Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lidko piszac o "chemii" nie mialam na mysli tej erotycznej ;) tylko chemie w sensie "to wlasnie ten czlowiek ktory rozumie o co mi chodzi" Niestety czesto jest tak, ze ty opisujesz swoja wizje a pozniej ktos proponuje ci cos takiego, jakby wczesniej uzgadnial i sluchal innej osoby.

Ja w dodatkowo bardzo lubie wspolpracowac z ludzmi ktorzy "czuja" moj klimat. No i takimi ktorzy sa profesjonalistami i pojecie obsluga klienta pojmuja tak jak ja. Czasami masz jakas wizje w glowie, ale nie potrafisz jej dokladnie opisac- wlasnie ta "chemia" powoduje że druga osoba lapie w lot o co dokladnie Ci chodzi ;)

 

A czesc praktyczna wspolpracy zalezy od Twoich wymagan- wazne aby to ustalic na jej poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 746
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

. Miałoby to sens? Wpłacam pieniądze i co? Wysyła mi taki swoje wizje i zegnam, czy zrobi mi tak, żeby się podobało :wink:

 

heheeee! Za te 2 stowy to powinien zrobic Ci tak , ze hoho ...

Ale Ci sie bedzie podobalo. Co najmniej ze 2 razy :lol: :lol: Wysle najpierw swoje wizje a potem.....

Ehh w morde ! Tym razem to ja sie rozmarzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, ale kobiety nie są wzrokowcami, jak mężczyźni :) Musimy pomacać, samo patrzenie nas nie rajcuje, więc takie wizje przez komputer mogą nie wystarczyć :wink: A tak wogóle to Wam tylko jedno w głowie, a ja pytam poważnie.

 

No tak, z tym macaniem to swieta prawda !

Teraz, to sie dopiero rozmarzylem.

 

 

Ps Caly czas myslalem , ze architektura wnetrz to sztuka raczej wizualna, a tu masz...czasem trzeba pomacac.

Jestem za i polecam sie goraco, niekoniecznie przez internet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na architektów internetowych? Widzę, że się ogłaszają na allegro - np. 200 zł za łazienkę. Miałoby to sens? Wpłacam pieniądze i co? Wysyła mi taki swoje wizje i zegnam, czy zrobi mi tak, żeby się podobało :wink:

 

 

 

wdzę pewien problem...

wskazaliście mi tu katalog 5 podstawowych oczekiwań i oczywiście zamierzam się go trzymać 8)

[nie po to się pyta radę, aby z niej później nie skorzystać :wink:]

dlatego architektom z allegro nie mozemy dać szansy, nie sposób bowiem poprzez net zweryfikować spełniania przez nich postulatu wysunietego przez 2112Wojtka, dot. gry wstępnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, ale kobiety nie są wzrokowcami, jak mężczyźni :) Musimy pomacać, samo patrzenie nas nie rajcuje, więc takie wizje przez komputer mogą nie wystarczyć :wink: A tak wogóle to Wam tylko jedno w głowie, a ja pytam poważnie.

 

No tak, z tym macaniem to swieta prawda !

Teraz, to sie dopiero rozmarzylem.

 

 

Ps Caly czas myslalem , ze architektura wnetrz to sztuka raczej wizualna, a tu masz...czasem trzeba pomacac.

Jestem za i polecam sie goraco, niekoniecznie przez internet :wink:

 

 

nie nakrecaj sie tak moj drogi :wink:

przypuszczalnie chodzi o macanie egzemplarza utworu albo nośnika na którym jest umieszczony, a nie samego tworcy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie nakrecaj sie tak moj drogi :wink:

przypuszczalnie chodzi o macanie egzemplarza utworu albo nośnika na którym jest umieszczony, a nie samego tworcy 8)

 

Fantastycznie!

Wlasciwie, to zalezy mi najbardziej na macaniu mojego egzemplarza /albo nosnika , na ktorym jest umieszczony jak wolisz/.

A tworce pies tracal! Ja tam az taki wymagajacy to nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Wojtek, jeszcze trochę i kolejka się ustawi.

Lidka, poprzez net zweryfikować się nie da, ale zobacz, predyspozycje można zauważyć (jeœli takie sš), także jeœli twórca dobrze rokuje to może warto mu dać szanse.

