Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się projekt D06s - Mały?



Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 970
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Jacku za odpowiedź. Jestem cały czas:D I szukam działki na której mógłby stanąć "mały" Stan surowy zamknięty około 100 tys, a wykończenie ile cie wyniosło, bez mebli czyli gipsowanie , malowanie kafelki podłogi, drzwi wewnętrzne, grzejniki itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Wcale ten mały nie jest taki mały. A czy jest jakiś sposób obejrzenia zdjęci w jednym miejscu? Klikając na link za każdym razem trzeba się przeklikać przez ostrzeżenie o opuszczaniu forum. Nie jestem za mocno komputerowa i nie umiem też przekręcić zdjęć. Jacku, jaka jest wysokość pomieszczeń w Twoim domku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czerwcowa!

 

Wklejałem zdjęcia pojedynczo (bez logowania) poprzez fotosik.pl. Niestety, jak daję je tam poprawnie to na stronie fotosik obracają się zawsze do poziomu - chodzi o te robione w pionie. Chyba jest inna metoda aby pokazać zdjęcia np. w powiększanych miniaturkach (bez wychodzenia z forum) ale jej nie znam. Wysokość pomieszczeń to 273 cm.

Pozdrawiam!

ps. Ze względu na znikome zainteresowanie zdjęciami wnętrz "małego" bezpowrotnie rezygnuję z dalszego ich pokazywania.

Edytowane przez Jacek06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 5 months później...
  • 2 months później...
  • 6 months później...
  • 6 months później...

Witam,

 

Wątek o D06 małym trochę przestał żyć, może uda się go trochę odświeżyć. Poszukuję kogoś kto udostępniłby w miarę aktualny kosztorys budowy tego domku. A może ktoś z okolic Wałcza, Piły zbudował D06 i chciałby się pochwalić. Bardzo zależy mi na możliwości zobaczenia tego domu na żywo.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...