Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sztuka we wnętrzu


Magdzia

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też jestem zwolennikiem robienia obrazów własnymi rękami. Polecam wykorzystanie różnych, niesłużących bezpośrednio do tego celów materiałów.

Raz użyłem np. taśmy kasety agnetofonowej (zdjęcie poniżej) innym razem szyszek. Obraz z kasety przedstawia Joe Strummera z kapeli The Clash (dokładnie jest to okładka z płyty London Calling). Obraz taki nie jest najłatwiejszy do wykonania, ale jak najbardziej możliwy :) Spróbujcie i Wam, i gościom na pewno się spodoba.

Żeby zobaczyć obraz z szyszek wejdzcie na mojego bloga, bo trzeba go zobaczyć w kilku ujęciach, tutaj nie będzie to miało efektu: http://www.imindesign.pl/eko-obraz/

kaseta_imindesign.jpg

Edytowane przez iminde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry patent z tą kasetą magnetofonową, widziałem takie coś już wcześniej, ale myślałem, że to w galeriach sztuki robią, a tu se koleś sam walną :D podziwiam

 

EDIT: coś Ci ten link @imindesign nie działa

 

Dzięki za opinię.

Dziwne, że link nie działa, spróbuję jeszcze raz w takim układzie:

 

http://www.imindesign.pl/eko-obraz

 

A propos obrazu z taśmy: może też taki zrobisz w domu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 8 months później...

Cześć,

Nie wiem czy już istnieje taki wątek, natomiast poszukuje kilku obrazów/grafik do nowoczesnego wnętrza.

kolorystyka ściany szare, podłoga dąb, elementy czerni w meblach

 

Szukamy czegoś w miarę "zywego", kolorowego, co wniesie do środka energię i zwróci uwagę

 

Posiadacie jakies inspiracje, które można wrzucać oraz sklepy, gdzie można kupić.

Cena oczywiście ma znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...