie należy go zakładać w miejscach pracy siedzącej. Np. w biurze, gdzie ludki siedzą 8h przy biurku. W domu to raczej mało prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam do tego:

- maty elektryczne i ich pole elektromagnetyczne,

- napromieniowane ściany z ceramiki, a już z BK to w ogóle,

- WiFi,

- telefonia komórkowa,

- promieniowanie TV,

- promieniowanie kosmiczne,

- UFO ( chodzi mi o te te wredne, co porywa na testy 8) )

 

Ekh, jak o tym wszystkim pomyślę, to natychmiast sięgam po lekarstwo z lodówki :wink: i zaraz mi lepiej 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - odpuście. Pytania nie było.

Gość również sprzedaje i montuje podłogówkę więc interesu jak wcześniej powiedziałem w kłamstwie nie miał.

 

Doczytałem - naumiałem się - pije piwko za wasze zdrowie i idę spać, a jutro montuje skrzynkę gazową by odpalać ogrzewanie.

 

Dokładnej wiedzy chyba też nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja w domu u rodziców mam podłogówkę wszędzie, a u siebie w domku tylko i wyłącznie położymy ją w holu i łazienkach, bo to jak wyglądają nasze stopy i jak mnie bolą po kilkunastu minutach chodzenia po ciepłych płytkach jest nie do opisania. Nogi puchną i bolą, wolę nosić kapcie...

 

A ja mam w całym domu (jeszcze nie mieszkam) i jak temp. na zew. -10 to gres jest taki, że zimny nie jest, ale nie jest na tyle ciepły, żebym mógł komfortowo stać gołą stopą, czy nawet w skarpetkach. Panele chłodne. Jedynie w łazience, płytki marmurowe i gęściej rurki, czuć jest przyjemne, ale nie ciepło, tylko po prostu przyjemnie obojętna temp. podłogi. W domu ok 18-19 st na razie. Teraz mają być ostre mrozy, zobaczę jak będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...