Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 746
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sonika

 

skąd Ty wygrzebałaś ten temat ? :lol:

 

Minął już przeszło rok, wątek został zapomniany , a ja jestem ciekawa czy ktoś się doczekał wizyty architekta czy czeka nadal....

 

ja też jestem ciekawa efektów takiej wizyty, bardzo chciała bym zobaczyć polski dom, a nie willę z RPA :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię NIE. Już raz do mnie przyjechali z gazety A zęby była jasność to nie z w/w tylko innej. Odpowiedziałam na taki konkurs o kuchni marzeń. Przyjechali do mnie a i owszem, artykuł miał się ukazać bardzo szybko więc tempo jakie nam narzucono było ogromne. Projekt na potrzeby gazety powstał. Nam się nie podobał w ogóle ale co ich to obchodziło. To miało zostać poprawione później na spokojnie. Jeszcze nas chcieli naciągnąć na realizację przy czym na nasz koszt od początku do końca. Powiedzieliśmy nie. Potem były jeszcze wizyty żeby w końcu ta kuchnia powstała chociaż na papierze. Coś tam wiecznie zajęta pani stworzyła niestety /tylko kolorowa wizualizacja z komputera/a miał być projekt. Ale nawet tej kolorowej wizualizacji nam nie dała bo akurat drukarka jej się zacięła.

Koniec końcem kuchnia marzeń powstała ale tylko na papierze pod potrzeby gazety. Nam pozostał jedynie niesmak i koszty związane z ciągłymi wyjazdami.

A tak w ogóle jak się ogląda te programy telewizyjne i czyta artykuły jak uszczęśliwiają ludzi od meblowania mieszkań po fryzury i stroje i jeszcze się im potem wmawia jak cudownie.A tak naprawdę to realizują się oni sami a nasze potrzeby oczekiwania chyba niewiele ich obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś - jak 'miło' :evil:

A tak w ogóle jak się ogląda te programy telewizyjne i czyta artykuły jak uszczęśliwiają ludzi od meblowania mieszkań po fryzury i stroje i jeszcze się im potem wmawia jak cudownie.A tak naprawdę to realizują się oni sami a nasze potrzeby oczekiwania chyba niewiele ich obchodzą.

Na ekranie to wygląda na prawdę cudnie, wszyscy usmiechnięci i zadowoleni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nie chciała za nic

nie po to buduje dom żeby ktoś mówił mi jak mam mieszkać :-?

u mnie będzie po mojemu a nie po wnętrzarsku

:lol: :lol: :lol: masz troche zawezony poglad na role tych darmozjadow. Na Twoje pytanie zadane w temacie obok czy olejowac, "czy lakierowac wyjscie na taras?" wlasnie ten co mowi jak mieszkac, powinien Ci udzielic najwlasciwszej odpowiedzi. Nie zawsze cudze doswiadczenia sa najwlasciwsza droga rozwiazania wlasnego problemu.

:lol: :lol:

pozdrawiam , zycze powodzenia i jak najmniejszej ilosci popelnionych bledow rowniez tych technologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zglaszam u mnie jest stan surowy otwarty ,czekam na okna.

Pomocy nie mam koncepcji :o

 

Stan mam jak powyżej, ale mam koncepcję!!!

I do tego mnóstwo rzeczy, które mają nadać klimat: stara maszyna na pedał (sprawna!!), kołowrotek (zdekompletowany), stare sągwie (do odnowienia), stara szafa ponoć dębowa, ktorej wartości nie umiem ocenić, stary zyrandol mosiężny, niciowe firany z 1800-któregoś i jeszcze parę innych. Tylko nie mam pojęcia jak to zerbrać do kupy - choć interesuje mnie eklektyzm, więc niby łatwiej...

 

Więc, droga Redakcjo, jesli warunki brzegowe do zaakceptowania - poradę chętnie przyjmę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...