 

 

o nie

nic z tego

jeszcze by sie na tym skonczylo, ze by mi wnętrza robił człowiek bez pojecia o grze wstępnej...

za duże ryzyko!

 

poza tym dawnaie szans sie nie opłaca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie

 

skad wzieliscie swoich?

 

z ogłoszenie, polecenia, netu?

 

mi nie ma kto polecic :(

 

i na co trzeba zwracać uwagę

 

czy cena jest w ogóle ważna?

Ja miałam juz 3, niestety dwoje to totalna porazka, w tym 1 szt to mój kolega.Na szybko

 

1.powinien byc kobieta, albo ematycznym facetem.Musisz czuc sie dobrze w jego(j) towarzystwie.Musisz miec komfort i zaufanie.W koncu bedziesz mówiła, o wannie 2 osobowej, miejscu na swieczki i szafce na prezerwatywy :wink: Musi byc otwarty( moj na hasło feng shui, mało zawału nie dostał)nie moze narzucac swojego zdania.Moj kazał mi przygotowac miejsce na pianino :o a ja nienawidze głosnych dzwieków itd.Zobacz jak jest ubrana(y) poznasz juz mniej wiecej jego gust.Tłuste włosy, punkowe buty, brudne paznokcie i wyziewy kaca, natychmiast dyskwalifikuja, to opis jednego z moich kandydatów :( Ja poczujesz fluidy, polubisz, a w facecie mogłabys sie zakochac, to jest to :wink: Zobacz czy jest na biezaco z przepisami, czy wie jaki powinien byc odstep od kibelka itd.Najlepiej zeby był(a) pedantem.Ufff, to tak na szybko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczujesz fluidy, polubisz, a w facecie mogłabys sie zakochac, to jest to :wink:

czyli jednak fluidy najwazniejsze :)

Wojtek, jak twoje włosy i paznokcie :wink:

 

A to ma byc list motywacyjny czy oferta towarzyska :lol: ??

Urodzony pod znakiem Panny,lekko roztargniony pedant, romantyczny choleryk, wlosy /sa a jakze :lol: /ale bardzo krotkie. Nienawidzi zaloby po kocie ,lupiezu, wlosow w nosie i uszach, lustrzycy oraz brudnych rozdeptanych ciżemek a takze bizuterii. Mysle , ze jak na architekta wnetrz to troche wiecej niz zwyczajowo wymagane jedno sprawne oko. :p :p :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczujesz fluidy, polubisz, a w facecie mogłabys sie zakochac, to jest to :wink:

czyli jednak fluidy najwazniejsze :)

Wojtek, jak twoje włosy i paznokcie :wink:

 

A to ma byc list motywacyjny czy oferta towarzyska :lol: ??

Urodzony pod znakiem Panny,lekko roztargniony pedant, romantyczny choleryk, wlosy /sa a jakze :lol: /ale bardzo krotkie. Nienawidzi zaloby po kocie ,lupiezu, wlosow w nosie i uszach, lustrzycy oraz brudnych rozdeptanych ciżemek a takze bizuterii. Mysle , ze jak na architekta wnetrz to troche wiecej niz zwyczajowo wymagane jedno sprawne oko. :p :p :p.

Lidka, bierz!Nie zastanawiaj sie :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka, bierz!Nie zastanawiaj sie :lol: :lol:

 

Nie wiem co masz na mysli, w kazdym razie podoba mi sie Twoj tok rozumowania.

Wojtek 2112, gdzies Ty był jak ja szukałam fachowca :cry: Przywracasz mi wiare w młodych architektów.Hmm, młodych :roll: Moja znajoma archi, ma około 50 i jako jedyna nie robi głupich błedów.Jest słowna, dokladna znosi moje pomysły ze stoickim spokojem.Swoja droga, Ona jako jedyna stwierdziła, ze nie wymyslam, ale jestem konkretna :oops: Coz, znalezienie dobrego architekta jest prawie jak wygrana w totka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracasz mi wiare w młodych architektów.Hmm, młodych :roll: .

 

Echhhhhhh! Ale sie rozmarzylem.To takie piekne co napisalas, zeby tylko ta glupia skleroza pozwolila przypomniec sobie , gdzie ja polozylem moj aprat sluchowy i gdzie jest ta cholerna laska.

Pozdrow swoja Pania architekt , moze to nawet moja kolezanka z wojska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...