Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co ludzie myślą o Ikea?


albertos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak dla mnie w Ikea bardzo dobre i nie drogie są te wszystkie przybory kuchenne jak praski do czosnku,otwieracze,tarki,noże i różna ceramika i szklane wyroby.

Ale fotele obrotowe już nie są zbyt dobre,za te same albo nawet mniejsze pieniądze można kupić coś polskiego dużo lepszej jakości.

Meble w zasadzie są tam takiej samej jakości jak innych większych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 8 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Napiszę pewne porównanie.

Lata temu kupiłem meble w Ikea i meble w salonie meblowym. Meble w Ikea kosztowały w sumie grosze, a meble w salonie kosztowały ze 3 średnie ówczesne pensje. Jak się przeprowadzałem do domu to zabrałem jedne i drugie, rozkręciłem, przewiozłem, oczyściłem i zamontowałem w nowym domu. Meble salonowe wyglądały ładniej w momencie zakupu, ale z czasem elementy ozdobne się poobijały, bejcowanie się starło, tłoczenia odbarwiły i naprawa tego jest niemożliwa w amatorskich warunkach. Meble z Ikea nie miały bajerów, ozdób, tłoczeń, bejcowania i nie miało co się uszkadzać więc wyglądają prawie tak samo jak po zakupie. No i właśnie ... jak spojrzymy na trwałość to jest podobnie, na estetykę, to niestety ale na "ładnych" meblach salonowych widzimy ślad czasu i nie są już "ładne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Muszę pochwalić Ikeę za podejście do tematu reklamacji. Po prawie dwóch latach od zakupu reklamowaliśmy sofę ze względu na coraz trudniejsze użytkowanie, będące według nas wynikiem błędu projektowego. Wszystko załatwione przez Internet, sami przyjechali i zabrali mebel, a za zwrot na kartę wybraliśmy sobie coś innego, zwracając tym razem przy zakupie większą uwagę na konstrukcję mebla.

Z jednej strony nie było szczególnie tanio, z drugiej byliśmy z sofy coraz mniej zadowoleni, ale trzecia strona - czyli sam proces reklamacji - przebiegał wzorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...