Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sztuka we wnętrzu


Magdzia

Recommended Posts

Asizo

....i powiesiłabym w tym miejscu gitarę!!!

 

Tak siedzę i myślę - po co robić dziurę w ścianie?

Asizo - skoro jest obrazek....to pewnie jest i sztaluga w piwnicy. Postaw go tam na sztaludze...i poczekaj do wiosny :).

Ściany nie pokaleczysz....a goście będą ahać i ohać...mimo, że dzieło nie skończone :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asizo

 

Masz prześliczny, pełen światła dom!

Co do obrazu, to ja jestem na nie i powiesiłabym w tym miejscu gitarę!!! Będzie idealnie pasowała do nowoczesnego wystroju salonu, do kolorystyki, geometrycznych kształtów i nie jest to jakiś obcy element, na siłę wtłoczony do wystroju, ale coś, co wyraża was i wasze pasje.

 

A sam obraz, ciepły, sielski, dworkowy, powinien znaleźć inne miejsce. Na pewno nie piwnicę :)

 

Dzięki. Co do pasji, to poniekąd obraz je wyraża, bo go malowałam. Moze teraz akurat nie jest najlepszy czas w moim życiu na malowanie (z malowania to jedynie praktykuję malowanie ścian), ale zapewne kiedyś do tej pasji powrócę.

 

Z moich podobnych pasji są jeszcze zdjecia, których też kilka wisi na ścianach. Ogólnie to nie lubię mieć obwieszonych ścian, więc dlatego tak ostrożnie podchodzę do ich zdobienia.

 

Maryna, sztaluga jest. Nawet o niej myślałam, ale nie wiem, czy nie będzie za bardzo w przejście do schodów "włazić". Muszę ją przywieźć od rodziców i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ze sztalugą, ale mogłaby trochę przeszkadzać.

 

Spojrzałam na całość raz jeszcze i zmieniłam zdanie. Może obraz nie do końca współgra stylistycznie, ale jakie to ma znaczenie, skoro wywołuje miłe wspomnienia i uśmiech :) To jest najważniejsze, pal sześć inne bzdety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coś z innej beczki.

Właśnie znalazłam w necie info....o sprzedaży wiązanej....

"Limitowana seria grafik Jerzego Nowosielskiego......"

- jako dodatek przy zakupie kanapy.

 

Taaaaaaa....gustowny komplecik ;)

 

http://www.top10tastes.com/uploads/images/artemix/grafika-tufty-1.gif

 

Się porobiło....o żesz....ku

Edytowane przez MarynaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

to może Courbet Początek świata? ;) Tylko w oryginale to on mały jest..... no i w Orsay wisi...

Albo rycina z kamasutry

Abo jakaś grafika może nie od razu znanego twórcy ale za to oryginalna?

 

A nie lepiej coś bardziej erotycznego niż fizycznego?

Edytowane przez ave!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...